Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

KóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 12:02:50

Děkuji. To mi stačí.

    Shu-lin - Profil | Čt 18.7.2013 12:01:26

    KóĎA >> Jde. Owner 50168 č.10 a vlase 0,16 Dragon HM80

      usak - Profil | Čt 18.7.2013 12:01:24

      KóĎA >> bez problemu...

        KóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 11:55:03

        http://www.mrk.cz/montaze.php?id=295&kw=bezuzlové vázání

        je tohle možné použít i s monofilem 0,16 - 0,18? Předem děkuji.

          RADYNEK - Profil | Čt 18.7.2013 9:51:16

          plavan >> :-)

            RADYNEK - Profil | Čt 18.7.2013 9:50:30

            Petr Havlíček >> antidopingová agentura se snaží odhalit to, co sportovci nedovolenýho používají. Něco se vymyslí, a pak se hledá, jak to odhalí. Vždycky budou krok pozadu:-)

              KóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 9:49:23

              plavan >> u těch dětí je to svinstvo. Ale sportovcům 18+ bych dopink klidně povolil. Stejně se to dělá, tak ať se to dělá legálně. Dnešní pokrytectví je šaškárna. Sport je dneska bussines jako každej jinej. Ale proč by si ten obrovskej moloch ohledně potírání dopinku sral do vlastního hnízda, že...

                plavan - Profil | Čt 18.7.2013 9:47:25

                KóĎA >> no ale musely se krotit a musely to maskovat. Kdyby se toho mohlo vzít bez omezení, tak by čtyřicítku nedaly.

                  Petr Havlíček - Profil | Čt 18.7.2013 9:47:07

                  KóĎA >> nedávno jsem poslouchal jednoho dopinkového komisaře, který tvrdil, že jsou stále o krok pozadu za vývojem dopinkových prostředků.

                    plavan - Profil | Čt 18.7.2013 9:46:26

                    RADYNEK >> a to si vezmi, že Juraj na to jen sahal jednou týdně. Jak by to vypadalo, kdyby to denně šňupal a že mám čím šňupnout :-))))
                    Myslíš, že je jeho absence tady zapříčiněná jeho intoxikací ixdvacetjedničkou ? :-)))))))))))))))

                      KóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 9:46:24

                      plavan >> do plavkyň v NDR to prali od šesti a čtyřiceti se dožily...

                        RADYNEK - Profil | Čt 18.7.2013 9:44:39

                        plavan >> když si šňupne X21, tak urve řetěz a zlomí rám :-) To je důvod, proč tady dlouho nebyl Juraj :-)))))

                          plavan - Profil | Čt 18.7.2013 9:43:43

                          KóĎA >> to by vítěz dlouho nežil.

                            KóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 9:41:47

                            plavan >> Andy Schleck měl akorát lepší zázemí :-))))

                            Já bych nějak shrnul můj názor - dopink povolit. Byla by to svobodná volba jezdců, zda-li a jak moc se odrovnat chemikáliemi.

                              plavan - Profil | Čt 18.7.2013 9:39:36

                              Hawk123 >> kdyby šňupnul X21, tak utrhne přední talíř a narovná berany :-)))))))

                                Hawk123 - Profil | Čt 18.7.2013 9:36:47

                                Jakože šnupou krmení Sirene ??? :D

                                  plavan - Profil | Čt 18.7.2013 9:36:21

                                  KóĎA >> to máš asi pravdu. Protože když komentují přenos bývalí závoďáci, tak pro ně je vítěz ten, kterej to dokázal na silnici. Ne ten, kterému to spadlo do klína po diskvalifikaci ( Andy Schleck ) .

                                    Petr Havlíček - Profil | Čt 18.7.2013 9:35:33

                                    KóĎA >> já bych dokonce řekl, že ty stáje to do nich hustí horem dolem ...

                                      KóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 9:31:59

                                      plavan >> nene, to není jádro problému. Jádro problému je to pokrytectví. Fetujou všichni za tichého souhlasu stájí. A pak se všichni hrozně, hrozně diví, že někdo dopoval.

                                        plavan - Profil | Čt 18.7.2013 9:31:20

                                        RADYNEK >> a dělají se dopingové zkoušky třeba na MS ve feederu ?

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941