Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

RADYNEK - Profil | Čt 18.7.2013 9:29:32

plavan >> a pozor, téma dopinku v LRU :-))))

    plavan - Profil | Čt 18.7.2013 9:27:48

    KóĎA >> otázka zní : hlásil by ses k tomu hrdě, kdyby za to byla pokuta, odebrání prémií a zákaz činnosti na dva roky nebo na doživotí a bylo to pro tebe koníčkem i zaměstnáním za dobrej peníz ? :-))))))))))))))))))))))))))))))

      Petr Havlíček - Profil | Čt 18.7.2013 9:13:56

      KóĎA >> :-)))

        KóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 9:12:33

        RADYNEK >> ale já se k tomu hrdě hlásím - v tom je zásadní rozdíl :-)

          RADYNEK - Profil | Čt 18.7.2013 9:09:19

          plavan >> jj, musel vykopnou oba pedály. Roman psal, že v tu chvilu těm odjetejm nastoupil Mollema, to se nedělá. Ale kluci si to docvakli a drama se nekonalo....

            plavan - Profil | Čt 18.7.2013 9:05:57

            RADYNEK >> tak víš jak to je, stačí jedna slabá chvilka , nakoupíš deset minut a je po nadějích. Proto je ten závod tak zajímavej. On ani ten žluťák to nemá jistý. Když objížděl spadnutého Contíka předevčírem, tak mu moc nechybělo, aby si zajel na pole přes svodidla.

              RADYNEK - Profil | Čt 18.7.2013 8:57:43

              plavan >> taky se dneska budu dívat. Věřím, že to bude ještě zajímavý, a to hodně...

                RADYNEK - Profil | Čt 18.7.2013 8:55:04

                KóĎA >> ty se taky v průběhů závodů LRU dopuješ, před a po určitě:-) Tak to nech plout....

                  plavan - Profil | Čt 18.7.2013 8:48:02

                  KóĎA >> to mi zas tolik nevadí. To je v atletice nemlich to samé a taky na ni rád koukám, když je MS nebo OH.
                  Ohledně TdF, dneska se jede horská etapa se závěrečným 21km kopcem na Huezy. A aby si to užili diváci, tak ten kopec pojedou kluci ke konci etapy dvakrát. Očekává se až milion diváků na těch 21 serpentinách před cílem. Co se týká celosvětové sledovanosti, tak takovouto etapu předstihne jen finále MS ve fotbale. A kdyby se ten Kreuziger s nejlepšími udržel i dneska, byl by ten velkej zážitek ještě umocněnej. Navíc by měl pro českého fanouška větší náboj i zítřejší den, kdy se jedou ještě větší kopce, jen nejsou hned před cílem. Já jsem napnutej jak kšandy.

                    KóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 8:19:05

                    že vás to tolik vzrušuje. Za pět let dojde ke "skandálnímu" odhalení, tituly se odeberou... Šou mast gou on... Tohle je snad ještě horší než ta naše prales-fotbalová liga :-/

                      RADYNEK - Profil | St 17.7.2013 21:31:15

                      plavan >> nemám strach, zase má v hlavě. Ale Frome už není tak suveréjní, bude se kupit únava, mají šanci...

                        plavan - Profil | St 17.7.2013 18:50:49

                        RADYNEK >> toho se trochu bojím, že budou Romana nutit do útočení a že pak bude mít problémy se udržet na bedně. Ale dneska už bylo vidět, že unavení jsou všichni. Pravá Tour začala až dneska. I když to určitě budou v kopcích zkoušet i ta pětideka z Kolumbie a ze Španělska.

                          RADYNEK - Profil | St 17.7.2013 18:45:39

                          plavan >> asi je to nabudí a budou s Kontíkem útočit. Už můžou na Fromeho něco vymyslet. Teď to bylo celkem vyrovnaný.
                          Doma nikdo není, beru horáka a jedu se na hoďku vyprdět do lesa:-)

                            plavan - Profil | St 17.7.2013 18:43:08

                            RADYNEK >> jojo, hodně mile mne překvapil. Ale ještě to bude tvrdé, tři dny v horách jim dají zabrat.

                              RADYNEK - Profil | St 17.7.2013 18:11:44

                              plavan >> pěkný, už je na 3. fleku:-)

                                plavan - Profil | St 17.7.2013 16:15:19

                                RADYNEK >> cca za deset minut vyrazí do horské časovky Křížák. Snad to kluk ustojí.

                                  Petr Havlíček - Profil | St 17.7.2013 16:03:49

                                  RADYNEK >> a takhle jsem to tenkrát popsal :

                                  Ke konci mě opět začali přicházet záběry (spíše jsem začal trefovat ty jemné).
                                  Bohužel už mě nezbývalo moc času.
                                  V posledních vteřinách závodu mě kolega po levici Zdeněk (numen) předvedl, jak lyžují kilový cejni. To jsem fakt ještě neviděl. Dobrých dvacet metrů od břehu už cejn doslova skákal po hladině a když skočil do podběráku, tak střelili konec.

                                    Petr Havlíček - Profil | St 17.7.2013 15:58:16

                                    KóĎA >> tak jasně, že nechytal 100 gr. krmítko. To na "Dvoře" není potřeba,
                                    ale jinak je to prauda praudoucí. Seděl jsem vedle něj.

                                      RADYNEK - Profil | St 17.7.2013 15:36:32

                                      Petr Havlíček >> jo, a 120-kou dostal do čela:))) Když dával cejna do vezírku, tak mu musel ustřihnout křídla :-))) A na desítku... nevím, nevím....

                                        KóĎA - Profil | St 17.7.2013 14:07:22

                                        Petr Havlíček >> ale to určitě nechytal na 100 gramové krmítko ve velkém proudu... To by pak byl hever cejna ok.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941