Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Fantozi (Aladin) - Profil | Čt 18.7.2013 13:22:27

KóĎA >> tak já ty poklady viděl při povodních:)

Jinak v úterý jsem byl chytat v Roudnici nad jezem a krom cejnů, jesnů a karsů jsem chytil i nosatou kolem 50cm. Nevím o nikom kdo by tam kdy chytil nosatou........ta velká voda nám to druhově trochu zpestřila.

    Pedro1 - Profil | Čt 18.7.2013 13:21:56

    KóĎA >> Jenom jestli to hraješ,tu kaprařinu:-)))

      KóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 13:21:19

      Pedro1 >> je tady nuda, tak hraju fackovacího panáka :-)))))

        Pedro1 - Profil | Čt 18.7.2013 13:20:39

        KóĎA >> Pelety,vlasová montáž,bůstr,Poklad na Labi,.....,pěkně blbneš Jiří:-))))))

          KóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 13:19:37

          Fantozi (Aladin) >> budeš v šocku jaké poklady Labe vydá :-))))

            Fantozi (Aladin) - Profil | Čt 18.7.2013 13:18:45

            KóĎA >> když bude čas, tak se na ty mega ryby přijedu podívat

              KóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 13:00:34

              Fantozi (Aladin) >> aha, tak proto. Mně byl ten jeho překvapivě dobrý výsledek hned divnej ;-)

                Fantozi (Aladin) - Profil | Čt 18.7.2013 12:58:44

                KóĎA >> já pak seděl u numena a radil mu...jinak by nedopad jak dopad:))

                  KóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 12:52:00

                  Fantozi (Aladin) >> jojo, to máš recht. Už mám zase klapky na očích jako ten kůň. Vidím jenom zítřejší odpoledne a večer s výhledem na krásné panorama a tahání velkých ryb. Škoda, že jsi v tu neděli odešel. Za chvíli se to pěkně rozjelo ;-)

                    usak - Profil | Čt 18.7.2013 12:48:39

                    Shu-lin >> vystihls to presne! :)))

                      Fantozi (Aladin) - Profil | Čt 18.7.2013 12:40:35

                      KóĎA >> si se na Mlíkárně namlsal a teď chceš velký ryby?:)

                        Shu-lin - Profil | Čt 18.7.2013 12:34:49

                        Petr Havlíček >> Tak to dopadá, když se kdejakej krmítkář cpe do lehký kaprařiny.:-)

                          usak - Profil | Čt 18.7.2013 12:15:18

                          KóĎA >> rekl bych ze 12-ka , hacek owner iseama with eye vel. 10

                            usak - Profil | Čt 18.7.2013 12:13:44

                            Petr Havlíček >> jasne, jasne, ze by mel byt zvenku(mysleno prives)... :-) Kmen naopak dovnitr. To je z mych peleto-zacatku, kdy jsem tyto kaprarske praktiky malo znal... :-)

                              kary.com - Profil | Čt 18.7.2013 12:12:08

                              Petr Havlíček >> Máš pravdu, holt mistr :-)

                                KóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 12:09:16

                                usak >> jak je ta peleta velká?

                                  Petr Havlíček - Profil | Čt 18.7.2013 12:07:35

                                  KóĎA >> podívej se, jak vychází vlasec z očka ven. U toho Shu-lina bych řekl, že to je lepší ...

                                    KóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 12:07:34

                                    usak >> těš se na report :-)))) Dneska dokoupím návazcovou omsnáctku, dneska dovážu návazce do zásoby, zítra je na pořadu dne hon na big-fish!

                                      usak - Profil | Čt 18.7.2013 12:05:33

                                      KóĎA >> dle vkusu kazdeho soudruha... :-)

                                        KóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 12:03:17

                                        usak >> vidíš jak do toho jdu :-) Dokonce i do toho krámu se vypravím. Mám vzít i nějaký bůstr? :-)))

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941