Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Petr Havlíček - Profil | St 17.7.2013 13:35:43

RADYNEK >> slova Numena musím potvrdit ... 30 sec. do konce, záběr, kilový cejn skáče po hladině, padá do podběráku a rána konec. A toho cejna mě porazil :-)). Kde? Nový Dvůr, co nás teď čeká.

    Petr Havlíček - Profil | St 17.7.2013 13:31:54

    KóĎA >> co to je ten velkej cejn ? :-))), ale jinak :-(((((((((((((

      KóĎA - Profil | St 17.7.2013 11:56:12

      Martin M. >> no nebyl, no... Ale víš jak to s tréninkama je... Jinak největšího cejna +- 60 jsem vytáhl na 8 bílejch...

        Martin M. - Profil | St 17.7.2013 11:53:48

        KóĎA >> v patek na treninku byls? My ve 4 lidech na hnojaka nechytli ani rybu. V sobotu to take nemelo smysl, ale v nedeli uz jsem na ne dostal asi pulku ryb.

          KóĎA - Profil | St 17.7.2013 11:47:50

          RADYNEK >> já na ně totiž v sobotu vytáhnul hned zkraje pěkného mrmláka, tak jsem furt věřil a věřil ;-) V neděli mě už víra opustila a bylo to dobře.

            RADYNEK - Profil | St 17.7.2013 11:46:30

            numen >> já si myslím, že nás tady jen houpáš. Jednou se ti to povedlo a bude z toho žít 10 let :-)))))

              KóĎA - Profil | St 17.7.2013 11:45:26

              Zajda >> když mě to přišlo vtipné - i když jsem byl na sebe pořádně naštvaný.

                RADYNEK - Profil | St 17.7.2013 11:45:25

                KóĎA >> žížaly mi vůbec nefungovaly. Znám papáčka, kterej čůrá, přitom zasekne a obojí dovede ke šťastnému konci. Nepochčí se a rybu vytáhne. Málem sem se po.... smíchy já.

                  KóĎA - Profil | St 17.7.2013 11:44:57

                  numen >> já si tedy vytažení svého největšího cejna z neděle na desítku nedokážu vůbec představit. A s citovkou to nemá nic společného - tady jde o jednoznačné technologické meze materiálu.

                    Zajda - Profil | St 17.7.2013 11:42:31

                    KóĎA >> Se furt nechlub, že neumíš čurat do trenek ani kvůli velké rybě..:-)

                      Martin M. - Profil | St 17.7.2013 11:40:38

                      numen >> ja po hladine nedokazu tahnout ani prazdne 100g krmitko bez ryby...

                        KóĎA - Profil | St 17.7.2013 11:39:53

                        RADYNEK >> já chytal oba dny se sedmnáctkou. V sobotu jsem dojel na svojí žížalovou manii, v neděli jsem dal prostor více nástrahám a bylo to o moc lepší. Zejména jedna část - zjistil jsem, že čtyři kukly s jedním červeným chutnají jak plotičkám a podoustvím, tak i velkým cejnům a nakonec se i parma připíchal. Jednu velkou rybu jsem utrhnul, když jsem se šel vychcat. Než jsem s potřísněnými končetinami doběhl k prutu, byl forpas vejpůl :-(

                          numen - Profil | St 17.7.2013 11:39:38

                          RADYNEK >> Mlékojedy jsou na severu, tady se říká hlavou! Neurazí,musíš na citovku. na 0.14 je tahám jak hadr po hladině. Zeptej se Péti Havlíčka:-))

                            RADYNEK - Profil | St 17.7.2013 11:37:25

                            numen >> 0,10 mm na Labi je hodně velký riziko. Cejn přes 50 čísel ti to klidně urazí palicou. To není šťastný řesení. Kor při těžkejch krmítkách, 100g a více ....

                              numen - Profil | St 17.7.2013 11:34:48

                              RADYNEK >> Velké ryby byly u tebe,já musel čudlařit. a utrhl jsem jednu a to ještě na 0.14. Jela proti proudu a podle tahu chudák ani nevěděla ,že je na prutě. Nezrychlila ,jen si prostě jela...

                                RADYNEK - Profil | St 17.7.2013 11:33:55

                                KóĎA >> já sem v sobotu nečekal na velkou rybu, šel sem na jistotu na čudle. cca 40 čudlí a 3 velký. Ještě jsem půl hoďky do konce něco upálil, asi parma. Moc se se mnou nebavila makala proti proudu.
                                V nedělu mi 3-4 velký ryby spaly (moooc škoda), nevím, jestli to bylo háčkama. Spíš si myslím, že to měly na krajíčku.

                                  numen - Profil | St 17.7.2013 11:25:53

                                  KóĎA >> tenhle trochu vybočil. Jde do paraboly. Hezky mi sedí v ruce. má docela jemné špičky.http://www.rybaris.cz/produkt/cresta-team-feeder-sp​ro/

                                    KóĎA - Profil | St 17.7.2013 11:24:03

                                    RADYNEK >> von čudlařil, po pěkných rybách nepálil :-)

                                      RADYNEK - Profil | St 17.7.2013 11:22:49

                                      numen >> Mlékojedy a 0,10 mm, to byla odvaha nebo zoufalost? A trhání nebylo?

                                        KóĎA - Profil | St 17.7.2013 11:20:04

                                        numen >> co to je cresto light? To je něco z produkce potykafeketeboronzošbroznošdomegabor?

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941