Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

numen - Profil | St 17.7.2013 11:18:02

KóĎA >> já jsem na toho Moravskopražského blafala zvědav. Lužnice o čudlách nebude. Já jsem připravil Crestu Light, to bude pochytáníčko!

    KóĎA - Profil | St 17.7.2013 11:12:37

    numen >> čudlař, no...

      numen - Profil | St 17.7.2013 11:11:29

      Fantozi (Aladin) >> já i teď v Mlékojedech chytal chvílema 18 Catany 0.10 vlasec.

        kary.com - Profil | St 17.7.2013 11:09:53

        numen >> to je jenom samotná lopatka, ne? :-)

          Fantozi (Aladin) - Profil | St 17.7.2013 11:07:03

          numen >> tak to mi taky někdy ukážeš...ale musím si vzít sebou lupu:))

            numen - Profil | St 17.7.2013 11:04:13

            Siky >> občas ano,ale protože používám třeba háček 24. Jestli chceš v Dvoře ti ukážu jak vypadá:-))

              pepson - Profil | St 17.7.2013 9:07:17

              Tu je obrázok tých Ownerov

                iPetulak - Profil | Út 16.7.2013 22:39:08

                Levák Bob >> Souhlas, taky je mám moc rád. Mě by tedy stačila (kdyby byla) alespoň vel. 8 :-). EDIT: I ta šestka by se hodila - kolikrát použiji i N500 ve vel. 6 a s úspěchem :-).

                  usak - Profil | Út 16.7.2013 22:10:18

                  KóĎA >> koty strojarske ci stavarske? :) Vis jak, to neni jen tak... :)

                    Eli - Profil | Út 16.7.2013 21:29:31

                    usak >> kolega právě něco objednává na sarfixu,tak se s ním svezu:)

                      KóĎA - Profil | Út 16.7.2013 21:13:20

                      usak >> pěkná fotka. Ještě by to chtělo dodělat kóty v pejntbraši, nebo jak se to teď jmenuje ;-)

                        paia - Profil | Út 16.7.2013 20:58:13

                        usak >> já si říkal, kde jsi přišel k rastru 4x4 mm... ;o)

                          usak - Profil | Út 16.7.2013 20:52:27

                          Eli >> tez jsem dnes doplnoval, v komplet rade.
                          (ps.zkresluje to, ale ten rastr je 5x5mm)

                            Eli - Profil | Út 16.7.2013 20:47:58

                            usak >> tohle mi moc pomohlo,díky moc.Beru do zásoby 14 a 16:)drátek mi nepřijde o moc silnější oproti pin hooku

                              usak - Profil | Út 16.7.2013 20:38:09

                              Eli >> narychlo, co bylo po ruce. Zleva: pin hook 14, PR39 16, pin hook 12, iseama with eye 10

                                Siky - Profil | Út 16.7.2013 19:44:11

                                numen >> To si děláš prdel, že ti nepadaj ryby !!!! :-))))))

                                  pepson - Profil | Út 16.7.2013 19:08:41

                                  Ja som si oblubil v poslednej dobe Owner Super Yamame.Su to akoby Decka,ale nie celkom uzavrete.Na pocudovanie mi znich ryby nepadaju,ako som sa bal.Treba dat pozor na skro totzny typ,ktory ma protihrot tesne pod lopatkou,aby sa cervom nesmykalo a tie sa blbo viazu,lebo ten protihrot je cca tri mm od lopatky.UZ spominane N500 su tiez vyborne.

                                    Levák Bob - Profil | Út 16.7.2013 14:46:34

                                    PR 39 mám moc rád. Mají jednu nevýhodu, nedělají se ve velikosti 8 a 6. :-)

                                      usak - Profil | Út 16.7.2013 14:41:54

                                      Martin M. >> to uz bylo spis, rekl bych, bez nejakych primych souvislosti a v obecne rovine...
                                      A kdyz na to prijde, at si kazdy chyta na to, co mu funguje a s cim je spokojenej... bez ohledu na to, co se k danemu pise v katalogu, no ni? :-)

                                        Červené karty: Fish man, 46547513248512348941