Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Eli - Profil | Út 16.7.2013 14:37:55

Martin M. >> jak píše usak, šlo pouze o srovnání velikosti. A koukám po nich hlavně z toho důvodu, že už nemám žádné silnější háčky a ty pin hooky se rovnají

    Martin M. - Profil | Út 16.7.2013 14:31:45

    usak >> no zacly se tu objevovat reference, kdo jake hacky rad pouziva...

      usak - Profil | Út 16.7.2013 14:20:44

      Martin M. >> a tady je nekdo srovnaval? V jednom prispevku se sesly jen ve vztahu k srovnani velikosti (vzhledem k faktu, ze Pin Hook je relativne hojne pouzivany)

        Martin M. - Profil | Út 16.7.2013 14:09:52

        Srovnavat owner pinhook s preston PR39 je skoro nemozne. Oboje to jsou vyborne hacky, ale pin hook je na jemne chytani, kdezto pr39 je vylozene kaprova zalezitost navrzena pro rychlostni lov kapru na kaprodromech s nastrahou pod hackem. Colmic N500 se blizi k pin hooku, NK800 zase k pr39, ale ten je jeste silnejsi.
        Mozna by neskodilo, kdyby u tech vasich tipu bylo napsano, k cemu takove hacky pouzivate a jak silne navazce pouzivate.

        Pin hook ve velikosti 12 snese navazec o prumeru maximalne 0,14, pak uz se narovnava.
        N500 na tom bude podobne, mozna je o trochu silnejsi.
        NK800 odhaduji 0,20.
        PR 39 urcite aspon 0,22.

          KóĎA - Profil | Út 16.7.2013 13:44:46

          numen >> Catany pro mě byly kdysi také jedničky, ale i u těhle háčků jsem chytil nějaké "záhadné" pytlíky. Pak jsem jim přestal důvěřovatl. Ono je to těžké... Jako u mých kdysi oblíbených tubertini řada 10. Spadnou ti dva velcí cejni v poslední hodině závodu a už na ně koukáš s nedůvěrou :-)

            numen - Profil | Út 16.7.2013 13:41:55

            KóĎA >> já jsem kdysi chytl nepovedenou řadu pětistovek a to hned dvakrát. Od té doby používám nejčastěji Catany a G1 Gamakatsu. ryby mi taky nepadaj ,ale občas je problém tyhle háčky sehnat.

              KóĎA - Profil | Út 16.7.2013 13:34:49

              když už jsme u těch háčků - já chytil nějakou mimořádně dobrou serii pětistovek, protože mi z toho letos skoro nepadají ryby, to bych spočítal na prstech jedné ruky. Ale koupil jsem vychvalované BS 5000 a s těmi tak spokojen nejsem. Je to jako na houpačce, jednou ryby padají jako na běžícím pásu, jedou je to dobré. Čím to je, nevím.

                Zajda - Profil | Út 16.7.2013 13:29:03

                KóĎA >> Já jsem si na naše asijské velikány rozpletl silonovou prádelní šňůru a taky dobrý..:-)

                  KóĎA - Profil | Út 16.7.2013 13:26:57

                  já jsem vzal poprvé shimano ultegra 0,14 a chová se to nadmíru dobře. Škoda, že v Gamáči nemají šestnáctku, hned bych si pro ní nechal poslat :-)

                    RADYNEK - Profil | Út 16.7.2013 13:14:39

                    usak >> Generála neznám, match je hodně dobrej.

                      Mety - Profil | Út 16.7.2013 13:09:35

                      plavan >> Jj to já vím ;) Mám je vyzkoušené oba a N500 používám spíše na masnáka nebo na nějakou menší nástrahu a NK800 na tu kukuřičku nebo něco jinačího

                        usak - Profil | Út 16.7.2013 13:08:02

                        RADYNEK >> u toho Cralussa jsem asi chytil spatnou varku, jak Hooklenght, tak General Match.... :-(

                          RADYNEK - Profil | Út 16.7.2013 13:05:37

                          usak >> ne, ani mi to nenapadlo. Ale chcu vyzkoušet Cralusso Feeder hooklenght: http://sarfix.cz/Cralusso-Feeder-hooklenght,659.htm​l
                          S Cralusso hooklength jsem moc spokojen, tak uvidíme. Jirka je na dovolený, až se vrátí prubnu.

                            plavan - Profil | Út 16.7.2013 13:02:50

                            Mety >> Nucleary NK 800 jsou ze silnějšího drátu než N500. Mají ale kulatý tvar na rozdíl od tvaru " catana " u těch N500. NK 800 jsou výborné na zrnko kuku a co se týče pevnosti, tak bohatě dostačují.

                              usak - Profil | Út 16.7.2013 13:02:09

                              RADYNEK >> http://sarfix.cz/Preston-Reflo-Precision-Power-50-m​,649.html tohle jste asi jeste netestovali, coz?

                                Eli - Profil | Út 16.7.2013 12:55:30

                                usak >> supr, díky

                                  Mety - Profil | Út 16.7.2013 12:52:59

                                  RADYNEK >> Díkec ;) Nevypadají vůbec špatně. Později zkusím objednat

                                    Mety - Profil | Út 16.7.2013 12:51:13

                                    Pedro1 >> NK800 jsou též dobré ;) Ale raději mám N500

                                      RADYNEK - Profil | Út 16.7.2013 12:50:19

                                        Pedro1 - Profil | Út 16.7.2013 12:50:16

                                        usak >> Co Tebe může napadnout?:-)

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941