Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Mety - Profil | Út 16.7.2013 12:49:02

RADYNEK >> Ty háčky od Prestona se mi ještě do ruky nedostali,ale Pin Hooky mám též a když je nějaká potíž s Colmicama což se moc často nestává tak je tam taky rád hodím

    usak - Profil | Út 16.7.2013 12:48:13

    Pedro1 >> ted me neco napada...... :-)))

      usak - Profil | Út 16.7.2013 12:47:24

      Eli >> vecer ti to vyfotim, to da za x slov :-)

        Jarda Š. - Profil | Út 16.7.2013 12:47:06

        koralovec1 >> 3,60 m je taková standardní délka pro feederový (a i pro kaprový) prut, dobře použitelná ve většině situací. Kratší feedrák (3,00 - 3,30 m) se hodí na menší zarostlé vody, kde chytáš na krátkou vzdálenost, naproti tomu 3,90 m se hodí na velké řeky nebo k lovu na dlouhou vzdálenost na větších stojatých vodách.

          Pedro1 - Profil | Út 16.7.2013 12:47:01

          Mety >> Já chytám taky jenom na ně.Respektive chytám na N500 a NK800.

            RADYNEK - Profil | Út 16.7.2013 12:46:41

            Mety >> já mám teď favority tři: Colmik N500 + Preston PR 344 + Owner Pin Hook.

              Zajda - Profil | Út 16.7.2013 12:46:12

              usak >> Neblbni, tys už tady někdy zaznamenal, že bych se hádal? No to snad nemyslíš vážně...

                Eli - Profil | Út 16.7.2013 12:45:32

                usak >> tak teď už v tom mám solidní guláš:)

                  usak - Profil | Út 16.7.2013 12:45:12

                  Zajda >> ale toz soudruzi, nehadejte se.... :-)

                    Pedro1 - Profil | Út 16.7.2013 12:43:54

                    usak >> Kóďa je v mojí partě,tak bacha:-)))

                      Zajda - Profil | Út 16.7.2013 12:43:53

                      RADYNEK >> Zajda se na tebe může...Radši nechtěj vědět, co..:-(

                        Mety - Profil | Út 16.7.2013 12:43:30

                        Já vyzkouše už řadu háčků různých značek,ale nejlepší zkušenosti mám s háčkama od Colmicu Nuclear 500,jsou z hodně jemnýho drátku,ale ty udržej hrocha. V podstatě ted na jiný ani nechytám.

                          usak - Profil | Út 16.7.2013 12:42:06

                          Eli >> No, dost mozna, ze ona ta 16-ka mozna bude jen o malicko mensi jak 12-ka.... :-)

                            RADYNEK - Profil | Út 16.7.2013 12:41:33

                            usak >> už to Zajda na mě sespisuje:-(

                              usak - Profil | Út 16.7.2013 12:40:35

                              RADYNEK >> :-))))))

                                Eli - Profil | Út 16.7.2013 12:40:26

                                usak >> supr, to porovnání s Pin Hookama mi moc pomohlo, díky. Hledám právě něco, co by ty pin hooky alespoň částečně nahradilo při lovu větších ryb

                                  RADYNEK - Profil | Út 16.7.2013 12:39:11

                                  usak >> za to třeba háčky nemůžou :-))

                                    usak - Profil | Út 16.7.2013 12:38:21

                                    Zajda >> :-))) radej nic

                                      Zajda - Profil | Út 16.7.2013 12:36:31

                                      Nejlepší háčky jsou Trabucco Acura...Za málo peněz hóóódně moc muziky...

                                        RADYNEK - Profil | Út 16.7.2013 12:36:23

                                        usak >> mi už je to fuk:-)

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941