Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

usak - Profil | Út 16.7.2013 12:34:14

RADYNEK >> ja posledni dobou nejak nemusim hacky s lopatkou...

    usak - Profil | Út 16.7.2013 12:33:11

    KóĎA >> kus ty borici! Ted uz tu chybi jen tvuj verny nohsled Pedro :-))))

      RADYNEK - Profil | Út 16.7.2013 12:32:24

      usak >> já si oblíbil PR 344, hlavně velikosti 10 a 12.

        KóĎA - Profil | Út 16.7.2013 12:31:52

        usak >> vercajku prdlajs rozumíš, ale sebevědomí máš až na půdu.

        :-)))

          usak - Profil | Út 16.7.2013 12:30:31

          Eli >> Momentalne me nejoblibenejsi hacky na fidrovacku. Pevne, ostre a ostre i celkem dlouho vydrzi, velmi chytlave. Pouzivam PR 39 vel 12-14-16, jak na chytani s vlasovym privesem, tak na "bezne" chytani. V cislovani jsou trochu vetsi nez treba Pin Hooky od Owneru. (16-ka PR39 je vetsi nez 14-ka Pin Hook, rekl bych, ale mozna se mylim, ze je to tak o cislo posunute. Jestli si doma vzpomenu, tak vyfotim.)

            Mety - Profil | Út 16.7.2013 12:25:33

            Dejv >> Já si myslím,že by se takovej krmelec dal aj s trochou šikovnosti vyrobit ;) sice asi né tak dobrej jak ten ve videu,ale učel by to splnilo

              Dejv - Profil | Út 16.7.2013 11:32:16

              Zajda >> ty už jsem psal. Poslala mě do hayzlu...

              :-)

                Zajda - Profil | Út 16.7.2013 11:30:42

                Dejv >> Napiš Kate. Až bude jezdit s kočárkem, tak by ti mohla do nějakého krámu sjet..:-)))

                  Dejv - Profil | Út 16.7.2013 11:14:43

                  Martin M. >> ale já je chci a chci a chci...a nerozčiluj mě svojí laxností !!:-))

                    Martin M. - Profil | Út 16.7.2013 11:12:33

                    Dejv >> podle mne se u nas neprodavaji. A nevadi mi to :-)

                      Dejv - Profil | Út 16.7.2013 11:11:13

                      Martin M. >> nevíš, kde by se dali splašit tyhle plochý krmelce ?

                      http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=31554

                        Eli - Profil | Út 16.7.2013 11:07:32

                        Martin M. >> super, díky za info

                          Martin M. - Profil | Út 16.7.2013 11:04:31

                          Eli >> jsou to hacky specialne na pouziti s vlasovym privesem, takze na kukurici pod hackem budou super, sam je takto pouzivam, nebo s miniboiliem ci peletou. Velikost bych rekl, ze odpovida standardnimu cislovani. Pouzivam c. 12 a 10, v chladne vode 14.
                          Na velikost 12 jsem letos vytahl 94cm kapra na prehrade a 84 na rece (mozna dokonce na c. 14, uz nevim), navazec 0,19.

                            Eli - Profil | Út 16.7.2013 10:57:08

                            Martin M. >> chtěl bych je použít např. při lovu na kukuřičku pod háčkem nebo na rousnici. Nevíš jak jsou na tom s označením velikosti v porovnání např. s Ownery?

                              Martin M. - Profil | Út 16.7.2013 10:53:04

                              Eli >> na vetsi ryby super hacky, na bezne chytani to ale neni.

                                Eli - Profil | Út 16.7.2013 10:48:18

                                Ahoj, nemáte někdo zkušenost s háčky PRESTON PR39?

                                  RADYNEK - Profil | Út 16.7.2013 9:27:28

                                  koralovec1 >> pokud chytáš Labe, nebo podobné velký toky, tak zkus klidně i 3,90m.

                                    koralovec1 - Profil | Út 16.7.2013 9:14:40

                                    RADYNEK >> tak teda 3.60 je lepší ? Já ti děkuji

                                      RADYNEK - Profil | Út 16.7.2013 9:03:48

                                      koralovec1 >> nevím, já bych volil 3,3 m na malý vody, kvůli nedostku místa kolem sebe. Nemáš možnost si krátkej někde vyzkoušet? Máš pocit, že 3,6 m je pro tebe dlouhej?

                                        koralovec1 - Profil | Út 16.7.2013 8:58:02

                                        RADYNEK >> spíš tuně až spadnou lekníny

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941