Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NRADYNEK - Profil | Út 16.7.2013 8:29:10

koralovec1 >> kde ho chceš chytat? Na nějaký malý říčce, nebo Labe?

    Nkoralovec1 - Profil | Út 16.7.2013 8:27:57

    RADYNEK >> mám 3.60 ale rad bych zkusil kratší . V čem je 3.30 horší

      NRADYNEK - Profil | Út 16.7.2013 8:19:28

      koralovec1 >> proč 3,30 m? Chceš si kupovat kratší, kvůli málo místu u vody? Určitě bych volil 3,6 m, je to univerzál. Záleží na tom, kde ho chceš používat. Za ty prachy dobrý. Určitě ti někdo poradí i jinou značku, záleží co kdo preferuje.

        Nkoralovec1 - Profil | Út 16.7.2013 7:19:56

        ahoj chtěl bych se vás zeptat na prut feeder shimano alivio cx 3.30m-70g máte ho někdo jak se na něj chytá ?

          Ncemerro - Profil | Po 15.7.2013 19:43:28

          Mrenka ulovená na Váhu 66 cm

            NDejv - Profil | Po 15.7.2013 17:48:50

            numen >> nemaj e-shop nebo nemáš aspoň fotku, jak vypadají ?? Hodily by se mi na tvrdý dno do silnýho proudu.

              Nplavan - Profil | Po 15.7.2013 16:52:13

              Už se vám někomu dostala do ruky nová čelovka od Lensera z řady SEO ? Jsem na ni moc zvědavý. Konečně jsou baterky vepředu a podle obrázků to má trvanlivější vypínač a kloubní aretaci.

              http://www.ledlenser.com.au/products/high-performan​ce-line/seo/seo7r/

                Nnumen - Profil | Po 15.7.2013 16:07:18

                Dejv >> něco podobného ,mají u nás v prodejně. Objem tak 0,6-0,7dcl. Vzal jsem je na Mlékojedy na republiku. Nevím proč ,ale vázly více jak obyč. ve stejné gramáži a velikosti. Jestli je to tím tvarem. nevím ,ale již je nechci. Stojí 55kč!

                  NDejv - Profil | Po 15.7.2013 15:01:09

                  Nevíte někdo, kde se dají sehnat tyhle plochý krmítka ? Asi 80-100g ?

                  http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=31554

                    NPšenislav - Profil | Po 15.7.2013 12:33:18

                    Martin M. >> Děkuji, zas jsem trochu chytřejší.

                      NMartin M. - Profil | Ne 14.7.2013 23:59:22

                      Pšenislav >> Laguny jsou revir Dyje 7B, prehrada Musov je Dyje 7, Vestonicka nadrz je Dyje 6 (zde neplati povlenka MRS) a prehrada Nove Mlyny je Dyje 5.

                        NRADYNEK - Profil | Ne 14.7.2013 22:58:50

                        MiČr LRU Feeder 2013, jednotlivci, zleva 2. místo Michal Soukup, 1. místo Petr Kabát, 3. Pavel Velebný.
                        Družstva, zleva, 2. místo PRESTON FEEDER TEAM - MRK.cz, 1. místo PŘÁTELÉ UŠLECHTILÉHO RYBOLOVU PLZEŇ 1 - TEAM SENSAS, 3. místo RSK Pardubice COLMIC

                          NLejboj - Profil | Ne 14.7.2013 22:22:26

                          Joo, je fakt z Beloruska, ale mluvil se mnou i anglicky :)
                          Vice fotek bude u Radynka, asi zitra
                          Jinak MM by nam klidne mohl fusovat do nymfovani, postoj ma dobry :) :)

                            NBambus... T.maniak - Profil | Ne 14.7.2013 22:11:23

                            KóĎA >> Všechno ,,chtěl jsm se na vás přijet podivat ale draha polovička mi byla milejsi ;-)

                              NKóĎA - Profil | Ne 14.7.2013 19:17:43

                              Jan Fan Čundl >> co chceš vědět?

                                NZajda - Profil | Ne 14.7.2013 19:03:19

                                Jan Fan Čundl >> Nic nevím, ale brzy prý by se mělo někde něco objevit od jednoho z účastníků. Jdu si radši kousat nehty k vodě. Taky su zvědavé jako Rákosníček..:-)

                                  NJan Fan Čundl - Profil | Ne 14.7.2013 18:59:21

                                  Zajda >> a dál? :-)

                                    NZajda - Profil | Ne 14.7.2013 18:37:44

                                    Jan Fan Čundl >> Mistr je z Běloruska...Ale nikomu to neříkej, je to strašně tajné..:-)))

                                      NJan Fan Čundl - Profil | Ne 14.7.2013 18:35:30

                                      čauvec..nemáte někdo info z Mlékojed?

                                        NiPetulak - Profil | Pá 12.7.2013 19:41:32

                                        Martin M. >> Otevřený má být od 01/08/13 - alespoň podle informační cedule při cestě na Mušov.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941