Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Pšenislav - Profil | Pá 12.7.2013 16:04:47

Martin M. >> Teď jsem s toho trochu zmateny, ale patří to pod nové mlýny? Nebo to je zas někde jinde?

    Carabus - Profil | Pá 12.7.2013 12:45:41

    team77 >> rameno na rameni

      team77 - Profil | Čt 11.7.2013 23:21:18

      Zdravím, jak to jde letos na Feeder na Seči? Za odpovědi předm moc děkuji.

        Martin M. - Profil | Čt 11.7.2013 19:34:28

        Pšenislav >> to je na lagunach v kempu, neni to primo prehrada Musov. V kempu je samozrejme zivo cele prazdniny.

          Pšenislav - Profil | Čt 11.7.2013 15:28:57

          Martin M. >> Včera jsem viděl na ČT2, že v pasohlavkách na vodě udělali nějakou lanovou dráhu pro prknaře na vodě.

            chřenovák - Profil | St 10.7.2013 18:57:28

            Juraj >> Ahoj jestli budeš mít čas tak si zajed 20.července na bitvu http://notorburg.webnode.cz/ https://www.youtube.com/watch?v=BY5HW2gGwls

              Martin M. - Profil | St 10.7.2013 18:18:48

              Pšenislav >> v Pasohlavkach u Musova, ale podle mne jeste neni otevreny (bez zaruky).

                Pšenislav - Profil | St 10.7.2013 17:08:52

                Martin M. >> Na nových mlýneh je údajně nějaký aqua park pro děti

                  Martin M. - Profil | St 10.7.2013 17:03:01

                  Pšenislav >> deti si na Mlynech moc neuziji

                    Pšenislav - Profil | St 10.7.2013 16:50:46

                    Juraj >> Super díky jsem rád, že mi to někdo potvrdil. Navíc jsem slyšel, že je to tam dost ostrý co se týká koupajících.

                      Juraj - Profil | St 10.7.2013 16:47:25

                      Pšenislav >> Mlýny! Vranov je těžká písemka.

                        Pšenislav - Profil | St 10.7.2013 16:37:49

                        zdravím kluky a holky feedraře mám otázečku. Chystáme se s kolegou na moravu a nemůžeme se rozhodnout zda na Vranov, nebo na nové mlyny. Může mi někdo trochu poradit co je lepší v tuhle dobu. Podle videa se mi více zamlouvají nové mlyny. Jinak pojedem i s dětma takže potřeboval byc i nějaké kulturní vyžití.

                          kary.com - Profil | St 10.7.2013 11:33:42

                          Klepi >> Kroupy do sebe velmi dobře berou vůně (včetně bahna !!) i barviva. Záleží jen na tobě, jestli něco přidáš :-) nutné to není, rybám chutnají i samotné.

                            Martin M. - Profil | St 10.7.2013 11:33:26

                            Klepi >> proste je namocim a uvarim, nebo jen uvarim a necham v horke vode hodinku. Pridavam jen sul a to taky ne vzdy.

                              Klepi - Profil | St 10.7.2013 11:25:43

                              kary.com >> a ochucujes je nějak?

                                Klepi - Profil | St 10.7.2013 11:25:09

                                Martin M. >> přesně tak jak si napsal a ještě je je potřeba nějak vylepšit? nebo jde to vůbec? a čím popř.

                                  Heršvec - Profil | St 10.7.2013 11:15:51

                                  TG007 >>Mám přesně tento http://www.tropicliberec.cz/pouzdra-na-pruty/sema-s​uretti-obal-na-pruty-dvoukomorovy-135cm sehnal jsem ho tady na bazaru za 500,- a i tak je pořád v perfektním stavu, takže naprostá spokojenost. Na druhý straně mám 3 menší kapsy na zip a jednu dlouhou podélnou na vidličky nebo na podběrák, to už je na tobě co tam narveš.

                                    TG007 - Profil | St 10.7.2013 11:13:14

                                    Heršvec >> Jo díky podívám se po té Semě. Včera večer se roztrhl zip u mé letité rybářské tašce, přemýšlím o batohu, takže je to stále dokola.

                                      kary.com - Profil | St 10.7.2013 11:11:15

                                      Klepi >> Na víc dní jsou ideální. Jsou levné a po uvaření hodně zvětší objem. Za málo peněz, hodně muziky :-)

                                        Martin M. - Profil | St 10.7.2013 11:11:07

                                        Klepi >> zalazi, co si od toho slibujes. Pokud kapry a cejny bezne ci mirne vetsi velikosti, nez je na reviru standard, tak to je vyborna navnada a rad je take pouzivam.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941