Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NKlepi - Profil | St 10.7.2013 11:08:30

ahoj pani damy, mam jen dotaz na vas nazor co si myslite o varenych kroupach jako o partiklu? smýchaných treba s konopým a kuku, uvazuju nad nimi kvuli vicedenímu chytání kvůli velké spotřebě

    NHeršvec - Profil | St 10.7.2013 11:00:59

    TG007 >> Záleží jakej futrál chceš, jestli chceš "kytaru" nebo jen tubus. Pokud Tubus tak jedině tvrdej tubus od Catchmana (ne ten plátěnej dvoubarevnej) ten je opravdu luxusně provedenej, pokud "kytaru" tak buďto Semu nebo něco od Shimana. Já mám kytaru od semy a je opravdu luxusní, akorát nevýhoda byla, že chyběly vnitřní suché zipy na uchycení prutu, ale půl hodiny s jehlou a nití to napravilo.

      NTG007 - Profil | St 10.7.2013 10:27:20

      Heršvec >> Právě jeden futrál jsem měl v ruce a vypadal víc než dobře. Jaký by jsi mi tedy doporučil?

        NHeršvec - Profil | St 10.7.2013 10:13:02

        Od Mivardi jsem měl dost věcí. Začnu prutama. Měl jsem od Mivardi Enigmu, proč se Mivardi kasá pojmem "česká firma", když na ochranné fólii byla nálepka Made in China? Prut stál za prd, špičky měkký a rozhodně neodpovídali OZ, který mít měli. Další prut byl vláčák v gramáži 5-20g, při nahazování s twisterem se zlomil, nevim proč, nevim jak. Dál jsem si objednal obal na návazce v délce okolo 40cm, v popisu bylo, že lze mít návazce ve 3 velikostech, i na fotkách bylo vidět že je možnost háček zaháknout v zásobníku na třech lištách. Pouzdro přišlo, lišty tam byly jen 2. A když jsem měl v ruce jejich futrály tak se mi chtělo blejt, takovej kus hadru jsem dlouho neviděl. Prostě a jednoduše od Mivardi ani olůvko a nic mě nepřesvědčí. Tečka. Nejsem tak bohatý abych si mohl kupovat levné věci.

          Npro carp - Profil | St 10.7.2013 9:47:39

          Martin M. >> Já toho od mivardi měl a všechno stálo za prt,at už profík nabo poběrák,háčky,doplňky team mivardi.

            NTG007 - Profil | St 10.7.2013 6:59:46

            Heršvec >> Buď konkrétní na co si dát pozor?

              NPelešník - Profil | Út 9.7.2013 23:49:55

              Tady je pár aktuálních fotek z Mlékojed. http://www.daiwafeeder.cz/node/58
              Podle informací od Ládi, který fotky dnes pořídil se to chytat dá, ale 80+. Jinak nezapomeňte repelent. :-)

                NMartin M. - Profil | Út 9.7.2013 23:30:38

                Heršvec >> taky by mne zjaimalo, kolik jsi toho od Mivardi vyzkousel. Ja od nich mam Executive feeder medium a v pohode. Muj otec ma Axiom feeder a take slusny prut. O Profikovi jsem kdysi dlouho dobu take premyslel a nekoupil jsem si jej jen proto, ze v te dobe se delali jen v dvojdilnem provedeni.

                  Ngema - Profil | Út 9.7.2013 22:57:39

                  sem pro semu jedem mám nej. kapr 80 11 kg zvládl celkem v pohodě

                    NJuraj - Profil | Út 9.7.2013 22:54:25

                    Heršvec >> Já jsem sice velký fanda Z-ka, ale jak jsi přišel na to, že Mivardi je špatně? Mají náhodou hodobóžový feedery. Byl jsem majitelem Profíka a super pruotek. Jen teď pro něj nemám využití, tak jsem ho pustil dál. Pak mají Executive feeder, což je pohádka. Navíc na rozdíl od dřívějších let zařadili do svého slovníku pojem reklamace a začali v tomto směru fungovat.
                    Mivardi bych se rozhodně nebál.

                      NHeršvec - Profil | Út 9.7.2013 22:43:57

                      libor.mikl >> Určitě tu Semu, mám jí taky, akorát 3,60m a je to parádní proutek, na Mivardi se [...], jsou to šmejdy, všechno od Mivardi je špatně.

                        NSiky - Profil | Út 9.7.2013 14:33:43

                        numen >> No smůlu nevím, ale očividně vymývá mozky :-(

                          Nnumen - Profil | Út 9.7.2013 11:49:37

                          Petr Havlíček >> to kdysi tvrdil tuším Azbest. Když jsem byl poprvé na Kukačkách,tak se to tam říkávalo.ještě se k tomu záchodu dávala hezká brašna na nářadí.

                            NPetr Havlíček - Profil | Po 8.7.2013 16:44:54

                            numen >> tak nevím úplně přesně proč?

                              Nnumen - Profil | Po 8.7.2013 15:11:20

                              Petr Havlíček >> zapoměls napsat , že ten hajzlík nosí smůlu!

                                Nplavan - Profil | Po 8.7.2013 13:41:00

                                Juraj >> mně hned Chřenovák volal, že tě tam potkal. Svět je malej :-)))))

                                  Nmantes - Profil | Po 8.7.2013 12:03:35

                                  Dneska na feeeder krásní dva amuři sice menší ale bojovali jak velký kapr :) jinak potom nic !!:(

                                    NJuraj - Profil | Po 8.7.2013 10:06:47

                                    chřenovák >> Tak to byla moc povedená akce. Za rok jedeme zase. :-)

                                      NDali.k - Profil | Po 8.7.2013 9:56:30

                                      Petr Havlíček >> Samozřejmě recese, ať se daří :-D

                                        NPetr Havlíček - Profil | Po 8.7.2013 9:39:36

                                        Dali.k >> jo chlapče, zlatý hajzlík je ceněná trofej a putuje na Slovensko ... a ty "zlatý křížky" jsou vzpěrači, protože se očekávali strašný váhy :-))), tak aby to unesli :-))

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941