Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Petr Havlíček - Profil | Po 8.7.2013 9:35:30

Fantozi (Aladin) >> - no jo je to z "Kukaček" v Liběchově. Průtok byl na první i druhý pohled děsivý, ale přesto se chytalo a slušný váhy ...

    Dali.k - Profil | Po 8.7.2013 9:31:38

    Zlatej Hajzlík a vuvuzelu k tomu...........hm, zřejmě dobrej oddíl:-D. A ten s tím pozlaceným křížkem, nebo co to je , to je ten "páter - noster"? :-D

      Fantozi (Aladin) - Profil | Po 8.7.2013 9:25:01

      Petr Havlíček >> to je z Kukaček? Chytalo se v Liběchově, nebo se to přesunulo? Chtěl jsem tam vyrazit vyzkoušet si nějakej lepší závod, ale odradil mě průtok......

        Petr Havlíček - Profil | Po 8.7.2013 9:12:19

        Generálky na MR ve fídru se zůčastnilo překvapivě málo závodníků. Přesto povedený závod.
        Vítězné trio

          Zajda - Profil | Po 8.7.2013 7:46:29

          Káceč >> :-)))))

            Káceč - Profil | Po 8.7.2013 2:02:15

            libor.mikl >> no ty vole, "žvíkačka". Pokud jsi hydrobiolog jako pravopisec, tak se na ten svůj obor radši vyser.

              Juraj - Profil | Ne 7.7.2013 22:21:56

              libor.mikl >> Vem ten co ti sedí a jdi. Vyloženě špatnej feeder na oficiálním trhu snad ani nenajdeš. Mě osobně sedí to Z-ko, ale každej to vidí jinak. Běž, vyzkoušej a pocitově nejlepší kup.

                libor.mikl - Profil | Ne 7.7.2013 22:16:39

                Zdravím,
                Chtěl bych si koupit nový feeder na proudnou vodu (na Svratku do Brna) a rozhoduji se mezi třemi:
                Mivardi Imperium Feeder II 3,3m 20-70 g
                Mivardi enigma 3,3m 20-75 g
                Sema Suretti Z-Force Feeder 3,30m 70g
                Chtěl bych jemnější feeder, ale zas na druhou stranu abych se nemusel bát do něj opřít, měl béčkovou akci (ale aby to nebyla žvíkačka).
                Pokud někdo víte, byl bych rád, kdyby jste mi poradili :-)
                Díky

                  TG007 - Profil | Ne 7.7.2013 9:25:09

                  unudle >> když je to dvakrát do roka tak se ti ani nedivím. Já takové problémy nemám. :-)

                    tym - Profil | Ne 7.7.2013 5:58:12

                    hunter18 >> Používám masovky i sladké. Obvykle si míchám vždycky trošku toho a trošku toho. Rychle se ukáže co jim víc vyhovuje a pak domíchám.

                      Abe - Profil | So 6.7.2013 21:37:49

                      hunter18 >> já mám děrované větší olovo, do každé dírky dám masného červa a zakápnu ho aminomixem jahoda...neuvěřitelně účinné, Petrův zdar

                        Štípa - Profil | So 6.7.2013 21:04:16

                        hunter18 >> Ahoj, dávám pstruží granule a rozemleté halibutky a robinredky. A šlape to super.

                          Standič - Profil | So 6.7.2013 20:28:17

                          hunter18 >> Ahoj,vetsinou pouzivam masovku.Docela mi funguje methodak od Bait tech.

                            hunter18 - Profil | So 6.7.2013 20:12:16

                            Zdravim chlapy kdyz chytate na method krmitka plus halibutku davate sladke krmeni? Nebylo by lepsi nejake na rybych mouckach?

                              Beila - Profil | So 6.7.2013 19:45:13

                              Já ll >> Mistře na vinkel špice, nedám dopustit, byla a je to stále vítězná sestava. A házet se dá i 50 m když to umíš.

                                unudle - Profil | So 6.7.2013 19:28:15

                                TG007 >> Mně když stojí prut, jedno jestli na řece, nebo jestli fouká, tak balím a běžím domů.

                                  TG007 - Profil | So 6.7.2013 16:30:45

                                  tym >> Za léta rybaření jsem se dopracoval ke dvěma koncovým montážím a jednomu postavení prutů, a to ve většině případů používám špičkou vzhůru. Pokud je opravdu silny vitr tak špičky dolů. Nerozlišuji vody stojaté a tekoucí.

                                    tym - Profil | So 6.7.2013 12:00:47

                                      Zajda - Profil | So 6.7.2013 8:13:46

                                      kapří táta >> Rybě je úplně jedno, jak máš postavený prut....

                                        Červené karty: Fish man, 46547513248512348941