Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Nkapří táta - Profil | So 6.7.2013 8:01:58

Ahoj muzu se zeptat jak jsou jemější záběry na feeder když ho mám do výšky nebo když ho mám do boku Díky

    Nnumen - Profil | Pá 5.7.2013 23:10:55

    dnes jsem to byl prubnout v Mlékojedech. Ryba vcelku spolupracovala,ale teče to. Chytal jsem tak na 15-20m. Ryby jsem lapl od pidi až po 60 - 65cm. 120krmidlo jsem ani nevyndal:-)

      NMartin M. - Profil | Pá 5.7.2013 21:32:56

      RADYNEK >> z toho se to tezko poznava.

        NRADYNEK - Profil | Pá 5.7.2013 16:20:42

        Podívejte se, jak to "kousalo" letos v Uherském Hradištiv červenci: http://feedertrebic.cz/index.php/co-se-deje-v-uh

          Ntucnak11 - Profil | Pá 5.7.2013 12:49:16

          TG007 >> Take jisem chytal je to velmi citlive chytani no předhudce Feedru jen na kratkou vzdalenost dostal jisem ho na narozki v 70 leteh ot segry s Švecka ABU-čko měl 3 m a špička ukazovatel zaběru byla nasazovana na gumě ne šrubovaci.

            NDóla - Profil | Pá 5.7.2013 11:13:18

            TG007 >> Proboha proč se hned nasíráš?

              NTG007 - Profil | Pá 5.7.2013 11:09:22

              Dóla >> No nějak jsem tě nepobral a co má být? Pokud to je publikované v knize tak to nefunguje? Zkoušel jsi to? Já ano, knihu jsem musel mít do kroužku stála 22 KČ a je z roku 1976, jinak jsi si nezachytal. Spoustu věcí z ní jsem zkoušeli a chytali tak jsme špatní? Pokud by to byl obrázek z nějaké UK publukace to by bylo jiná co :-) To že jsem zkopíruješ několik stránek z knihy dokazuješ, že pochopíš psaný text? Na to opravdu nemusíš být pamětník :-) alespoň jsi si namasíroval ego. Jen jsem chtěl říci, že jsme tak v sedmdesátých letech chytali, a co ty?

                Ntucnak11 - Profil | Pá 5.7.2013 10:18:33

                Já ll >> Ja jisem nazyval tento prut zlamaniak je to velmi stary spusob chytani,nevim přesně jen asi měl jisem ho origoš v 70 letech,problem byl jen s nahazovanim jak htěl jisem šupnout aspon 50-ku neměl jisem šancy,potom jisem se nas... a udělal s něho plavačku kratkou.

                  NDóla - Profil | Pá 5.7.2013 10:01:02

                  TG007 >> Podobnou věc popisuje A. Kotyšan v knize Jak na ryby.

                    NJá ll - Profil | Pá 5.7.2013 9:58:34

                    ondrouss >> A pro nezasvěcené - špičkové očko má v sobě závit a swing spitz
                    má na silikonové hadičce mezikus, který má závit totožný s závitem očka a na druhou stranu se nasazuje do hadičky.

                      NDóla - Profil | Pá 5.7.2013 9:57:10

                      TG007 >> Druhá část.

                        NDóla - Profil | Pá 5.7.2013 9:56:28

                        TG007 >> Já teda nejsem pamětník, ale tuhle věc popisuje J. Říha v rybářské bibli 1000 + 1 rada pro rybáře.

                          NTG007 - Profil | Pá 5.7.2013 6:29:24

                          No tak jste mě donutili vzpomínat. Tohle se nedalo nikde koupit pouze udělat, ještě nedávno jsem jeden funkční kus doma v rybářské skříni našel, ale mám divný pocit, že jsem mosazný drát použil na něco jiného. Mohlo by se to brát jako předchůdce swing tip akorát to nemělo tak kůl název jmenovalo se to jednoduše česky "závěsný splávek z drátu s přenastavitelnou zátěží" rok?????????? 1977?????????????????? nevim.

                            NKóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 23:09:17

                            Já ll >> děkuji ti. Přesně na tebe jsem myslel. Já to vždycky viděl jenom na obrázku v knížce a bum ho, na návštěvě Petr zarachtá ve skříni a vyndá to :-))))

                              Nondrouss - Profil | Čt 4.7.2013 22:06:06

                              Já ll >> takhle blbě zlomenou špic jsem ještě neviděl :-D
                              Ten konec prutu, kde je připevněna ta kyvná špička, je ještě jakousi feeder špicí nebo je to spíš jak konec matchky? Na živo jsem to ještě neviděl, ale má to barevný konec jako feeder špice.

                                NJá ll - Profil | Čt 4.7.2013 21:35:26

                                černásmrt >> Na řeku to není maximálně do tišin,

                                  Njariss - Profil | Čt 4.7.2013 21:35:18

                                  Petr Z. Vedro >> Díky, jen ten stav vody je dosti žalostný :-(

                                    NJá ll - Profil | Čt 4.7.2013 21:32:40

                                    kary.com >> Abych nepřeháněl nejdříve v roce 1987 a na stojáku to nemá konkurenci lepší než klasický feeder jen se s tím musíš naučit nahazovat.

                                      Nčernásmrt - Profil | Čt 4.7.2013 21:32:25

                                      Já ll >> S tím na řece asi moc nezachytáš co?

                                        NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 4.7.2013 21:30:23

                                        jariss >> asi tak do půlky ohrady co jsou koně. Zbytek musíš dojít.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941