Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Petr Havlíček - Profil | Út 2.7.2013 16:31:10

plavan >> tak proto jsem taky psal ten dodatek :-))), že vydržela rok, ale moc jsem nesvítil :-)).

    plavan - Profil | Út 2.7.2013 16:29:51

    Pšenislav >> já si zapnu na čelovce blikačku ( SOS ) , abys mě dobře našel :-))))

      KóĎA - Profil | Út 2.7.2013 16:29:00

      plavan >> zní to logicky - ale nabíjení přes USB je prostě in :-) A tu redukci nebo sedukci jak tomu říkáš (autozapalovač/USB) může být docela šikovná pomůcka. Dneska každej smarfoun má dobíjení přes USB. Tak se k tomu přidá i dobíjení čelovky.

        Pšenislav - Profil | Út 2.7.2013 16:28:19

        KóĎA >> Jasný. víš jak jsem to myslel. Jen jsem chtěl říct, že to není ono a tečka. Ale zas na druhou stranu radši kvalitní čelovku než kolega s uřvaným pípakem.

          Pšenislav - Profil | Út 2.7.2013 16:24:57

          plavan >> Přijdu tě skotrolovat, bydlim v holešovicích, jsem zvědavý jak si tam svítíš :-D

            KóĎA - Profil | Út 2.7.2013 16:24:47

            Pšenislav >> já chytám za rok tak dvakrát, třikrát po tmě. A nepoznat i poslepu kde je ryba... no radši bez komentáře :-)

              plavan - Profil | Út 2.7.2013 16:23:54

              Zajda >> máš pravdu, v bazaru zrovna ta čelovka je. Já ji ještě naživo neviděl, podle té fotky se zdá mít větší tělo. A taky moc nechápu to dobíjení přes USB. Daleko vhodnější by mi přišlo, kdyby to mělo konektor pro kabel, kde na druhém konci by byl sameček do autozapalovače. Jakou výhodu má dobíjení z notebooku nebo z PC ? I když se dá sehnat sedukce autozapalovač / USB.

                plavan - Profil | Út 2.7.2013 16:21:45

                Pšenislav >> po většinu roku na Vltavě berou ryby hlavně potmě. Záběry jsou razantnější, ryby bojovnější. Přes den bych seděl v třeba v Holešovicích jak šulin. večer tam sice sedím taky jak šulin, ale mám alespoň záběry :-)))))
                Tu dobrou čelovku potřebuješ právě proto, abys věděl kam ti ryba jede a abys dokázal vše obhospodařit.

                  Pšenislav - Profil | Út 2.7.2013 16:15:20

                  KóĎA >> To je fakt, ale není to ono. I když máš světlo myšlíš, že ryba je v pravo a ejhle opak je pravdou. Na to jsem moc lenivý, abych chodil i po tmě. Musíš taky rybám dát vydechnout :-)

                    MiPo - Profil | Út 2.7.2013 16:13:12

                    plavan >> já mám taky nabíječku tebou dopuručenou ( i-TEC BATA099 Super quick charger )se kterou jsem velmi spokojen,tak že můžu vesele dobíjet.Proto jsem se na tebe obrátil s dotazem,co mě doporučíš je vždy super.Jen mě zajímalo zda s tím nemáš zkušenost
                    S tou vodou to tak je smradu jak v hradu,přesto tam bylo cca 5 lidí

                      KóĎA - Profil | Út 2.7.2013 16:12:05

                      Pšenislav >> proč se omezovat jenom na světlo, když lze chytat i ve tmě?

                        Pšenislav - Profil | Út 2.7.2013 16:10:38

                        To Vás baví po tmě feeder? Hold proti gustu žadný dišputát :-)

                          Zajda - Profil | Út 2.7.2013 15:58:54

                          Požadovaná svítelna je právě fčil v bazaru...Howgh...

                            plavan - Profil | Út 2.7.2013 15:35:54

                            Petr Havlíček >> to je Péťo jako bys napsal, že máš skvělé auto, že ti v něm vydržel benzín dva roky. Že jsi moc nejezdil a většinu času jsi strávil v závěsu na laně už nikdo nenapíše :-))))))))))))))))))))))))))))
                            Když má někdo baterky v čelovce dva měsíce, tak si svítí na dlaň, aby zjistil, jestli se mu rozsvítila, páč normálně to není poznat :-)))))
                            Na kaprech čelovku skoro nepotřebuješ. Svingr máš osvětlenej nebo s izotopem, naviják najdeš pohmatu, trocha měsíce vždycky svítí :-))))
                            Jinak na večerním feederu je dost vopruz, když má některý kolega nefunkční světlo, pořád někoho zamotává, pořád chce na něco posvítit, pořád chce navázat háček atd. Kdysi jsem měl pro tyto případy i druhou rezervní čelovku. Už jsem ji ale prodal, páč na to všichni spoléhali.

                              plavan - Profil | Út 2.7.2013 15:26:19

                              Petr Havlíček >> já tu zdířku na USB konektor v té Petzlovce ještě nemám, asi je to novinka. Ale nevadí mi to. Mám v autě nabíječku na čtyři baterky, jak na tužky tak i na mikrotužky a mohu nabíjet nezávisle i tři mikrotužky, takže to mám ready. Hodinu před chytačkou si je nabiju v autě, pokud zapomenu nabít doma.
                              Nevím co blbnou. Ale nezdálo se ti to ? Už přes tejden je voda o metr níže a je vidět blátíčko. A asi to i smrdí, páč tam moc nikdo nesedává.

                                Levák Bob - Profil | Út 2.7.2013 14:41:21

                                Tip na Tikku podepisuju, používám ji i na kolo a běhání - super.

                                Byl jsem vždy nepřítelem čelovek za pár korun, ale pokud hledáte nějakou záložní mohu doporučit toto: http://www.podzemi.net/news/celovka-tesco-4-led-zda​rila-kopie-princeton-tec-quad/

                                Koupil jsem dvě v akci za 100 Kč/ks, pořád se tomu divím, ale bez problémů fungují už 5 let.

                                  Petr Havlíček - Profil | Út 2.7.2013 14:34:49

                                  Louda >> :-))), ale musím přiznat, že to bylo ještě v dobách kaprařských, kdy jsme v noci chrápali :-))) a moc nesvítili :-)). Ale ztratil jsem ji nedávno :-((

                                    Louda - Profil | Út 2.7.2013 14:29:34

                                    Petr Havlíček >> škoda těch baterek :-)

                                      Petr Havlíček - Profil | Út 2.7.2013 14:22:30

                                      plavan >> Petře já měl Petzlovku, kde mě vydrželi baterky skoro rok :-)))), fakt ... a já ji debil ztratil :-((((

                                        MiPo - Profil | Út 2.7.2013 13:33:10

                                        plavan >> dnes ráno jsem jel ke Štice,na soutoku bylo snad o metr méně vody co zase blbnou ?

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941