Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NMiPo - Profil | Út 2.7.2013 13:29:33

plavan >> neboj na zítra a čtvrtek hlasí zase ochlazení.
Ono to s tím ztrácením bylo trošku jinak,při odjezdu od vody mě rodina začala "pomáhat " s uklízením a hrnout to do mého velkého :-))))) vozu jak se říká pod tlakem a doma jsem zjistil že čelovka je fuč,samo za to mohu já
takže objednám tuto pro jistotu oranžovou jestli je to tedy ona má nějakou vymoženost v podobě dobíjecího aku CORE nemáš zkušenost s tím dobíjecím akumulátorkem co tu uvádí
http://www.mall.cz/lehke-celovky/petzl-tikka-2-xp-n​ew?param1=ORANGE#text-box

    Nplavan - Profil | Út 2.7.2013 13:07:31

    MiPo >> vřele doporučuji, nejlepší volba široko daleko. Už berou i parmy. Snad se to nezkazí to braní díky velikánskému oteplení. U nás je už 31°C ve stínu, takže dneska zůstanu doma.

      Nplavan - Profil | Út 2.7.2013 13:06:24

      MiPo >> tak jestli zapomínáš a ztrácíš věci, tak si kup nějakou hodně levnou. Ono záleží taky dost na baterkách. Když si před každou večerní chytačkou nabiješ baterky doplna, tak ti to bude svítit lépe s čelovkou za stopade než s Petzlovkou za 15 stovek a s baterkami, které tam jsou dva tejdny. Mě úplně fascinuje, když někdo doporučuje čelovku se slovy, že je výborná, protože mu v ní vydržely baterky rok :-)))))))
      Že to svítilo jak izotop v hodinkách už tolik nevadilo :-)))))))))))))))))

        NMiPo - Profil | Út 2.7.2013 13:02:27

        plavan >> na tebe bych nenadával nikdy ,zítra asi prubnu Vojtíškovice letos poprvé

          NMiPo - Profil | Út 2.7.2013 13:00:52

          plavan >> jo to je ta co němec zašantročil jen jsem si nebyl jistej mezi touto a http://tomi-fishing.cz/produkt/celova-svitilna-petz​l-tikka-plus-2-cervena/

            Nplavan - Profil | Út 2.7.2013 12:51:57

            přemysl >> Tika 2 XP. To XP v názvu je důležité, jinak si koupí Tiku 2 s obyč. diodami a bude na mne nadávat :-))))

              NMiPo - Profil | Út 2.7.2013 12:47:54

              přemysl >> děkuji

                Npřemysl - Profil | Út 2.7.2013 12:46:42

                MiPo >> potvrzuji slova Petra, mám jí také, Tikka2, a je to luxus, spokojenost

                  Nplavan - Profil | Út 2.7.2013 12:42:06

                  MiPo >> tak jasně nejlepší je tato

                  http://www.tomi-korda.cz/celovka-tikka-2-xp/d-74307​/

                  snáší výborně nabíjecí baterky o napětí 1,2 V , je lehoučká, svítí poctivě, ne jen při okrajích spektra.
                  Výborné ovládání a po třech letech stále stejně funkční. Třeba jsem měl štěstí na vyjímečnej kus, stejně jako můj brácha, ségra a synovec. Má sklíčkovou rozptylku, bez rozptylky dosvítí tak na 40m poctivě. Červené světlo se zapíná tak, že přidržíš na pár sekund hlavní vypínač. Potom si vybereš, jestli červené stále nebo červené blikající ( třeba na kolo ) .

                    NShu-lin - Profil | Út 2.7.2013 12:29:09

                    MiPo >> Dole máš odkaz na Petzl Tikka 2. Mám jí a neměnil bych.

                      NMiPo - Profil | Út 2.7.2013 12:25:15

                      Shu-lin >> díky ale chci Petzlovku

                        NMiPo - Profil | Út 2.7.2013 12:01:23

                        plavan >> chci si svítit při kaprovačce s rodpodem a mít výborně osvětlené lovné místo na břehu při feederu

                          Nplavan - Profil | Út 2.7.2013 11:55:17

                          MiPo >> a chceš si svítit do velké dálky při kaprovačce s tripodem nebo chceš mít výborně osvětlené lovné místo na břehu při feederu ?

                            NMiPo - Profil | Út 2.7.2013 11:51:21

                            plavan >> Ahoj Petře, někam mě ten hajzl němec (Alzheimer) zašantročil čelovku ,prosím poraď jakou hlavně chci červené světlo abych neměl hmyzáky v očích

                              Nplavan - Profil | Po 1.7.2013 22:09:52

                              iPetulak >> i blesk od foťáku ta očka pěkně rozsvítí

                                Nplavan - Profil | Po 1.7.2013 22:05:39

                                iPetulak >> kámoš si koupil takové to denní svícení , co používají auta s xenonovými světlomety, aby si ty xenony pošetřili a svítí si na špičky obou feederů. Dá se použít i třeba tato silná výkonem a levná svítilna, kterou se osvítí očka v poslední třetině feederu. Jak je tam ta vložka v těch očkách, tak to krásně odráží světlo, stejně jako kovové nožičky od oček. Akorát v létě kolegům nadávám, že přitahují tím světlem hmyzáky.

                                  NiPetulak - Profil | Po 1.7.2013 21:54:14

                                  plavan >> Rádo se stalo ;-). Izolačku jsem zkoušel taky a fungovala. Pokud chytám na stojáku se špicemi dole, tak nejraději používám otočený kbelík a v něm baterku :-).

                                    Nplavan - Profil | Po 1.7.2013 21:47:31

                                    iPetulak >> děkuji za info. Kámoše to zajímá. Já jsem konzervativní a používám pvc izolačku.

                                      NNitram. - Profil | Po 1.7.2013 21:40:10

                                      Já ten fídr zas tak neviužiju, pořizuju ho protože není moc času na kapry

                                        Červené karty: Fish man, 46547513248512348941