Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

RST - Profil | Po 17.6.2013 22:46:38

    Ti Sento - Profil | Po 17.6.2013 22:40:10

    zdravim chci se zeptat neda se nekde sehnat feeder shimano antares bx dyna balance v mediu ta 360 nasel jsem jenom 330cm diky moc za doporuceni

      bednaa - Profil | Po 17.6.2013 13:02:23

      Káceč >>
      žádný autoservis jen pracovní převlek :D nejsem rád špinavý :D

        MiPo - Profil | Po 17.6.2013 12:42:06

        JJanekk >> Mě osobně se tam chytá dobře při 100-130 m3 ,krmítko 100g,jak je průtok pod 100 m3 tak mě to tam moc nejde

          KóĎA - Profil | Po 17.6.2013 8:50:25

          JJanekk >> ono je to jak kde. Při 130 kubících se třeba dá ještě relativně pohodlně chytat v Chuchli pod jezem. Pod Prahou to jde i při 170. A jsou i místa, kde je 200 kubíků lepší než menší průtok...

            JJanekk - Profil | Po 17.6.2013 8:38:58

            plavan >> Dík. Já tam chodil loni a v tom proudu pod jezem to byla hodně dobrá chytačka, ale i za normálního průtoku to bylo tak na 80 - 100g krmítko. Teď tam teče 350 kubíků... to ještě chvíli potrvá, než se nám ta Vltava vrátí do normálu.

              plavan - Profil | Po 17.6.2013 7:55:15

              JJanekk >> obecně se traduje, že chytatelný průtok v Chuchli je 100 kubíků. Ale 80 kubíků je pohodlnější.
              Těch 80 kubíků je na tu Vltavu v sezoně běžných, ale letos to pod sto snad ještě nekleslo. V letních měsících měla Vltava i pod 60 kubíků, což byla výhoda např. na Štvanickém ostrově.
              K té Chuchli ti ale napíší jiní více, já tam poslední roky skoro nechodím.

                JJanekk - Profil | Ne 16.6.2013 23:12:06

                Sven >> no to právě ne... na tomhle webu najdeš jenom aktuální stav a hodnoty, při kterých se vyhlašují různé stupně pov. aktivity. Pokud jde o dlouhodobé statistiky, tak ty se dají odečíst z evidenčního listu profilu, který je v případě chuchle tady:
                http://hydro.chmi.cz/hpps/hpps_prfbk_detail.php?seq​=307225
                ale tam je jenom průměrný roční průtok, který toho moc nevypovídá (asi jako že průměrný plat v ČR je 25 000,- ale skoro nikdo tolik nebere...). Myslel jsem spíš jestli tam někdo chodí chytat a zároveň má povědomí o průtocích.

                  Sven - Profil | Ne 16.6.2013 22:45:46

                    JJanekk - Profil | Ne 16.6.2013 21:53:28

                    VLTAVA VELKÁ CHUCHLE
                    Ahoj, nevíte kolik je běžný průtok v Chuchli, při kterém se dá normálně chytat? Na webu jsem našel, že průměrný roční průtok je asi 150 m3/sec., ale to je roční průměr, který může být vychýlený kvůli extrémně malým nebo velkým hodnotám... Sledujete to někdo? Dík.

                      timb - Profil | So 15.6.2013 9:16:53

                      Káceč >>
                      To je oblek pure feedrařů,to nepoznáš? :-))

                        Káceč - Profil | Pá 14.6.2013 22:14:09

                        bednaa >> je to skvělé, když je autoservis u vody. O pauze na oběd lze i nahodit....

                          mpmaik - Profil | Čt 13.6.2013 5:51:49

                          siri >> Nevypadá zle , ale picker s vrhačkou M až skoro MH mi už tak trochu nesedí . :-))))

                            siri - Profil | Čt 13.6.2013 0:28:13

                            Kdyz tu byla rec o pickerech - nedavno mne zaujal nejaky celkem levny od Sangeru, s vrhackou asi do 60 g, a ted jsem kapnul na tohle:
                            http://www.angelzentrale-herrieden.de/shopXT/produc​t_info.php?info=p6529_Saenger-Tense-X-High-End-Pick​er-II.html
                            Ten vypada docela hodne zajimave... :)

                              minatrix - Profil | St 12.6.2013 19:26:20

                              ronny >> http://www.kaprarskaspecialka.cz/ , http://www.rybarskepotreby-voracek.eu/

                              ..ale být tebou, předem si zavolám..

                                ronny - Profil | St 12.6.2013 19:17:37

                                Pánové,kde můžu koupit v Praze větší množství červů,nejlépe kolem Butovic ,Řep,Stodůlek.Dík

                                  bednaa - Profil | St 12.6.2013 18:48:27

                                  Poprvé na rybách a co se nepovedlo. pár cejnů, kapr 43 a štika 65.

                                  Tahám plotici a u břehu po ní skočila. byl to docela boj 10 vlasec.12 háček.

                                  samozřejmě štika plave dál :) ulovena 8.6.2013

                                    JenomKuba - Profil | St 12.6.2013 17:23:26

                                    KóĎA >> Pravda je, ze v drtive vetsine pripadu pouzivam jednu spici a prave ta, pokud se zlomi, mi i nejvic chybi. Pak bych chtel jit do kramu, rict mam tento prut a zlomenou tuto spici, oni ,,ano, moment" a za deset minut uz jsem z kramu venku s tim, ze ji mam nebo se objednala. Ale tak to neni. Obchodnik ochotny, v tom neni problem, jen pry se origo nevozi. Na dotaz nekde na netu v kramu kde ten prut maji, se mi nikdo ani neobtezuje napsat at si nevymyslim a jdu k vode s tim co mam. No na pytel se spickama....

                                      bambus11 - Profil | St 12.6.2013 16:36:45

                                      JenomKuba >> Ještě žádnou jsem nezlomil tak, abych musel kupovat celou novou

                                        KóĎA - Profil | St 12.6.2013 16:35:48

                                        JenomKuba >> to na to jdeš moc zhurta. Některé origo špičky jsou bez problémů k dostání, některé ne. Když bereš neoriginál, halt musíš vzít poslední kus, aby jsi to vyzkoušel. Já neoriginál špičky kupoval vždycky v H. Počernicích od Mivardi, kde jsem byl vždy úspěšný. Ale je pravdou, že na výběr špičky už moc nedám, chytám víceméně s pořád stejnýma. Člověk si za ten čas zvykne a vypozoruje i jemné záběry na tuhé grafitové špičce. A popravdě řečeno, mně moc jemně ryby neberou, tak nevím :-)

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941