Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Dóla - Profil | St 19.6.2013 21:08:06

    usak - Profil | St 19.6.2013 21:04:16

    Kosák >> no, a kdyz na to prijde, cistokrevnou fidrovou radu dela Korum jen jednu-CS Series...

      Kosák - Profil | St 19.6.2013 20:59:18

      usak >> Děkuju Ti...

        usak - Profil | St 19.6.2013 20:57:17

        Kosák >> tady to mozna zapadne, koukni a poptej se spis tu... www.mrk.cz/diskuse.php?id=637910&kw=korum

          Kosák - Profil | St 19.6.2013 20:37:48

          Zdravím,
          nemám někdo zkušenost s feederama od f. Korum?
          Zkusím asi jeden na Berounku...

          Předem díky za jakoukoliv reakci

            Lejboj - Profil | St 19.6.2013 13:54:36

            ownery 50922 - zadni stena u pokladny

            Prodejna Praha 3

            Velkoobchod, servis a outlet shop

            Možnost parkování přímo před prodejnou ve dvorním traktu.
            Řipská 23, 130 00 Praha 3
            Loc: 50°436.479"N, 14°277.939"E
            Tel: 272 732 065

            Fax: 272 736 630
            E-mail: info@los-cormoran.cz

            Otvírací doba:
            Po - Pá 9.00 - 18.00

            Čt - Pá 20.12.-21.12: 9.00-19.00
            So - Ne 22.12.-23.12: 9.00-17.00

              RADYNEK - Profil | St 19.6.2013 9:44:02

              Pšenislav >> zkus se zeptat Plavana, tem má slušnej přehled o Práglu.

                Petr Havlíček - Profil | St 19.6.2013 8:32:32

                Pšenislav >> ty háčky mě vozí Cormorán. Takže u nich na krámě je budou mít určitě. Malý problém je, že nevím kde mají prodejnu. Ale to si najdeš.

                  Šlapeto - Profil | Út 18.6.2013 19:46:34

                  brach >> Bingo!

                    brach - Profil | Út 18.6.2013 18:28:06

                    Šlapeto >>
                    Velké bubliny...

                      Šlapeto - Profil | Út 18.6.2013 17:35:55

                      Pšenislav >> Měli je u Kordy v Kobylisích...

                      Jak si zjistil, že máš větší rybu v krmení?

                        Pšenislav - Profil | Út 18.6.2013 17:31:23

                        Ještě mám jeden dotaz, kde můžu v Praze koupi owner pin hook velikost 10? Už jsem prošel par rybařství a nikde je nemají. Stále se setkávám, že mi nutí nějaké ty pastevce (výroba italie). Prosím o radu nebo typ. Děkuji

                          Pšenislav - Profil | Út 18.6.2013 17:23:07

                          Šlapeto >> když se dostanu k jezu tak mě vyženou vláčkaři co to bičují hlava nehlava a stále jsem s něma v konfliktu. Včera se mi stalo to, že jsem rybu natlačil na krmné místo, ale nebyl jsem schopný ulovit nic většího než ryby do 20cm.

                            Šlapeto - Profil | Út 18.6.2013 17:19:22

                            Pšenislav >> v těchto horkách je to spíše o lokalizaci žravé ryby než o krmení. Včera jsem si krásně zachytal kapry, plotice(20-25cm), malé uhoře na jednom kachňáku a krmil jsem peletami za 12kč/kg. Na rybníku si nikdo ani neškrtl a šlo jen o to ryby najít. Schovávaly se pod nafoukaným chmířím topolu :))) Jinak vyhledávej místa pod jezem, v dírách, ve stínu...

                              Pšenislav - Profil | Út 18.6.2013 17:15:09

                              zdarec borci mám dotaz jaké krmení se Vám osvědčilo v těhle horkách. Používám dynamite bait feeder a příde mi, že to není tak aktivní jak bych si představoval. Můžete mi něco doporučit. Předem díky

                                lovec99 - Profil | Út 18.6.2013 14:58:50

                                siri >> já mám picker od zebco jmenuje se Zebco COOL Picker a dela se 2,40m a este v 1 velikosti a muzu jen doporucit

                                  007krivanek - Profil | Út 18.6.2013 0:10:18

                                  Ti Sento >> Takovej ostřílenej borec.
                                  Hledat, to ti nedělá problémy.

                                  http://www.rybacentrum.cz/shop/zbozi/360/Antares_BX​_Dyna-Balance/

                                    Ti Sento - Profil | Po 17.6.2013 22:58:48

                                    RST >> diky moc

                                      RST - Profil | Po 17.6.2013 22:57:27

                                      Ti Sento >> hm dyna balance sem přehlídl :-( ale aspoň byla snaha...... Skus cinknout do nordmarku třeba ti pomůžou.

                                        Ti Sento - Profil | Po 17.6.2013 22:54:04

                                        RST >> ¨ten dyna balance je jenom light ja shanim medium

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941