Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

JenomKuba - Profil | St 12.6.2013 16:30:41

Prosim Vas, popravde, jak dokupujete feeder spicky? To jsou strasny nervy, toho behani. Ted uz snad jsem se priucil do priste, ze sebou vzdy jak konec prutu, tak i ostatni spicky, jezto maloktere jsou popsane, takze porovnat tvrdost/ohebnost na miste. Samo, ze kdyz trefite prumer, tak maji jen tvrde nebo moc mekke, ale na to uz jsou i zakony, tak se nedivim. Ale divim se, ze je obtiz sehnat origo, to nechapu. Dnes, kdy vseho mrak a vsude kousek.....

    vašpiv - Profil | St 12.6.2013 14:54:57

    Dobry den. WP je dokonala vec na male rybniky, no vlastne na jakekoliv mensi reviry a nejen na ne. Diky pickeru se mi zmenil nahled na rybarinu, ryby, prirodu. Chytam pekne schovany v pobrezni vegetaci, kde bych s jinym prutem nemel sanci. Male krmitko s vonavym krmenim, cervik ci kosticka parene housky, misto s rybkami a brzy zazivam pocit absolutniho stesti;-) Poridil jsem si Shimano vengeance picker a jsem spokojeny. Libi se mi na nem taky, diky deleni dilu, kratka transportni delka, coz ocenuju pri toulkach kolem vody.

      paia - Profil | St 12.6.2013 12:25:34

      E.T. >> z mého pohledu nejsou ty Byrony zas až tak dobrý, i proto jsem tenkrát vybral jiný prut, ale sto lidí, sto chutí...

        Mike - Profil | St 12.6.2013 10:56:40

        E.T. >> jo, jsou super, i ryba (třeba ten 50 cm kapřík) si na nich to dlouhé zdolávání náležitě vychutná....

          E.T. - Profil | St 12.6.2013 9:15:07

          Moje dva nejoblíbenější wp proutky od Byronu X12T ve 300cm. Je to lahůdka s nima zdolávat kapříky do 50cm.

            E.T. - Profil | St 12.6.2013 9:11:04

            Jsem velký fanda wp proutků od Byronu. Už mi jich pěkných pár rukama prošlo. Myslím si že nemají konkurenci. Hlavně co se týče ceny a akce. Tohle je velice zdařilá novinka od Byronu. Team Wincklepiker 300cm.

              RADYNEK - Profil | Út 11.6.2013 20:54:37

              LolMen >> to asi jo :-) v Kč

                LolMen - Profil | Út 11.6.2013 17:38:29

                RADYNEK >> to XT 12 je zas skoro 1500

                  LolMen - Profil | Út 11.6.2013 17:38:05

                  Martin M. >> 210 cm ma kamos tu XT12 ci co to je..je to takove napohodicku chytani..mame to tady na rybnicky do 2 hektaru a na zablbnuti to stacii:)

                    numen - Profil | Út 11.6.2013 15:59:46

                    plavan >> hlavně nepřeháněj. Kdyby to bylo tak hrozný ,tak si dotyčného docela natáhl! To zase pro upřesnění já...

                      Išma - Profil | Út 11.6.2013 15:42:47

                      KóĎA >> to určitě né, ale nedávno byla v bazaru anebo se tady nabízel někdo, kdo by ji přitáhl z anglie

                        paia - Profil | Út 11.6.2013 15:41:56

                        KóĎA >> obdobné pocity jsem měl možnost zažít s tím MRX-V Bomb, je to aktulně můj nejvíce chytací prut.

                          KóĎA - Profil | Út 11.6.2013 15:34:30

                          Išma >> tak to už teď asi není tak obvyklé zboží, no ne snad?

                            Išma - Profil | Út 11.6.2013 15:32:16

                            KóĎA >> a já viděl u toho samého člověka parmu kolem sedmdesáti čísel v Mlékojedech.Kdybych své priority nesměřoval teď jiným směrem, tak by to byl můj favorit ke koupi:-)

                              minatrix - Profil | Út 11.6.2013 15:27:22

                              KóĎA >> Plavanovi se moc líbil na MR, pokud si pamatuji :-)

                                KóĎA - Profil | Út 11.6.2013 15:27:17

                                paia >> tak málokterej picker při takové síle blanku rozuměj tenké dokáže docela spolehlivě odhodit čtyřicetigramové krmítko s futrem na poměrně velkou dálku. Stejně tak fungovat při vetší rybě - byl jsem svědkem zdolávání pardubického šupíka na nějakou dvanáctku a ten kapr celou dobu tahal za kratší konec...

                                  KóĎA - Profil | Út 11.6.2013 15:23:18

                                  minatrix >> to bude podle mě hodně podobná koncepce kratších supergarbolin. Pruty na anglické závody na anglických kaprových rybníčcích. Ale třeba se mýlím, jen spekuluji ...

                                    minatrix - Profil | Út 11.6.2013 15:19:37

                                    ...mám Byrona TR10 ve třímetru. Zábavný prut, ale už jsem šel o ligu vejš :-)
                                    Hodně se mi líbilo tohle: http://www.kaprarskaspecialka.cz/kaprarskaspecialka​/eshop/2-1-Pruty/9-2-Feederove/5/3323-Prut-Daiwa-Wi​ndcast-Picker-3-00m

                                      paia - Profil | Út 11.6.2013 15:19:15

                                      numen >> více vydrží? podle čeho soudíš? já žádnou nezlámal a to jsem s tím prutem i vláčel... nechci tu vyvolávat žádny spory, jen jsem doporučil něco, s čím mám vynikající zkušenost.

                                        KóĎA - Profil | Út 11.6.2013 15:10:58

                                        Naprosto souhlasím s Plavanem co se pickeru od Garbolina týká - lepší jsem neviděl, škoda že jsem na něj nechytal. Naposledy jsem ho zahlédl v akci před pár týdny v rukou Románka v Dušníkách, jak na něj páčí cejna :-)

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941