Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

plavan - Profil | Út 11.6.2013 15:06:00

numen >> to Garbolino Super G, které jsi mně prodal, ale nebyl picker ( 360cm ) a byl omlácenej, jako by s ním někdo hrál " kačera na provázku " :-)))))) Zase tak křehkej není, a zlomil se proto, že byl přetěžovanej a posléze se provedl záklon při vyprošťování cejna bez podběráku.
Jinak bomb Garbolino Super G 9 FT je podle mého názoru skoro nezničitelný, pokud se s ním nepleská o kameny a dodržují se nějaké zásady ohledně bezpečného lovu . A při stejné jemnosti má oproti Byronům o dost větší odhozovku. Bohužel ale stojí skoro čtyřikrát tolik co Byroni, to uznávám a pro LolMena je Bomb Super G úplně mimo mísu. Ale to už je jiná věc. Toliko moje upřesnění ke tvému příspěvku.

    numen - Profil | Út 11.6.2013 14:57:58

    paia >> Pár lidí kolem mě Squad mají. Špičky se mi líbí více od byronu,i více vydrží.Byron je i o něco levnější . Má zkušenost s Byronem je ,že s ním můžeš dělat psí kusy a přežije. Měl jsem možnost vyzkoušet G i Mayhema. Krásné pruty,každý jiný jeden parabola,druhý spíše do špičky,ale musíš na ně být opatrný . Jeden jsem prodal Plavanovi a je tuším vejpůl. Druhý jsem sehnal třem známým. Dva jsou v prr. A to jsem ten jeden chtěl koupit ,ještě že jsem nepodlehl. Toť má zkušenost.
    Mivardi moc nevěřím, když jsem si od nich koupil špičku tak moc nevydrží. Dvě mě praskly i při nadhozu,to se mi ještě nikdy s jinou značkou nestalo. Měl jsem od nich plavačkové očko a je v trapu.

    Byron byl jeden z prvních mých pickerů a mám ho dodnes. Občas ho i dosti přetěžuji. Svědek je Išma!

      boyscout - Profil | Út 11.6.2013 13:48:03

      plavan >> mám dobíjecí, po lovu to strčím do zásuvky a jsou zase ready :-)

        plavan - Profil | Út 11.6.2013 13:10:49

        boyscout >> jenže ty tam máš nabité baterky, že jo ? :-)))

          boyscout - Profil | Út 11.6.2013 13:03:33

          plavan >> kup si novou čelovku, já si pohodlně dosvítím s tou svojí i na špičku prutu 3,9m :-)

            plavan - Profil | Út 11.6.2013 12:51:39

            boyscout >> a taky nepotřebuješ různá světýlka na lov potmě, stačí průměrná čelovka a posvítíš si na špičku v pohodě :-)))

              paia - Profil | Út 11.6.2013 12:49:40

              numen >> já ty Byrony ještě u nikoho naživo u vody neviděl. v krámě jsem si protřepal jak XT, tak i TR10 a ani jeden mě neoslovil, tenkrát jsem vybral Garbolino, kterej mi přišel za dany prachy nejlepší. kdyby mi u něj nepraskl kroužek na úchytu navijáku, chytám na něj pořád (aktuálně chytám s MRX-V Bomb). Axiom jsem měl v ruce a přišlo mi to, že to má stejnej blank jako Garbolino, proto jej taky doporučuji.

                boyscout - Profil | Út 11.6.2013 12:48:59

                plavan >> a taky když potřebuješ čistit vlasec od zachyceného bordelu, což na malém rybníku může být velký problém :-)

                  boyscout - Profil | Út 11.6.2013 12:48:04

                  paia >> však jo, lidi si rádi věci komplikují, ale feeder je v podstatě velmi jednoduchá záležitost :-)

                    paia - Profil | Út 11.6.2013 12:46:59

                    boyscout >> to může rovnou chytat na UL vláčák s chvějivkou... ;o)

                      plavan - Profil | Út 11.6.2013 12:43:53

                      boyscout >> navíc když se ti vlasec omotá o koncové očko, dosáhneš na něj, aniž bys musel nějak hodně ručkovat nebo se zvedat ze židle :-)))

                        boyscout - Profil | Út 11.6.2013 12:27:30

                        Martin M. >> podle mě je 210cm víc než dost. A na nějaké malém rybníčku pod stromem zvlášť. Aspoň máš špičku blíž k sobě a lépe vidíš záběry :-)

                          numen - Profil | Út 11.6.2013 12:05:34

                          paia >> Byron je v pickerech hodně nahoře. Jestli chce něco jemného tak jak psali kluci jak XT tak TR strčí hodně tebou jmenovaných do kapsy. Otázkou je spíše jestli si nepřiplatit na vyšší třídu a hlavně 210 bych nebral vůbec . Bral bych od 250cm a víc. Já mám 3m XT,měl jsem půjčeného Coarse , slušnej proutek. http://eshop.byron.cz/byron/eshop/2-1-PRUTY-UDICE/1​01-2-Winklepickerove/5/269-Deleny-wincklepickerovy-​prut-Byron-Coarse-Team-Wincklepiker-CT-WP-250

                            Martin M. - Profil | Út 11.6.2013 11:59:59

                            boyscout >> jestli si je jistej, ze takovou delkou chce :-)

                              boyscout - Profil | Út 11.6.2013 11:54:35

                              Martin M. >> tak v tom odkazu to píšou, tak to asi bude pravda.

                                Martin M. - Profil | Út 11.6.2013 11:52:48

                                LolMen >> 210 cm je hodne malo, jsi si tou delkou jisty?

                                  RADYNEK - Profil | Út 11.6.2013 9:10:18

                                  LolMen >> já měl od Byronu XT12 (nebo jak se jmenoval) a byl sem spokojen. Ještě si kluci chválí Byron TR. Tohle je za pětikilo. Nechces trošku přidat, asi to bude znát.

                                    paia - Profil | Út 11.6.2013 8:50:49

                                    LolMen >> na té fotce je vyobrazenej nějakej vláčák... jdi radši do něčeho osvědčeného, třeba Mivardi Axiom, Trabucco Antrax, Garbolino Squad Super...

                                      LolMen - Profil | Út 11.6.2013 7:12:23

                                      caute,vybiram si WP na male rybnicky.Cilova ryba cejn,lin,plotice,perlin.Krmitka 5-10g + krmeni dovnitr.Hlavni je aby byl levný nasel sem si toto http://eshop.byron.cz/byron/eshop/2-1-PRUTY-UDICE/1​01-2-Winklepickerove/5/271-Deleny-wincklepickerovy-​prut-Byron-X-act-Wincklepiker-XA-210-WP neni ta cena precejenom trosku mala?nema nekdo zkusenosti?

                                        boyscout - Profil | Po 10.6.2013 15:24:16

                                        Fanu >> určitě ano, když je o nich dokonce i zmínka v popisu toho revíru. Podle té jedné věty se zdá, že okoun je na Svitavě přemnožen a představuje vážné nebezpečí pro ostatní ryby, podobně jako štika :-)

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941