Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NZajda - Profil | Ne 9.6.2013 16:56:54

Fanu >> Nemáš zač...

    NFanu - Profil | Ne 9.6.2013 16:55:15

    Zajda >> děkuju

      NZajda - Profil | Ne 9.6.2013 16:54:05

      Fanu >> Určitě tam aspoň nějaký bude...

        NFanu - Profil | Ne 9.6.2013 16:51:13

        Dobrý den můžuse naněco zeptat jsou okouni na svítavě.

          Nbarny - Profil | Ne 9.6.2013 15:14:32

          Taky něco přidám:-)

            NJuraj - Profil | So 8.6.2013 21:21:22

            pepson >> Nádhera! Blahopřeju. Takovýho chytit, tak týden radostí nespím.

              Npepson - Profil | So 8.6.2013 15:19:30

              Včera som konečne chytil lieňa (43 cm),na 12ku peletku,myslím,že foto poteší:
              Ozaj a dnes som chytal pleskáčiky cca 20 cm a pri vyťahovaní jedného,ho prišla obzrieť zvedavá šťuka cca cez 60 cm.Dokonca mi dovolila ju natočiť-to sa mi stalo prvý krát,myslím to,že som to natočil a neušla ;-)

                Ntimb - Profil | Pá 7.6.2013 20:26:50

                Flicek >> Není za co,zdar.

                  NFlicek - Profil | Pá 7.6.2013 20:20:03

                  timb >> Uvidime tedy jeste co a jak.Ale moc dik za radu.Musim koncit jsem v praci a mam vyjezd.TAk cau a dik

                    Ntimb - Profil | Pá 7.6.2013 20:17:52

                    Flicek >> Tak jso i prodavači kteří dokážou rozumně poradit a pomoct s výběrem.

                      NFlicek - Profil | Pá 7.6.2013 20:15:04

                      timb >> No,tak:-)Lepsi rada od tebe,ktery tomu neco rozumi nez od prodavace,ktery potrebuje prodat

                        Ntimb - Profil | Pá 7.6.2013 20:12:09

                        Flicek >> Něco kolem deseti let.Přesně už to nevím.

                          NFlicek - Profil | Pá 7.6.2013 20:08:41

                          timb >> No to mas pravdu,kdyz chci prodat tak to vychvalim do nebe.Takze dobra rada rybare je tady nad zlato.Ty jak dlouho delas plavacku nebo feeder,ze umis poradit?

                            Ntimb - Profil | Pá 7.6.2013 20:01:00

                            Flicek >> Osahat si to má smysl i po radě-co sedí jinému, nemusí sedět tobě.V krámě ti ve spoustě případu nacpou cokoliv s tím, že je to to nej nej nej.

                              NFlicek - Profil | Pá 7.6.2013 19:56:07

                              timb >> rozhlidni se ti rekne.Je toho na tom netu milion a kdyz jdu do nejake obchodu neco pohledat,tak tam nic nemaji.Kdyz to neosahas,tak ti nezbyva nic jineho nez dat na radu druhych

                                Ntimb - Profil | Pá 7.6.2013 19:52:55

                                Flicek >> Jasný,ještě se porozhlídni ale tahle je dobrá.

                                  NFlicek - Profil | Pá 7.6.2013 19:50:50

                                  timb >> Tak asi jo teda.Pokud neporadi jeste nekdo,tak asi tim padem neco takoveho.Stejne se tady v tom nevyznam s feedrem teprv poradne zacinam.

                                    Ntimb - Profil | Pá 7.6.2013 19:44:59

                                    Flicek >> Asi tak,našoupeš to do sebe a zůstane ti jedna tyč.

                                      NFlicek - Profil | Pá 7.6.2013 19:44:35

                                      timb >> Jako ze se to posklada do sebe ze zadu???

                                        NFlicek - Profil | Pá 7.6.2013 19:41:09

                                        timb >> Jeste k te delicce.Jak je poskladana v rozlozenem stavu?Neco jak ty ruske matryjosky???

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941