Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

timb - Profil | Pá 7.6.2013 19:37:26

Flicek >> JJ jako prut,závit jak psal Martin.

    Martin M. - Profil | Pá 7.6.2013 19:36:25

    Flicek >> zavit maji vsechny podberaky stejny, aspon ja jiny neznam.

      Flicek - Profil | Pá 7.6.2013 19:35:12

      timb >> Delicka se sklada klasicky jako prut predpokladam???A jak to je se zavitem,ten je univerzal na vsechny podberaky???

        timb - Profil | Pá 7.6.2013 19:23:14

        Flicek >> Mám(s dělenou),celkem slušná ručka.Není nijak vyrázně těžká ani gumová.Jen u té děličky je dobré zpevnit konce izolačkou.

          Flicek - Profil | Pá 7.6.2013 19:13:31

          timb >> Ta by i sla.Mas s ni nejake osobni zkusenosti???

            Flicek - Profil | Pá 7.6.2013 19:12:52

            Zajda >> Jo pekna jako to je,ale 1400 nedam.

              Zajda - Profil | Pá 7.6.2013 19:01:35

              Flicek >> http://www.mivardi.cz/produkty/podberaky-a-tyce/kap​rove/vario-net-handle-3-0-m/ Tahle ta je naprosto skvělá...Lehounká, pevná...

                Flicek - Profil | Pá 7.6.2013 18:56:27

                Ahoj chlapi poradte nekdo.Shanim nejakou podberakovou tyc 3 metry na feedrovy(plavackovy)podberak.Znacek je plno,ale jakou???Nejsem profik:-),takze cena rozhoduje.Ale uz ne sklovlakno je to pak makacka na ruce:-(Dik za radu

                  timb - Profil | Pá 7.6.2013 18:34:09

                  Šlapeto >> Pod nebo nad?Jinak rousnice je samozřejmě jasná.

                    unudle - Profil | Pá 7.6.2013 18:11:26

                    Šlapeto >> Taky myslím, že žížala bude dobrá. Teď po deštích jich určitě bylo splaveno do řek plno a ryby si na ně zvykly.

                      Jarda Š. - Profil | Pá 7.6.2013 16:03:59

                      Šlapeto >> Žížalou v této vodě rozhodně nic zkazit nemůžeš, také nemám lepší nápad.

                        Šlapeto - Profil | Pá 7.6.2013 14:54:11

                        Ahoj Přátelé, co byste mi doporučili na zítra na tuto vodu? Vodu znám dobře, mám nalezené místo, kde se točí velký vracák, ale přeci jen se tudy prohnala větší voda. Máte nějakou zásadní radu? Například na dobrou nástrahu do pravděpodobně dost kalné vody? Napadají mě žížali(ideálně rousnice), protože se budou více pohybovat než červi...
                        http://hydro.chmi.cz/hpps/hpps_prfdyn.php?seq=30701​1

                          Pšenislav - Profil | St 5.6.2013 20:47:30

                          Martin M. >> Díky za radu. Nějak mi letos neberou tak špekuluji.

                            Reznik76 - Profil | St 5.6.2013 20:18:21

                            siri >> to mě se takhle zobrazí i na Opera mini, jenže to je zdržování

                              minatrix - Profil | St 5.6.2013 20:07:15

                              Martin M. >> nechceš prozradit, že bydlíš v bivaku na Novejch Mlýnech? :-)

                                siri - Profil | St 5.6.2013 20:06:00

                                MM - ze dekujeme... :) Mne docela prekvapila prave ta nekompatibilita s miniOperou, bo je to snad jeste furt dost rozsirenej browser. Jinak v UCB se k onem foteckam i dostanu, ale hodne 'pres ruku', resp. pres nacteni linku do clipboardu a otevreni nove stranky... Pak clovek musi byt uz pomerne hodne zvedavej, aby tohle podstoupil. Na vic jak semo tamo jednotlivy obrazek takova cesta neni. :)

                                  Martin M. - Profil | St 5.6.2013 20:02:04

                                  minatrix >> skoda penez ;-)

                                    minatrix - Profil | St 5.6.2013 19:56:38

                                    Martin M. >> ..co takhle udělat video o Mrku? Zákulisí, pár drbů o šedých eminencích.... :-))

                                      Martin M. - Profil | St 5.6.2013 19:46:26

                                      siri >> vcera jsem delal nejake zmeny. Prohlizec bez javascriptu nyni obrazky nezobrazi, ale vecer na tom jeste zamakam a bude to v poradku.

                                        Červené karty: Fish man, 46547513248512348941