Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Nronny - Profil | St 5.6.2013 19:07:09

Pedro1 >> dík, už je venku,super rada.

    NPedro1 - Profil | St 5.6.2013 18:56:33

    ronny >> Dej spoj na chvíly pod studenou vodu.

      Nronny - Profil | St 5.6.2013 18:54:29

      Pánové nemáte nějakej tip jak vyndat špičku z feederu,mám novej prut a nejde vyndat.Dík

        Nsiri - Profil | St 5.6.2013 17:49:48

        Reznik - nejakou chvili jsem si taky rikal, ze UCB ma treba nejakej problem s pameti, bo mam uz nekolikatej den otevreno az k deseti strankam naraz (a kazda drzi svou Historii...), ale dnes jsem zkusil i ty dve verze Opery - a ta ukazuje totez. No nic, jelikoz prizpusobene fotecky jsou vyrazne v mensine, vypnul jsem obrazky v tomhle prohlizeci komplet, bo aby se mi nacitaly skoro jen reklamy (a logo, ci lepe receno hlavicka MRKu), to je jen zbytecna zdrzovacka, i na 3G netu... Ted se ty plky nacitaji fakt bleskove. :)

          NReznik76 - Profil | St 5.6.2013 17:28:25

          siri >> ha mě to v Opera Mini taky nejde, myslel sem že je chyba ve founu :-)

            Nsiri - Profil | St 5.6.2013 15:09:09

            Martin M. >> OT, ale jinde jsem ted nevidel link na Tvuj nick: rad bych se preptal, na jakou programatorsky uzasne elegantni technologii jste presli, ze se (mi) uz nezobrazuji ve dvou mobil. browserech (jeden ve starsi i nove variante) nahledy vetsich obrazku, takze z 'pexes' vidim jen shluk lupicek? Ale mozna je to tak lepsi... :)

              NDali.k - Profil | St 5.6.2013 13:48:55

              Flicek >> S catanou budeš v pohodě, mám jednu v mediu a spokojenost. I "heavy" se mi držela dobře, ale ty mám jiné.

                NZajda - Profil | St 5.6.2013 13:43:55

                Já jsem viděl Catany v akci v Norsku a naprosto v pohodě. A kolega ve fídr týmu s nimi dělá docela pěkné výsledky...Na rozdíl ode mě..:-(

                  Nhraji - Profil | St 5.6.2013 13:40:13

                  Já bych si dovolil malou poznámku k prutu Catana. Nemám jej, ale má ho můj bratr. Chytá na něj ryby a chytil i velké kapry. Určitě se nejedná o špičkové pruty, to rozhodně ne, neodpovídá tomu ani jejich cena. Ale na běžné chytání (nezávodní) si myslím, že je zcela vyhovující.

                    NKóĎA - Profil | St 5.6.2013 13:23:53

                    brach >> a já znám spoustu lidí, co by se s tebou do krve hádali. A stejně tak i chytají. Já se tedy blížím tvému názoru...

                      NZajda - Profil | St 5.6.2013 13:22:41

                      brach >> Heavy Catany nejsou nebo co?

                        Nbrach - Profil | St 5.6.2013 13:20:37

                        Flicek >>
                        Heleď, chytám na dva pruty a proto preferuji dva stejné pruty a vlastně i navijáky. Těžko budu chytat na desetigramový a druhý stogramový - trochu přeháním.

                          NKóĎA - Profil | St 5.6.2013 10:32:36

                          Flicek >> jasně, catana do futrálu každého echt fídraře!

                          Řekni více - tekoucí voda je široký pojem. Jak těžké používáš krmítka?

                            Npro carp - Profil | St 5.6.2013 10:07:33

                            Flicek >> No catana je o proti tomu mikadu hodně žvejkoidní,má mnohem menší odhozové vlastnosti.

                              NFlicek - Profil | St 5.6.2013 9:43:49

                              brach >> Jde o to,ze jestli za ty prachy co dam za to Mikado neni lepsi koupit,treba Shimano Katana nebo tak?Je to zhruba za stejne prachy.

                                Ntucnak11 - Profil | St 5.6.2013 9:01:12

                                Šlapeto >> neni zač

                                  Ntucnak11 - Profil | St 5.6.2013 8:59:37

                                  Fanu >> isem sakra daleko ot SVRATKY

                                    Nbrach - Profil | St 5.6.2013 6:24:37

                                    Flicek >>
                                    Pokud ti Mikado vyhovuje a chytá se ti s ním dobře, nemusíš přemýšlet.

                                      NŠlapeto - Profil | Út 4.6.2013 21:28:23

                                      tucnak11 >> Ahoj, jo, vypadá to hezky :)))) Já jsem se tedy na to neptal, kaprařinu už nějaký rok chytám a jen jsem nostalgicky zavzpomínal na své začátky :) Ale díky, ty kroužky vypadají zajímavě :))

                                        NZajda - Profil | Út 4.6.2013 21:12:27

                                        RADYNEK >> Já jsem na něco čekal? Nevím o tom...

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941