Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

RADYNEK - Profil | Út 4.6.2013 21:08:35

Zajda >> tak ses dočkal, co? Seš spokojenej?

    Zajda - Profil | Út 4.6.2013 21:01:07

    Fanu >> Fanóšu - tučňák je ze severní Moravy a to už je Český rybářský svaz. Pokud se ti jedná o plotici obecnou, tak ta není chráněná nikde. Příště si každou otázku dobře promysli, aby ti strejda Radek nemusel odepisovat. Bolí ho prsty od klávesnice, víš?:-)

      RADYNEK - Profil | Út 4.6.2013 20:56:33

      Fanu >> co takhle se podívat do soupisu revírů?

        Fanu - Profil | Út 4.6.2013 20:55:35

        tucnak11 >> Ahoj nevíš jestli plotice je chráněná na svratce 4.

          Flicek - Profil | Út 4.6.2013 20:40:22

          Zdar chlapi,
          prosim vas o radu.Zhruba pred rokem jsem zacal chytat na feeder.Chytacka me bavi,takze super.Mam ale jen jeden prut a to Mikado twin T-Rex 330-390.Chodim spise na tekouci vodu a chyta se mi snim myslim si,ze dobre.Ale otazka ted zni.Chci si koupit jeste jeden feeder a nevim jestli si mam koupit znovu ten stejny nebo neco jineho.Cenove bych to tak chtel 2000-2500.Ten co mam jsem koupil od kamose za dobrou cenu,tak proto Mikado.Nevim jestli Mikado je dobry nebo co a jak.Dik za radu

            TG007 - Profil | Út 4.6.2013 19:12:44

            MartinM - taky pravda, když už si ten feeder koupil. No a na zbytek nemá cenu asi vůbec reagovat, hold komu není zhůry dáno.

              Fanu - Profil | Út 4.6.2013 13:30:39

              hraji >> děkuju

                hraji - Profil | Út 4.6.2013 13:30:01

                Fanu >> ano Fando, dá se tam chytit

                  Fanu - Profil | Út 4.6.2013 13:27:57

                  Dobrý den můžuse na něco zeptat dá se chytit parma obecná na svítavě 1.

                    tucnak11 - Profil | Út 4.6.2013 11:29:09

                    Fishky >> Sušil jisem přes zimu 10-15 kousku a s toho se podařylo 5 kvalitnih proutku udělat,dělal jisem i skladacy no spiše mi chystal děda,na narozeniny jisemdostal bambus plavačkovy jisem fraježyl o dušu s malem kolečkem to byly časy aš malem zakladku nedokončil zamiast v škole tak na ryby vyprask na děnnym pořadku.

                      tucnak11 - Profil | Út 4.6.2013 10:57:02

                      Fishky >> očka jisem dělal s dratu a navijak byl 2 hřebiki na hřebicich namotan silon a valilo se zima nezima jen aby bylo co jist tak bylo zle.

                        Fishky - Profil | Út 4.6.2013 10:49:54

                        tucnak11 >> takys je sušil v garáži a vyřezával brka z palaší "cigár" a háček ohýbal ze špendlíku a režná nit byla eňo ňuňo, jen si nikdo nesměl všimnout, že už zase zmizlo celé klubko? :o)

                          tucnak11 - Profil | Út 4.6.2013 10:46:17

                          TG007 >> Na liskovy protek chytal jisem v 60- 70 rokah minuleho stoleti.Jakejs si moc kamo hetrej.

                            Martin M. - Profil | Út 4.6.2013 10:30:06

                            TG007 >> a obracene proc by si porizoval liskovy prut, kdyz ma feeder? ;-)

                              TG007 - Profil | Út 4.6.2013 9:24:14

                              KóĎA - taky jsem tak chytal.
                              tucnak11 - takovou montáž na feeder? Není to škoda? Na tuto montáž ti v klidu stačí delší lískoý prut.

                                tucnak11 - Profil | Út 4.6.2013 8:21:49

                                Šlapeto >> přydavam ještě kroužky a mini košičky ot Korum na těsto

                                  KóĎA - Profil | Út 4.6.2013 8:14:49

                                  0,08 DAM, pružinka od propisky a kulička těsta. L.P. tak někdy 1995 - 96. To jsem měl ještě pevné nervy :-)

                                    tucnak11 - Profil | Út 4.6.2013 8:08:42

                                    Šlapeto >> Tady maš kamo zhotoven vlasovy montaž ot Korum i s nekonečnou zaražkou a to je specialni šnurka na vlasovy montaž 6 lib,hystam si je doma na hački a potom jen navažu navazec s fluokarbonu a nebo šnurki

                                      Šlapeto - Profil | Út 4.6.2013 0:27:31

                                      Martin M. >> V roce 2004 jsem ještě rybářské literatury nečetl :))) To mě jen tak napadlo :))) Neměl jsem v okolí nikoho, kdo by mi jen trochu pomohl nebo poradil :)))
                                      V jedenácti letech :)))

                                        Martin M. - Profil | Út 4.6.2013 0:25:25

                                        Šlapeto >> i v roce 2004 jsi to musel cist z nejake stare literatury :)

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941