Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Šlapeto - Profil | Út 4.6.2013 0:12:20

Martin M. >> Vlas z 0,08 vlasce, ještě nekvalitního, byl super :) Rozhodně se to "nemotalo" a po každém druhém navlíkání boilies to prasklo :)))) Také se to moc dobře vázalo :)))
Musel sem si zavzpomínat do roku cca 2004-2005 a dost mě to rozesmálo :))))

    Martin M. - Profil | Po 3.6.2013 23:32:37

    Pšenislav >> delam jej ze stejneho materialu jako navazec a neresim to. Poslednich 15 let jsem ani nevidel, ze by to nekdo delal jinak - to jen kdysi se daval opravdovy vlas a verilo se, ze uspech teto metody je dan prave tim slabym vlasovym privesem. Pokud to neni uplne natvrdo treba s 0,30 nebo i silnejsim fluorocarbonem, tak bych to neresil.

      Pšenislav - Profil | Po 3.6.2013 23:27:05

      Martin M. >> jen právě ten vlasový přívěs.

        Martin M. - Profil | Po 3.6.2013 19:54:24

        Pšenislav >> ted myslis kvuli tomu vlasovemu privesu, aby byl vice vlacny? Nebo cely navazec?

          Pšenislav - Profil | Po 3.6.2013 18:17:35

          Martin M. >> jo přesně tak děkuji, ale mám s tím pravě problém. Přijde mi, že není tak tvárný. Začal jsem používat pletenou sňůru (0,06mm). Jaký máš na to názor děkuji.

            Martin M. - Profil | Po 3.6.2013 17:02:53

            Pšenislav >> ahoj, normalne z vlasce, na kterem mam uvazany hacek. Moc dotazu nerozumim.

              Pšenislav - Profil | Po 3.6.2013 16:44:39

              Dobrý den zajímalo by mne, jaký používáte vlasový přívěs pod háček. Děkuji za informaci.

                Martin M. - Profil | Ne 2.6.2013 23:06:52

                Par fotek z 2. Browning Cup - Madunice.

                1. Marian Hason 1+2
                2. Lubos Kunes 1+2
                3. Miloš Galgoci 3+1
                4. MM 1+4
                5. Pepa Perina 5+1

                Chytalo se kolem 2-6 kg, vyjimecne vice. Vody teklo hodne, ale nebralo to.

                  epoke - Profil | Ne 2.6.2013 19:38:43

                  Rosťa Nerad 1, Jarda Kameník 2, Martin Šedivý 3 velká gratulace vítězům a všem co se zúčastnili za výdrž v tomhle počasí.

                    Prasek_2007 - Profil | Ne 2.6.2013 19:36:56

                    RADYNEK >> Zaslechl jsem, že Rosťa Nerad 2x1...

                      RADYNEK - Profil | Ne 2.6.2013 19:35:45

                      epoke >> jak to dopadlo?

                        epoke - Profil | Ne 2.6.2013 19:35:28

                        Tady se opravdu nedalo chytat

                          epoke - Profil | Ne 2.6.2013 19:34:29

                          GP Čech máme za sebou dnes přesunuto na kanál v Brandýse nad Labem

                            skroby - Profil | Ne 2.6.2013 19:18:58

                            plavan >> jj,no je to hrozný,u nás už vltava začíná šplouchat přes hráze

                              RADYNEK - Profil | Ne 2.6.2013 18:54:52

                              2. kolo I. ligy LRU FEEDER je kvůli povodni zrušeno! O náhradním termínu se bude jednat.

                                plavan - Profil | Ne 2.6.2013 18:48:56

                                skroby >> taky si už chystám evakuační čemodan :-)))))

                                  skroby - Profil | Ne 2.6.2013 18:45:41

                                  tak to bude bomba,v noci má jít po vltavě cca 3500kubíků,tak už máme skoro zbaleno:-(


                                    numen - Profil | Ne 2.6.2013 13:21:23

                                    RADYNEK >> Škoda takových revírů jako je Račický kanál. Platí se tam nájem a nesmí se křížit s jinými závody . Tam by se mohly dělat 20-30m sektory.

                                      RADYNEK - Profil | Ne 2.6.2013 12:57:58

                                      čabi >> netuším...

                                        Červené karty: Fish man, 46547513248512348941