Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NLouda - Profil | Ne 2.6.2013 12:32:09

na Novém Dvoře jsem byl a od čtvrtka do soboty voda byla celkem v pořádku ovšem hendikepovaní tam byli do dnes a před chvílí volal kolega že se tam voda zvedla brutálním způsobem

    Nnumen - Profil | Ne 2.6.2013 12:02:07

    čabi >> u nás taky,jen Louka v Mlékojedech a ostrov pod starým mostem v LTM je pod vodou a docela to stoupá............................

      Nčabi - Profil | Ne 2.6.2013 11:56:29

      numen >> to jsem zvědavej jak to bude vypadat příští týden...?

      to jo, koukal jsem na to před chvílí, mazec!
      u nás je to naštěstí zatím v klidu

        Nnumen - Profil | Ne 2.6.2013 11:36:44

        čabi >> Spravedlivých vod ,asi moc ne.

        Jinak tehle aktuální snímek nahání hrůzu!http://www.pvl.cz/portal/sap/cz/index.htm

          Nčabi - Profil | Ne 2.6.2013 11:31:08

          RADYNEK >> je v případě povodňového stavu nějaká náhradní voda na ligu?

            NPan mašinka - Profil | Ne 2.6.2013 11:29:51

            Jelda z Aše (S.D.K.F >> Velký výběr feederových špiček má firma Jenzi, dělají dokonce i bílou nebo světle modrou barvou na koncovém dílku, to u jiných firem moc nevidíš. Jenzi jsem v Chebu viděl u Navrátilový, nevím ale, jestli ty špičky. V katalogu jsem ale viděl, že mají od 0,50 do 4,0.

              NPan mašinka - Profil | Ne 2.6.2013 11:27:21

              Jelda z Aše (S.D.K.F >> Velký výběr feederových špiček má firma Jenzi, dělají dokonce i bílou nebo světle modrou barvou na koncovém dílku, to u jiných firem moc nevidíš. Jenzi jsem v Chebu viděl u Navrátilový, nevím ale, jestli ty špičky. V katalogu jsem ale viděl, že mají od 0,50 do 4,0.

                NRADYNEK - Profil | Ne 2.6.2013 11:26:05

                numen >> jj, mazec.

                  Nplavan - Profil | Ne 2.6.2013 11:08:16

                  RADYNEK >> teď budou mít Vraňany tak 1300 kubíků.

                    Nnumen - Profil | Ne 2.6.2013 11:05:03

                    RADYNEK >> poslední info ,bylo že závod přesuli do Brandýsa. Chytat se bude.

                    Ale koukal jsem na průtok Lužnice.............. masakr!

                      NRené - Profil | So 1.6.2013 22:07:34

                      epoke >> Zdar,a co na to ryby?

                        Nepoke - Profil | So 1.6.2013 21:34:23

                        RADYNEK >> na zítra připravuju 150g krmelce na Labe snad to bude stačit

                          NRADYNEK - Profil | So 1.6.2013 21:32:00

                          epoke >> moždá by to dala i 90-ka :-)

                            Nepoke - Profil | So 1.6.2013 21:23:00

                            RADYNEK >> teď 620m3 to by bylo tak na 100g krmelec

                              NRADYNEK - Profil | So 1.6.2013 21:21:11

                              epoke >> pěkný:-) Včera Vraňany 520 m3, to by asi už nešlo.

                                Nepoke - Profil | So 1.6.2013 21:19:11

                                RADYNEK >> 41 bláznů se snaží lovit na hnědé břečce. Krmítka 90 -110g na 20 metrech pár bláznů chytá dál. Jinak za mě to teče moc. Na rozdíl od Vraňan netečou hygienické potřeby. Zítra to bude větší mazec průtok stoupnul z 106m3 na 116m3 a půjde nahoru.

                                  NRADYNEK - Profil | So 1.6.2013 21:12:24

                                  epoke >> kolik lidí závodí, teče to hodně?

                                    Nepoke - Profil | So 1.6.2013 21:10:49

                                    Ondratdi >> Jako při každém závodě někomu dobře někomu špatně. Jinak slabota pár lopaťáků cca 2 - 5 na sektor, nejčastější ryba skalák do 20cm. Průměr na závodníka v sektoru 5 skaláků.

                                      NOndratdi - Profil | So 1.6.2013 20:58:52

                                      epoke >> jak to šlo?

                                        Nepoke - Profil | So 1.6.2013 20:42:48

                                        pár fotek z GP Čech Sedlčánky

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941