Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NKóĎA - Profil | So 1.6.2013 20:27:46

Flicek >> kolego, já bych řekl, že je to skoro zbytečnost. Pokud můžu vyslovit svůj skromný názor, plechovka kukuřice za +- dvě pětky čechokreditů udělá v krmení mnohem větší parádu. Navíc spousta "lepších" krmících směsí už v sobě anglickou vločku má.

    NPedro1 - Profil | So 1.6.2013 20:16:31

    JenomKuba >> To je dobře,že to vyšlo.

      NŠplíchy - Profil | So 1.6.2013 18:13:13

      pro carp >> A není to moc???

        Npro carp - Profil | So 1.6.2013 17:52:45

        Flicek >> Zhruba hrst.

          NFlicek - Profil | So 1.6.2013 17:28:49

          Zdravim chlapi.
          Muzete mi nekdo poradit neco o anglicke vlocce na feeder???Kolik pridat do krmeni,jestli vubec atd.Diky

            NKóĎA - Profil | Pá 31.5.2013 23:46:25

            JenomKuba >> dobrá práce!

              NJenomKuba - Profil | Pá 31.5.2013 20:44:47

              Jak jsem tu nedavno psal, ze mi ryby nedrzi na fleku, musim Vam podekovat, tem co radili, opravdu to bylo asi nedokrmeni. Dnes jsem nandal vetsi krmelec, ryby makali az do konce, super chytani a krasne ryby. Takze diky, protoze to nedokrmeni, to by me asi opravdu nenapadlo a kdyz, tak az jako posledni.

                NPedro1 - Profil | Pá 31.5.2013 15:35:52

                KóĎA >> Nic takovýho jsem neřekl:-)

                  NKóĎA - Profil | Pá 31.5.2013 15:34:29

                  Pedro1 >> teda neříkej, že tohle znáš jenom v teoretické rovině :-)))) Nechce se mi věřit...

                    NPedro1 - Profil | Pá 31.5.2013 15:32:41

                    Zajda >> Nebude.Bude vařit a u toho se naleje.Pak se trošku pohádají a Jiřík se půjde dorazit do hospody.V neděli mu bude špatně a udobří se až večer:-)))

                      NZajda - Profil | Pá 31.5.2013 15:27:48

                      KóĎA >> O víkendu můžeš být vzorný Jiřík...Za spoustu +bodů...Dobře to děláš..:-)))

                        NKóĎA - Profil | Pá 31.5.2013 15:26:27

                        Fantozi (Aladin) >> tak stoják by šel. Ale já dám přednost vaření spousty masa co jsem nakoupil a konzumace zlevněného lesního technika (Stará myslivecká). Jednou za čas si musí od ryb člověk odpočinout. To že jsem si vzal ve středu dovolenou a jel na Labe bylo mimořádně prozíravé.

                          NFantozi (Aladin) - Profil | Pá 31.5.2013 15:24:22

                          KóĎA >> tenhle víkend to vzhledem k počasí vypadá na rybařinu někde na poli:)

                            NKóĎA - Profil | Pá 31.5.2013 15:21:28

                            Ready >> kaprů mám letos jenom osm. Loni touhle dobou jich už bylo. No ani nepočítat :-)))))

                            Tenhle víkend vzhledem k počasí a celovíkendové účasti u vody minule - vynechávám :-(

                              NReady - Profil | Pá 31.5.2013 15:16:49

                              KóĎA >>Jedeš do Sedlčánek na závod,nebo někam na kapry?

                                NVéna S. - Profil | Čt 30.5.2013 14:33:42

                                KóĎA >> Jo Eden. letos to bylo znát, že tam byla dlouhá zima, ryby teprve najížděly, malých hafo, větší musely se hledat. Ale počasí ušlo. Chytil jsem si jednu černou placku a porušil tak svoji dosavadní praxi, že ji chytím ob rok. Halíků se letos v turnusu chytilo nezvyklé množství. Teď už tam chytají hodně a velké ryby.

                                  NKóĎA - Profil | Čt 30.5.2013 13:18:08

                                  Véna S. >> a povedlo se něco? Tradičně Hitra?

                                    NVéna S. - Profil | Čt 30.5.2013 13:17:33

                                    KóĎA >> Já byl v době závodu na severu (Norsko). Jinak u ryb jsem skoro pořád, na rybách však ukrutně málo. :-(

                                      NKóĎA - Profil | Čt 30.5.2013 12:43:07

                                      Véna S. >> nedám, já jim to osladím jindy ;-)

                                      V Berouně jsem letos nebyl, ale Karel V. vyprávěl, že se to moc povedlo. I z řad lidí, co tam byli zazníval pochvalný tón.

                                      Já to měl loni taky na pendrek. Spoustu životních změn. Letos je to lepší, nahazovat zase umím :-)

                                        NVéna S. - Profil | Čt 30.5.2013 12:33:21

                                        KóĎA >> Jirko nedej se. Byl jsi letos na závodech v Berouně? Já už neumím pomalu ani nahodit, loni jsem neměl docházkami popsanou ani celou první stranu na úlovkáči. :-(

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941