Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NKóĎA - Profil | Čt 30.5.2013 11:13:39

vy na mě rajtujete jako na zdechlý svini. Asi to tady zavřu :-))))))

    NPedro1 - Profil | Čt 30.5.2013 11:11:32

    KóĎA >> Takže matchku máš?Zrádče:-)))

    Není jednodušší cesta jak se dostat ke kapřímu masu než s matchkou na rybníce:-)))

      NKóĎA - Profil | Čt 30.5.2013 10:46:33

      Reznik76 >> to je podpásovka :-)

        NReznik76 - Profil | Čt 30.5.2013 10:44:30

        KóĎA >> máčku máš, ale nechceš si jí odvézt :-)))

          NKóĎA - Profil | Čt 30.5.2013 10:23:49

          Pedro1 >> jenže vy jezdíte na blbý místa - tam to mám většinou daleko nebo se mi tam nelíbí. Třeba Čelákovice pod komorou. To je spousta benzínu, to si radši zajedu do Berouna na Berounku :-)

          No nic. Dost bolo legrace.

          Jinak jsi mě včera poslal na dobrej flek. Všechna čest.

            NPedro1 - Profil | Čt 30.5.2013 10:17:41

            KóĎA >> Ty kapře jsi mohl nechat klidně na mražáku do příštího víkendu.A jelo by nás třeba víc = více kapř pro Tebe na nakládání.

            Zatím se držíš,řekl bych zatím vícemistr:-)))

              Nnumen - Profil | Čt 30.5.2013 10:14:29

              Fantozi (Aladin) >> mrňavej je, ale právě proto ho všude poznáš. Jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá!

                NShu-lin - Profil | Čt 30.5.2013 10:13:45

                numen >> To by bylo hodně podpás,asi bych ti pak musel chodit sypat napínáčky na cestu po který jezdíš do práce.:-))

                  NKóĎA - Profil | Čt 30.5.2013 10:10:09

                  Pedro1 >> no v týdnu mám odpoledne málo času. Já raději vařím o víkendu. Jenže o víkendu bude moc vody v řekách, takže se na kapř nedostanu. A na stojáku mě to nebaví. A nemám matchku. S fídrem mě to na stojáku baví ještě míň.

                  Jde mi to pěkně od ruky, že :-)

                    NPedro1 - Profil | Čt 30.5.2013 10:07:49

                    KóĎA >> Tak nějakej vývar vyndej a zpracuj.Taková dobrá cibulačka ze silného vývaru,s krutonky a kouskem dobrého sýra je velká paráda:-)

                    Ano,připomína:-)))

                      NFantozi (Aladin) - Profil | Čt 30.5.2013 10:06:46

                      numen >> šuliho přes labe s jeho postavou není možné identifikovat:))

                        Nnumen - Profil | Čt 30.5.2013 10:04:26

                        Shu-lin >> mám propálit tebe? Mám fotku jak lovíš kapry na Labi. Fotka je sice přes Labe,ale místo a zajímavé podrobnosti jsou tam hezky vidět:-)))

                          NKóĎA - Profil | Čt 30.5.2013 9:59:40

                          Pedro1 >> mám malej mražák, plnej mraženejch vývarů.

                          Hele něco mi to začíná připomínat, nemyslíš? :-)))))

                            NPedro1 - Profil | Čt 30.5.2013 9:58:33

                            KóĎA >> Kapří maso jsi mohl dát na mražák a jak by jsi příště vyndal zase dva,už by jsi měl 4 kousci a to by už stálo za naložení:-)))

                              Nnumen - Profil | Čt 30.5.2013 9:54:41

                              KóĎA >> pro mne taky. Já kapř nejím. Dal bych si kropenatého,nebo candátka,nepohrdl bych metrovým sumečkem na grilu....

                                NShu-lin - Profil | Čt 30.5.2013 9:53:18

                                Koukám že numen je hroznej propalovač fleků.

                                  NKóĎA - Profil | Čt 30.5.2013 9:52:02

                                  Pedro1 >> hele já měl naplánovanýho Kšánu... Pro mě pořád lepší jídlo ze zvířete, které bučí nebo chrochtá :-)))

                                    NFantozi (Aladin) - Profil | Čt 30.5.2013 9:49:45

                                    numen >> já myslím, že za chvíli budeme plavačkovat na zatopených loukách........

                                      Nnumen - Profil | Čt 30.5.2013 9:48:27

                                      KóĎA >> dnes jsem chtěl na kapř jít,ale to počasí není na mé staré kosti. A hlavně Labe 450kubíčků a ohře již přes 80. Zítra budu muset holt na stoják a nebo zkusit opět 120gr krmítko .

                                        NPedro1 - Profil | Čt 30.5.2013 9:48:00

                                        KóĎA >> Už máš nakoupený v Ikea ty velký zavírací sklenice?

                                        Apropo proč jsi včera kapře pouštěl?Mohl jsi mít základ v podobě 3 kg čistého masa:-)

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941