Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NKóĎA - Profil | Čt 30.5.2013 9:43:48

numen >> propálíš taky něco mně? Já potřebuju kapř na pečenáč!

    Nnumen - Profil | Čt 30.5.2013 9:38:14

    Kapr64 >> v červenci a srpnu mám volnějš, klidně s váma vyrazím . Můžem si vyměnit názory na danou vodu.

      NFantozi (Aladin) - Profil | Čt 30.5.2013 9:36:30

      numen >> nepropaluj místa:)

        Nnumen - Profil | Čt 30.5.2013 9:34:41

        KóĎA >> tam umí chytat i mlaďas!!

          Nnumen - Profil | Čt 30.5.2013 9:30:34

          Nejraději mám tenhle úsek.

          Jinak na závody jezdím taky,ale pořád si myslím ,že umím kulové!

            NKóĎA - Profil | Čt 30.5.2013 9:30:22

            numen >> ty jseš taky stará vydra - s tebou se jen tak někdo měřit nemůže :-)

              Nnumen - Profil | Čt 30.5.2013 9:25:49

              Kapr64 >> jezdím Kyškovice ,Dobříň,ale hlavně Brzánky a Židovice. Poslední tři roky, jsem měl na Roudnický úsek více docházek než na Litoměřický a Ohře dohromady. Ryby tam jsou, převládá cejn , kapř,tloušť ,ouklej a hrouzek. Plotic a sumourů ubylo,candát je na vymření. Bolenů přibylo.
              Ale cejnů a kaprů se dá nachytat dost.
              Na kapříky jsem k vám letos chodil i v zimě.

                NFantozi (Aladin) - Profil | St 29.5.2013 21:23:42

                Kapr64 >> tak třeba v Bažantnici jsem loni nestíhal dva pruty..........pod jezem taky. Židovice zná dobře numen......Libotenice zase já. Neříkám že kormoráni a sumci s rybama nezahejbali, ale ryby tam pořád jsou a když víš jak na to, tak se dá zachytat.

                  NJenomKuba - Profil | St 29.5.2013 20:05:09

                  Martin M. >> Jej, ted ses do toho vlozil, abys mi jeste vice zamotal hlavu? :D
                  Ale muzu vyradit par bodu....byli to dvakrat stojak, jednou mirne tekouci, takze krmeni zustavalo myslim na miste. Hodil jsem kouli pod nohy a ikdyz nejake castecky stoupali sloupcem, naprosta vetsina toho lezelo na dne a to i po zakaleni klackem. Ten dravec, mozne to je, to bezdebat, ale chytal jsem i rybky 40-50 cisel, ty by snad zustali, nebo ne? Ta navnada prilis ostra, co presne to znamena? Zustava krmeni malo nebo moc a jelikoz vetsinou krmin stejne, zkusim ptiste trochu pridat a uvidim. Zajimalo me, kolik kuku a cervu tak do kila sypke smesi davate, ale ono to asi opravdu zalezi na vode a situaci, proste budu zkouset.Diky za rady.

                    NKóĎA - Profil | St 29.5.2013 19:58:31

                    Jsem byl do teď na rybách, na Labi. Už se to tady dořešilo jestli tam tedy něco je?

                      NPedro1 - Profil | St 29.5.2013 19:36:45

                      JenomKuba >> Nezdá se to,ale je to jedna 3-kilovka krmení doplněná kuku,červama a hlínou.

                        NMartin M. - Profil | St 29.5.2013 19:36:29

                        JenomKuba >> tech dovodu muze byt vice:
                        1) krmis malo
                        2) krmis moc
                        3) navnada je prilis ostra
                        4) prilakas na male ryby nejakeho dravce
                        5) ryby se ti posunou po proudu nebo do sloupce
                        ....

                          NJenomKuba - Profil | St 29.5.2013 19:04:39

                          Pedro1 >> Vauuu, 5-7 litru krmeni, to neodhazu ani za tyden. Ctyri, pet hodin chytacky mi vychazi tak na tri litry a jeste vezu domu. No, jak rikas, vyzkousim trochu pritvrdit, trochu to doladim a uvidim co mi zabere udrzet rybku na fleku...diky.

                            NPedro1 - Profil | St 29.5.2013 18:43:15

                            JenomKuba >> Chce to vyzkoušet,to se nedá říct od klávesnice.
                            Jestli máš 5-7 litrů mokrého krmení na chytání,přidej půl litru červů a plechovku,nebo dvě kuku.A vyzkoušej,jestli se to zlepší.Na řece pokud trochu teče spousta návnady odplave.Na stojáku můžeš vyzkoušet zakrmit jen na začátku směsí a pak dostřelovat kuku/červy,nebo si udělat směs krmení s kuku a červama a dát tam toho sypkého jen tolik,aby Ti to udrželo pohromadě než je dostaneš tam,kde chytáš.
                            Zkus nedávat hlínu.Zkus i tu variantu častějšího přehazování.Jak Ti začnou ustávat záběry,dokrm rukou,nebo prakem.

                            Chce to vyzkoušet:-)

                              NJenomKuba - Profil | St 29.5.2013 18:36:47

                              Pedro1 >> Tak vida, pisu, ze nechci rady, ale tady si o jednu reknu, jezto s timto jsem opravdu nepocital. Mam pridat vic partiklu, mam znovu po case nabit vetsi krmelec a pet jich tam poslat, hazet druhy prut? Takto to vypada na ten partikl, pridat kuku, zivou. Jaky je tak pomer sypke smesi a partiklu, kolik davate vy. Vzdy jsme se bal, abych je neprecpal, tak davam malo mozna. I kdyz nad tim premyslim, takove hejno bile asi dokaze spast slusny koberec.

                                NJuraj - Profil | St 29.5.2013 18:13:57

                                Kapr64 >> Když někdo chytá pár desítek let stejně, tak to opravdu nikam nevede. Podívej se jaký váhy se chytali na závodech v osmdesátých letech a podívej se dnes.
                                To že jsi byl v devět a sedmdesátým na MiČR, neznamená, že stejným způdobem by jsi se tam prochytal dnes.
                                Tím nechci snižovat tvé kvality. Samotnému se mi teď závodně nedaří jak nikdy, ale když jdu k vodě sám (byť od Labe na hony daleko), tak zachytám skoro vždycky.
                                Pokud na stejných místech chytají jiní kvanta a ty málo, tak chyba bude někde mezi sedačkou a prutem. :-)

                                  NPetr Havlíček - Profil | St 29.5.2013 18:13:11

                                  JenomKuba >> já bych řekl, že to spíše nedokrmíš, těch ryb je tam hodně a když nemají co žrát, tak odjedou ...

                                  ... ovšem záleží na revíru, kolik je tam bíle ryby apod., takže obojí je možné, ale já bych se přiklonil k té mojí verzi. Nedokrmíš.

                                    NPedro1 - Profil | St 29.5.2013 18:12:42

                                    JenomKuba >> Spíš bych řekl že krmíš málo.Jestli to ze začátku bere na hod,je tam hodně ryb.A pokud je tam hodně ryb,tak bude litr krmení za hodinu a půl málo.

                                      NJenomKuba - Profil | St 29.5.2013 18:08:19

                                      Zdravim....mam dotaz co mozna patri do poradny, ale i tady je mnoho odborniku. Nekolikrat se mi letos stalo, ze zacnu chytat, poslu tam par krmelcu na zacatek, tak kolem peti, zacnu lov, kdy do peti min prehazuji, najede ryba, bere to na nahoz, ale treba hodinku a potom to dost opadne. Je mozne, ze prekrmim? Za tu hodku, hodku a pul tam poslu kolem, nevim, litru krmeni, mozna trochu vic, ale ne dva. Vetsinou to neredim zemi, pridam jen zivou, kuku, kroupy nekdy, ale vse po hrsti. Chytal jsem na mensim toku, piskarne i nadjezim, tady vsude mam tu zkusenost. Nechci nejake presne rady, jen jestli je mozne, ze je zasypu futrem.

                                        NKapr64 - Profil | St 29.5.2013 17:16:44

                                        Zdarec,já nehledám někoho na závodění,jen chci poukázat na to jak to je s těmi rybami je zde,každý říká jak je Labe zarybněné,ale opak je pravdou.Můžeš sem klidně přijet a budeš zklamán

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941