Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

plavan - Profil | St 29.5.2013 17:04:39

jak41 >> já ti nechci nijak kazit sen, ale pakliže hledáš feeder, se kterým bys v pohodě odhazoval 80 - 90g krmítka + futro, tak ta Middy 3G Heavy má odhozovku 90g a určitě nevydrží tolik, co ty KóĎOvy starší stříbrné Middyny. Nenech se mást tím Heavy v názvu.
Jinak se ta Middy 3G Heavy dost často objevuje na Mrk bazaru. Novou už koupíš jen někde zapadlou. Ten prut se už dlouho nevyrábí.

    Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 16:52:39

    Kapr64 >> Já nepsal že to neumíš,já psal že se musíš víc snažit.

      Kapr64 - Profil | St 29.5.2013 16:51:55

      Pedro1 >> Zdarec,tak to asi neumím jak píšeš,a těch pár desítek let co chytám byly asi zbytečné.

        Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 16:42:12

        Kapr64 >> Všichni co sem něco na tohle téma napsali tam nachytají a Ty ne.Asi se musíš víc snažit.

          Reznik76 - Profil | St 29.5.2013 16:41:01

          Kapr64 >> Kóďu ukecáš na flašku lesního technika spíš než na benzín

            Kapr64 - Profil | St 29.5.2013 16:39:42

            numen >> Zdarec,můžu ti říct třeba Bažantnice,pod nádražím,před komorami i za nimi,Židovice,Červeněs,Kyškovice,Libotenice,Brzánky​ atd.Možná jsme se potkali i na Roudnicke tůni tam byl nějaký kluk který trénoval feeder a dostal na napráskáno co tam byl,karas 42 menší kapřík a sumeček a odjel .Já chytám ryby od roku 1970 a tak vím jak to s rybami na Labi je.Dříve se tu chytalá závodně plavaná a to bylo za komošů i já jsem byl závodník a dostal jsem se na XIII MISTROVSTVÍ ČSSR DOROSTU v LOVU RYB UDICÍ v TÝNĚ NA VLTAVOU 1979 ,tak nejsem žádné ořezátko,které nerozumí lovu ryb.

              Rybkin - Profil | St 29.5.2013 16:39:11

              Zajda >> Umíme houno

                numen - Profil | St 29.5.2013 15:54:06

                Kapr64 >> kde tam chytáš? Já jsem v Rce a okolí s feederem docela často.
                Dlouho se mi nestalo,že bych nechytl rybu!

                  Zajda - Profil | St 29.5.2013 14:51:41

                  Rybkin >> No jo. Ale vy všichni to umíte..:-)

                    Rybkin - Profil | St 29.5.2013 14:49:44

                    Kapr64 >> Zrovna kolem Roudnice je v Labi ryb dost,parkrat jsem tam chytal.Taktez se priklanim k nazoru ze v rece chyba nebude

                      Rybkin - Profil | St 29.5.2013 14:48:11

                      jak41 >> U Kordy v Kobylisich

                        jak41 - Profil | St 29.5.2013 14:46:53

                        Pedro1 >> Tak na Ostruvku nejsou a nebudou... Nemá někdo tip kde je koupit?

                          Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 14:38:30

                          jak41 >> Jasná věc.

                            Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 14:38:19

                            Kapr64 >> Když chceš na někoho reagovat,klikni nejdřív na jeho jméno a reakce se mu pak ukáže až se přihlásí.


                            A bacha.Kóďa je letošní převorník čech ve feederu:-))))

                              Fantozi (Aladin) - Profil | St 29.5.2013 14:37:50

                              Kapr64 >> 8.6. je v Roudnici vinej košt a pak rockovej koncert..........na to by si asi spíš někoho nalákal než na rádoby závody.

                                jak41 - Profil | St 29.5.2013 14:30:50

                                Pedro1 >> Jedu na 10 dní na dovču, tak bych se pak ozval, díky

                                  Kapr64 - Profil | St 29.5.2013 14:30:49

                                  Zdarec,toto je zpráva pro KoDu,když si myslíš že umím h...o,tak přijed do Roudnice nad Labem 8.6 a dáme závod na 3 hodiny.Výběr místa bude na tobě,a pak se ukáže kdo má pravdu,když nachytáš ryby jsem ochoten ti zaplatit benzín nebo naftu a z Prahy to máš kousek asi půl hodiny.No když myslíš,že je zde Labe plné ryb,tak se toho neboj.Já se velmi rád přiučím.

                                    Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 13:44:35

                                    jak41 >> Tomu rozumím.Zkus zavolat Na Ostrůvek,jestli ho maj skladem.
                                    Případně se na něj přijeď podívat.

                                      jak41 - Profil | St 29.5.2013 13:40:34

                                      Pedro1 >>Jestli novej za 3,5, nebo starší za 3tis., to radši koupím novej. Jen bych si.na něj rád sahnul

                                        Fantozi (Aladin) - Profil | St 29.5.2013 13:33:37

                                        unudle >> a nebo tohle......http://www.milobrno.cz/pruty/sema-amnesia-feeder-he​avy.. S tímhlě prutem určitě chybu neuděláš......

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941