Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

paia - Profil | St 29.5.2013 13:00:21

unudle >> z vlastní zkušenosti můžu doporučit Trabucco Sygnum MRX-V - http://rybarske-potreby.vipa-sro.cz/e-shop?rybarske​-pruty/feederove-pruty/1856-sygnum-mrx-v-feeder-mp-​3-90-125g , dřív jsem měl různé heavy od Shimana, které mi ale nesedly právě díky nepříliš pevné páteři, i když měly výborné zpracování.

    iPetulak - Profil | St 29.5.2013 12:47:59

    unudle >> Zkus kouknout tady http://www.sarfix.cz/Preston-Competition-feeder-3,6​0-m,433.html . Je to spíše Medium-Heavy, ale proutky velice příjemné. Akce hodně ve špičce. Náhradní špičky nejsou problém (vlastní zkušenost). Můžeš vybrat délku 3,60/3,90. Já osobně jsem s nimi velice spokojený. Krmítka okolo 80g jsou bez problémů.

      Fantozi (Aladin) - Profil | St 29.5.2013 12:05:36

      Zajda >> závodil a nevyhrál:)

        Zajda - Profil | St 29.5.2013 11:51:20

        Fantozi (Aladin) >> Jo, to by asi fakt pomohlo..:-) Už jsi závodil a vyhrál?:-)))

          Fantozi (Aladin) - Profil | St 29.5.2013 11:45:10

          Zajda >> taky možnost.....třeba Kapr63:)

            Zajda - Profil | St 29.5.2013 11:33:27

            Fantozi (Aladin) >> Možná by pomohla změna nicku..:-)

              Ondratdi - Profil | St 29.5.2013 10:50:52

              KóĎA >> přesně tu :-))

                unudle - Profil | St 29.5.2013 9:23:57

                Zdravím. Chtěl bych si pořídit nějakej prut v hevy a jelikož se v nich dobře neorientuju, tak se obracím na zdejší znalé o radu. Nechci aby to byla vyloženě guma, spíš špičková akce, pokud možno s dostupnými náhradními špičkami a cenou do cca 4 tis. Chtěl bych koupit dva, tak abych nekoupil vyloženej šunt.

                  Fantozi (Aladin) - Profil | St 29.5.2013 8:26:26

                  Kapr64 >> stejně jako Kóďa........spíš bych hledal chybu někde jinde než že v řece v těchto místech nejsou ryby.

                    Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 8:21:28

                    jak41 >> Já jsem teda feederař na baterky,ale 3G mám moc rád:-)Na středočeský řeky naprosto optimální ve většině případů.

                      KóĎA - Profil | St 29.5.2013 7:58:02

                      Ondratdi >> myslíš tuhle? :-)

                        Ondratdi - Profil | St 29.5.2013 7:26:06

                        Neví někdo kde by mohli mít tuhle čepici?

                          Ondratdi - Profil | St 29.5.2013 7:24:29

                          jak41 >> říkal že chce 3tis. To je můj nejoblíbenější prut a pak 4G.

                            Zajda - Profil | St 29.5.2013 7:17:38

                            KóĎA >> Jsem aji kapra včera chytil, mírového...A pustil jsem ho - slíbil mi totiž, že se dostaví 16....

                              KóĎA - Profil | St 29.5.2013 7:14:59

                              Zajda >> šlo to sice nahoru, ale člověk nesmí bejt předposranej :-)

                                KóĎA - Profil | St 29.5.2013 7:11:01

                                plavan >> ten kratší mi ale přišel o dost jemnější. Ale praktické zkušenosti mi chybí. Na tu tvojí třidevadesátku jsem si tenkrát povodil parmu ve Všenorech a akce prutu mi přišla hodně podobná mejm prutům. Ale kolik krmítko na něj pověsit... to bych si rozhodně netroufal určit. Někdy se toho bojí člověk zbytečně... Maximálně může ten prut rozlámat, příště bude opatrnější :-))))

                                  Zajda - Profil | St 29.5.2013 7:09:25

                                  KóĎA >> Ale tož...:-) Jedeš dneska?

                                    KóĎA - Profil | St 29.5.2013 7:06:13

                                    Kapr64 >> že jsi neměl na české nejrybnatější vodě pět dnů na fídr ani ťuk spíše svědčí o něčem jiném :-)

                                      KóĎA - Profil | St 29.5.2013 7:05:02

                                      jak41 >> okolo trojky.

                                        jak41 - Profil | Út 28.5.2013 23:31:16

                                        Ondratdi >> Za kolik?

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941