Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NOndratdi - Profil | Út 28.5.2013 22:59:20

jak41 >> nedávno byla 3G v bazaru.

    NKapr64 - Profil | Út 28.5.2013 22:12:20

    Zdavím kolegy-feedraře na Labi 441027 Roudnice nad Labem,je to hrůza za 5 dní lovu feeder ani tuk a to naši vodu měli pod palcem kormoráni 20let a Strana Zelený.To co tu způsobyli cormoráni na Labi nenachytaly rybářiv za 100 let od roku 1996

      Nplavan - Profil | Út 28.5.2013 21:26:55

      KóĎA >> nedávno jeden takový prodával Vesy, Turbo po něm hned skočil. Ale je to prut s odhozovkou 90g. Sice s ním hážou kluci i 70-80g krmítka, ale opatrně a ne moc často. Já teď chytám Sygnuma XT 360 a ten má stejnou odhozovku jako ten XT 390, jen je kratší. Kdysi jsi takový vyhrál v Berouně.

        Njak41 - Profil | Út 28.5.2013 21:24:05

        KóĎA >> ok, díky moc

          NKóĎA - Profil | Út 28.5.2013 21:23:05

          jak41 >> jinak škoda, že už nejsou k dostaná Trabucca Sygnum XT 390. To byl prut podle mého názoru nejblíže těm mejm starejm. A přitom byl svého času k dostání za skoro směšnou cenu okolo dvou tisíc. Zkus se pozeptat kolegy Plavana zda-li by se ještě někde nevyskytli k ošahání a popřípadné koupi.

            Njak41 - Profil | Út 28.5.2013 21:20:18

            KóĎA >> Cinknu tam, uvidíme. Každopádně cena kolem 3.500.-, není nijak hrozná,

              NKóĎA - Profil | Út 28.5.2013 21:18:54

              jak41 >> ty 3G asi na krámě nemají. Neptal jsem se, ale minulou středu jsem je tam neviděl.

                Njak41 - Profil | Út 28.5.2013 21:17:44

                KóĎA >> Fajn,dík. Nemyslím, že ho budou mít skladem, abych si ho mohl osahat, uvidím. mám to kousek, zajedu tam.

                  NKóĎA - Profil | Út 28.5.2013 21:15:03

                  jak41 >> já nevím :-) Na prutech označení není. Já bych to specifikoval na medium-heavy. Pro mě je to prut, který předběhl dobu. Dokáže daleko a přesně nahazovat a přitom se na něj člověk nemusí bát i s návazcem okolo 0,10 (využívám občas v zimě).

                    Njak41 - Profil | Út 28.5.2013 21:12:43

                    KóĎA >> O tom Ostrůvku vím, jestli ho budu brát, tak tam. A Ty máš teda média? V nabídce tam mají i H.

                      NKóĎA - Profil | Út 28.5.2013 21:09:16

                      jak41 >> no já své dva stříbrňáky určitě prodávat nebudu :-)

                      další generace je 3G. Taky dost slušné proutky http://www.na-ostruvku.cz/pruty/feederove/
                      poslední generace je 4G. To už je ale o řád lehčí proutek.

                      Bavím se tedy o firmě Middy.

                      Takhle vypadají ty mé, staré. Odhazoval jsem na nich maximálně velké 80 gramové krmítko, s futrem cca 120 - 130 gramů. Nebyl to požitek, ale šlo to.

                      edit: poslední nabídku k nákupu mejch "starejch" jsem zaznamenal zde v bazaru někdy letos v zimě. Pořád trochu lituji, že jsem nepřikoupil třetí do zásoby...

                        Njak41 - Profil | Út 28.5.2013 21:05:21

                        KóĎA >> Nějak je nikdo neprodává, nebo jsem na ně nenarazil. A že je to starší model mi nevadí, pokud to šlape a hodí to tu 80- 90 krmítko tak v pohodě.

                          NKóĎA - Profil | Út 28.5.2013 20:57:07

                          jak41 >> tyhle middynky jsou už minulost... dneska je tahle řada fídrů o dvě generace napřed. Ale jestli je to kvalitativní skok... to nevím...

                            Njak41 - Profil | Út 28.5.2013 20:54:38

                            KóĎA >> Ahoj, ty middinky jsou média, nebo heavy? Popř,m jaká je gramáž a kolik to reálně odhodí, hledám lepší prut na větší řeku a tohla je jedna z možností, díky moc

                              Ntimb - Profil | Út 28.5.2013 20:38:34

                              vašpiv >> Já taky chytám Labe za jakéhokoliv stavu atd. Ale nezávodím,jen mám Labe rád.Na stojáky moc nejsem.

                                Nvašpiv - Profil | Út 28.5.2013 20:21:39

                                timb >> To je zatím pro mě jediná nevýhoda pikříku. Ale o nic nejde. Sednu si vedle na tu a nebo zaskočím na Loučnou a je to:-).. Lituji závodníky. Mají to ukrutně těžké, když musí chytat za jakýhokoliv stavu vody, počasí a rybí náladě. Potom ten heavy feeder je naprosto pochopitelný.

                                  Ntimb - Profil | Út 28.5.2013 19:38:56

                                  vašpiv >> Tak to jo,větší průtok občas není na škodu.

                                    Nvašpiv - Profil | Út 28.5.2013 19:37:45

                                    timb >> Mám místečka i na Labi;-) Jen nesmí být příliš velký průtok. Navnadím si krmítkem bez zátěže na hranu svahu (vlasec mám zagumičkovaný). Dám placaté 30g olůvko. Pikřík to zvládá hravě. Sem tam vyměním olůvko za krmítko a přihodím další porcičku krmení. Chytám takhle krásné plotice a bojovné podoustve:-)

                                      Ntimb - Profil | Út 28.5.2013 19:15:27

                                      vašpiv >> S tím Labem děláš chybu :-)

                                        NBicák - Profil | Út 28.5.2013 18:39:05

                                        cus chlapy nemate nakej dobrej typ na destnik z bocnicema

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941