- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pro cajk do TUZEXU ? :o)))
Mnozí z vás si jistě pamatují dobu nedávno minulou, kdy jsme pro některé nedostatkové zboží museli do TUZEXU nebo přímo do zahraničí.
Nakupujete už dnes za své peníze v rybářských potřebách vše podle svých představ?
Nakupujete už dnes za své peníze v rybářských potřebách vše podle svých představ?
Autor diskuse: drda - Profil , 2.12.2005 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NVase jmeno zdeVase jmeno zde | Ne 4.12.2005 18:59:19
Royal Wulff - ® Ne 4.12.2005 16:13:22 -Bacha na to, někdo by ti třeba mohl závidět, myslím -cabernet sauvignon Sutter Home, Napa Valley, r. 2000, Pracujem 12 - 14 hodin denne -určitě ne.
NZN - Profil | Ne 4.12.2005 16:13:54
A ty si myslíš, že všichni ostatní jo? Taky jsem s tebou domluvil.
NRoyal Wulff - Profil | Ne 4.12.2005 16:13:22
Vokoun:
Mrzi ma, ze som sa nechal uniest. Nie kvoli tebe, ale kvoli sebe. Som v podstate velmi mierny clovek. Pracujem 12 - 14 hodin denne ( aj v nedelu ) v extremnych klimatickych podmienkach. Tu pracu som si vybral dobrovolne, aby som dobre zarobil. Odvadzam 45 - 50 % dani zo svojho prijmu, podla jeho momentalnej vysky. Prave som sa vratil z dobreho obeda ( mame sviatok sv. Barbory, vynimocne sme mali pridel dobreho vinka - cabernet sauvignon Sutter Home, Napa Valley, r. 2000, ak ti to nieco hovori ) a tvoj prispevok mi pohol zlcou.
Nabuduce sa budem snazit zdrzat sa akychkolvek komentarov.
Mrzi ma, ze som sa nechal uniest. Nie kvoli tebe, ale kvoli sebe. Som v podstate velmi mierny clovek. Pracujem 12 - 14 hodin denne ( aj v nedelu ) v extremnych klimatickych podmienkach. Tu pracu som si vybral dobrovolne, aby som dobre zarobil. Odvadzam 45 - 50 % dani zo svojho prijmu, podla jeho momentalnej vysky. Prave som sa vratil z dobreho obeda ( mame sviatok sv. Barbory, vynimocne sme mali pridel dobreho vinka - cabernet sauvignon Sutter Home, Napa Valley, r. 2000, ak ti to nieco hovori ) a tvoj prispevok mi pohol zlcou.
Nabuduce sa budem snazit zdrzat sa akychkolvek komentarov.
NVokoun - Profil | Ne 4.12.2005 16:01:30
Pvl: jo, nějak se to zvrhlo. Když já si nenechám sr*t na hlavu.
Takže tímto howgh...
Takže tímto howgh...
NVokoun - Profil | Ne 4.12.2005 15:56:00
ZN: pokud bereš jako urážku narážku na to že, někdo neplatí daně, tak to je smutný. Podle mne ten kdo neplatí daně není slušný člověk. Do jednoho pytle nikoho neházím, přečti si celou diskusi. Setkal jsem se se spoustou slušných a poctivých lidí kteří mají dost peněz i vlivu. Do jednoho pytle mi trochu připadlo spíš házíš ty bezdomovce.
Mno, asi jsi zřejmě ale chytřejší a pracovitější než já, tak tomu líp rozumíš ;-)
Mno, asi jsi zřejmě ale chytřejší a pracovitější než já, tak tomu líp rozumíš ;-)
NVokoun - Profil | Ne 4.12.2005 15:52:56
Royal Wulff: co to třepeš ty člověče o stěně??? Nic takového jsem nenapsal.
NZN - Profil | Ne 4.12.2005 15:52:02
Vokoun:
nechci tě nijak urážet, ale ty urážíš slušné lidi. Nevím, co tě vede k tvým zaslepeným domněnkám, ale z tebe ta nenávist vůči zřejmě chytřejším a pracovitějším lidem, jak jsi ty, jen srčí. Přitom házíš všechny do jednoho pytle. Pleteš si MRK s psychiatrickou poradnou pro vyřizování osobních komlexů. Hrůza a děs.
Btw. taky jsem znal jednoho bezdomovce, který už tady mezi námi není. Nechtělo se mu dělat za bolševika, nedělal ani pak, barák propil. Ale když ho člověk poslouchal, tak to byl největší chudák na světě. Tím nechci říct, že jsou všichni stejní.
nechci tě nijak urážet, ale ty urážíš slušné lidi. Nevím, co tě vede k tvým zaslepeným domněnkám, ale z tebe ta nenávist vůči zřejmě chytřejším a pracovitějším lidem, jak jsi ty, jen srčí. Přitom házíš všechny do jednoho pytle. Pleteš si MRK s psychiatrickou poradnou pro vyřizování osobních komlexů. Hrůza a děs.
Btw. taky jsem znal jednoho bezdomovce, který už tady mezi námi není. Nechtělo se mu dělat za bolševika, nedělal ani pak, barák propil. Ale když ho člověk poslouchal, tak to byl největší chudák na světě. Tím nechci říct, že jsou všichni stejní.
NRoyal Wulff - Profil | Ne 4.12.2005 15:43:06
Vokoun:
Co to trepes, clovece?
Ludi s vysokymi prijmami ku stene?
Si clenom nejakej uderky, alebo co?
Slinty o zavisti zaznievaju skor z tvojich prispevkov.
Co to trepes, clovece?
Ludi s vysokymi prijmami ku stene?
Si clenom nejakej uderky, alebo co?
Slinty o zavisti zaznievaju skor z tvojich prispevkov.
NVokoun - Profil | Ne 4.12.2005 15:01:25
Jeník: vážený Jeníku, lidé s vysokými příjmy (mám na mysli ty, kteří nejsou v zaměstnaneckém poměru), většinou neplatí daně žádné a ještě si chodí pro přídavky na děti, na které zaměstnanci ztrácí svým průměrným (žalostným) příjmem nárok. Proto můžeme být rádi, že nám alespoň teatrálně (jak píšeš) darují nějakou tu korunu. Mimochodem pro tvoji informaci, za poslední měsíc už v našem městě umrzli tři bezdomovci. Na to se podle tebe máme dívat se založenýma rukama ??? !!!
Jinak, nemusím nikomu nic závidět. Zřejmě jsi si spletl diskusní forum rybářského serveru s předvolebním mýtingem ODS :-) Tyhle slinty o závisti už jsou dost profláklý ;-)
A jen pro upřesnění mé politické orientovanosti, nikdy jsem v žádné straně nebyl, nejsem a ani se nehlásím k žádnému z programů současných stran na politické scéně.
Na závěr jen to co Kolči.
Jinak, nemusím nikomu nic závidět. Zřejmě jsi si spletl diskusní forum rybářského serveru s předvolebním mýtingem ODS :-) Tyhle slinty o závisti už jsou dost profláklý ;-)
A jen pro upřesnění mé politické orientovanosti, nikdy jsem v žádné straně nebyl, nejsem a ani se nehlásím k žádnému z programů současných stran na politické scéně.
Na závěr jen to co Kolči.
NPvl - Profil | Ne 4.12.2005 10:22:27
V dobách "Tuzexu" koupě chtivý rybář prakticky popadl vše co přišlo z jara na trh .V dnešní době je situace taková ,že je potřeba být neustále ve střehu. A stejně se pokaždé nepovede úspěšně prokličkovat nástrahami reklamy a nebo event. vychválení kamarádů, :o( a v neposlední řadě i prodavačem :o(.( kšeft je kšeft) :o)) Nakonec chybami se člověk učí.:o)))
NKnecht | So 3.12.2005 23:58:17
Kolci: z ceho usuzujes, ze se Jenik do nekoho navazi?Ne ze bych to cinil rad, ale musim se pana Kristy zastat - vyjadril jen a pouze svuj naprosto racionalni nazor, na ktery ma nepopiratelny narok. Stejne jako ty. Souhlasit s nim samozrejme nemusime, ale take se kvuli tomu nesouhlasu nemusime registrovat, ze ano?
Procetl jsem celou diskusi a soudim, ze z navazeni by bylo mozne osocit uplne jine jedince. Nebo se mylim?
Procetl jsem celou diskusi a soudim, ze z navazeni by bylo mozne osocit uplne jine jedince. Nebo se mylim?
NJenik - Profil | So 3.12.2005 23:55:29
Kolči: Přiznám se, že Vám přesně nerozumím. Jsem vášnivý rybář i čtenář MRKu, bohužel nemám dostatek času k důkladnému studiu WEBu, neb musím ze svého platu přispívat značnou částkou na potřebné...Buďte té dobroty a vysvětlete mi-proč bych se měl nějak "registrovat"? To už se zase musí? Intuitivně jsem v MRKu vyplnil okénko pro text, napsal "přezdívku", pro jistotu se podepsal pravým jménem...Asi Vám nerozumím....I přes to srdečně Jan Krista
NKolči - Profil | So 3.12.2005 23:37:34
Jenik: to je proste neuveritelny....Vazeny pane, laskave se zaregistrujte, nez se zacnete do nekoho navazet....
NJenik - Profil | So 3.12.2005 23:36:05
Vokoun: to je prostě neuvěřitelný....Vážený pane, studujte, učte se, pracujte, nezáviďte. Pomněte prosím, že lidé s vyšším platem platí nekřesťanské daně a už tím pomáhají potřebným daleko víc, než ti chudší...Prosím, pokud nepřispíváte chudým aspoň 30000Kč měsíčně (ze zaměstnaneckého platu) a máte na to mentálně či fyzicky, snažte se, nezevlujte na rybách - potom nebudete po někom chtít, aby přispíval na charitu teatrálně na veřejných akcích. Srdečně Jan Krista
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
15:57NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 30
15:57NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












