- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Digitál zn.ACER??
Díky za odpovědi
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NXAXAP - Profil | St 23.11.2005 1:36:11
Argument o fotobranzi a pocitacove branzi je nejvetsi nesmysl, co jsem kdy slysel. Kdyz budou chvili rozumne uvazovat a nepopletou si puvodni fotograficky prumysl s onemi jednickami a nulami, chipy, microchipy atd, dojdou k jednoznacnemu zaveru, ze ve zde diskutovane low-end kategorii nemuze byt o nejake nerovnovaze mezi vyrobci elektroniky a vyrobci elektroniky schovanymi za fotoznacku rec.
S uctivym pozdravenim!
Martin X A X A P I/I I-0 C Tomas
Praha - centrum
Nrach - Profil | Út 22.11.2005 20:01:00
Nrudolf - Profil | Út 22.11.2005 18:20:19
NXAXAP - Profil | Út 22.11.2005 12:17:45
Dekuji za skvely namet! Jen co se vyroji komari 2006, jdu do toho. V pripade zajmu Jim dam slevu na prvni zaramovany exemplar (vel. 30x40) a pridam venovani.
S uctivym pozdravenim!
Martin X A X A P I/I I-0 C Tomas
Praha - centrum
Nšošon - Profil | Út 22.11.2005 11:05:32
NKocháč | Út 22.11.2005 10:53:13
NJirkan | Út 22.11.2005 10:50:24
NMrKos - Profil | Út 22.11.2005 10:38:33
Nšošon - Profil | Út 22.11.2005 10:24:04
ajajajaj to sem si asi naběhl
Nšošon - Profil | Út 22.11.2005 9:57:56
NZoidberg - Profil | Po 21.11.2005 17:13:02
XAXAP má úplnou pravdu - koukej na to, kolik stojí paměťová karta, aby byl přístroj na AA nebo AAA (aku)baterie, a aby se dobře držel i ve zmrzlé ruce, protože ho budeš patrně nosit i na ryby, a tam je občas frišno.
K nákladům počítej ještě cenu za paměť (256MB je asi minimum), akumulátory (nejlépe dvě sady - s jednou fotíš, druhá se nabíjí) + nabíječka, futrálek (proti písku, vodě a chladu) a maličký stativek, abys aparát při focení samospouští neválel po zemi.
Nsnobacek | Po 21.11.2005 15:59:44
NXAXAP - Profil | Po 21.11.2005 15:55:27
Spekulace o kvalite bych ponechal stranou, ponevadz jsou jen lichymi fabulacemi. Snad ve vsech oblastech existuje mnoho "alternativnich" (u fototechniky rozumeji netradicni) vyrobcu, jejichz produkty pokryvaji celou skalu kvality, v nekterych pripadech dokonce prevysuji dominantne se tvarici znacky. Pokud ovsem nemaji moznost overit funkcni vlastnosti daneho vyrobku, nejlepe konzultaci s nekym, kdo ho jiz pouzival, pri nakupu podobneho zarizeni se vystavuji riziku. Dale je take problematicke hledat rozumnou radu v oblastech, ktere trpi tzv "vselidovou znalosti", kde fotografovani s vzestupem jednonulove techniky take zaplulo. Na zaver poskytnu jednu drobnou radu cloveka, ktery si prosel algofrafickym vyvojem od prvnich 800kb masin za 200.000 Kc az po dnesni marketingove silenstvi: pokud nikdy nebyli tvurcim fotografem a Jejich cilem nejsou vystavni zalezitosti ve velikostech 40x60, koukaji pri vyberu hlavne na velikost pristroje, kompatibilitu (napajeni, media) a cenu. Pro internetovou prezentaci a fotky 10x15 tato hlediska uplne staci.
S uctivym pozdravenim!
Martin X A X A P I/I I-0 C Tomas
Praha - centrum
Nosprey - Profil | Po 21.11.2005 15:37:01
a abych pokračoval v těch koních, tak ještě Nikon, Olympus a Sony. Jejich kvalita bude spolehlivě vyšší než u Aceru, který sám foťáky nevyvíjí a jen prodává něco, co nemá značku, kterou by vůbec někdo znal.
NKolči - Profil | Po 21.11.2005 14:28:13
NKato | Po 21.11.2005 13:16:44
Nsosed - Profil | Po 21.11.2005 13:06:55
NKato | Po 21.11.2005 13:04:41
NČajo - Profil | Po 21.11.2005 12:28:19
tu.....
NKocháč | Po 21.11.2005 12:17:57
Nsosed - Profil | Po 21.11.2005 12:06:28
Nsosed - Profil | Po 21.11.2005 11:40:18
NBulk - Profil | Po 21.11.2005 10:29:58
NZN - Profil | Po 21.11.2005 10:04:18
klidně si digiťák do pěti litrů kup. Nějaké 3mega ti k vodě stačí. Předpokládám, že se nechceš pouštět do nějakých složitostí. Je to jedno, jaká značka, tomu ACERU bych se vyhnul. Kup něco od známějších výrobců. V této cenové relaci nejde až tak o dokonalost fotek, ale o nějaký standart co se týká servisu.
Ncop74 | Po 21.11.2005 9:47:10
Nrob - Profil | Po 21.11.2005 8:59:28
NMilan B. (MB) | Po 21.11.2005 8:29:46
P.s: Pokud jej ale zvolis, pamatuj ze Acer ma hrozne problemy s reklamaci, na spoustu veci mu chybeji nahradni dily atd...
Nkarelretik | Po 21.11.2005 8:02:29
Ncop74 | Po 21.11.2005 7:55:41
Kde to žije - všechna témata
13:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1765
12:19NRybáři vs ochránci přirody 76
11:29NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 27
10:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












