- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Stavba rybníčku
Můžu Vás,kohokoli, požádat jestli byste mi mohli poradit se stavbou rybníka- rybníčka kolem zahrady protéká potok a vedle něj je místo na rybník 9x6m hloubka1,5m přítok a odtok bokem.
Mám pár otázek abych se mohl přes zimu připravit.
Chci použít ryb. folii ale mám strach aby mi voda potom neubírala břehy tak jestli je nějak zpevnit -kůly a podobně.
Další otázka je jestli nevíte o nějaký knize tímto se zabývající??
A další co Vy a Vaše rybníčky, a jejich stavba
Mám pár otázek abych se mohl přes zimu připravit.
Chci použít ryb. folii ale mám strach aby mi voda potom neubírala břehy tak jestli je nějak zpevnit -kůly a podobně.
Další otázka je jestli nevíte o nějaký knize tímto se zabývající??
A další co Vy a Vaše rybníčky, a jejich stavba
Autor diskuse: gulll Honza - Profil , 10.11.2005 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ngulll Honza - Profil | Čt 10.11.2005 20:46:32
z toho potoka to půjde trubkou rovnou do rybníka a ještě bude přítok z přepadu naší studny-pitná voda
NFrk - Profil | Čt 10.11.2005 20:34:10
gull/ Tady vlastně vidíš, co všechno asi budeš potřebovat.
brach/ to měla být odlehčující kulturní vložka ;-)))))))))))
brach/ to měla být odlehčující kulturní vložka ;-)))))))))))
Ngulll Honza - Profil | Čt 10.11.2005 20:24:57
Tak všem děkuju za příspěvky sice jsme se dostali od 9x6metru na 2ha, ale nevadí z Vašich příspěvků jsem usoudil že nejsnažší je se o nějakym plivátku nikomu nezmiňovat a na tý zahradě to vykopat a pokoj. ¨
Prosím jestli někdo ještě něco ví a má možnost se s námi o to podělit budu velice rád
Prosím jestli někdo ještě něco ví a má možnost se s námi o to podělit budu velice rád
NKato | Čt 10.11.2005 18:29:38
sosed: pěknýýýýý... hezký rákos a leknín, jde nějak zahrabat ta folie, aby nešla vidět, působí to trochu uměle...
NKato | Čt 10.11.2005 16:47:51
Nechcete sem někdo hodit nějaké fotky Vašich rybníčků? Taky se na jeden chystám, tak pro inspiraci...
Nšeptal - Profil | Čt 10.11.2005 16:06:27
JM: Radši to tu nebudem pitvat, ať výší platu nebudíme u ostatních závist. :o)
NJM - Profil | Čt 10.11.2005 16:00:07
šeptal: Ještě do nedávna jsem trávíval pracovní čas v podobné instituci jako Ty, tak to byla nostalgická vzpomínka na bývalé výplatní pásky.
Nšeptal - Profil | Čt 10.11.2005 15:57:51
JM: Tak jsi mě politoval, tak teď jdu dělat zase nějakou škodu v agendě.
Ale tak jako tak, pro amatérské nadšence stran budování rybníka mám jen silně odrazující zprávy. Je to pekelně drahý a je to děsná papírová válka.
Ale tak jako tak, pro amatérské nadšence stran budování rybníka mám jen silně odrazující zprávy. Je to pekelně drahý a je to děsná papírová válka.
NJM - Profil | Čt 10.11.2005 15:54:15
šeptal: Nic ve zlým, neboj já vím, že referenti na minesterstvech mají kulový. To je dost známá věc.
NKocháč | Čt 10.11.2005 15:51:49
šeptal :-)))
Už jsem se lekl, že ti budu muset vykat:-)
Národních programů je přece víc, ne jen jeden 229 210:-)
Zjistím, holky teď nemají čas:-))
Už jsem se lekl, že ti budu muset vykat:-)
Národních programů je přece víc, ne jen jeden 229 210:-)
Zjistím, holky teď nemají čas:-))
Nšeptal - Profil | Čt 10.11.2005 15:50:09
JM: Těsně vedle. Referent. Ale ten plat jsi skoro trefil. Jenže já to mám ročně. :o(
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....















