- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak dal v diskusich MRKu?
Doslo mi par emailu, kde si na to lide stezuji. Mate nekdo nejakou predstavu, jak to resit, nebo vam to nevadi?
Mame diskuse vice moderevat, vice cenzurovat, promluvit si s hrisniky, predelat pravidla, zmenit strukturu diskusi?
Dodavam, ze v teto otazce budu ingorovat nazory tech, kteri se techto sporu pravidelne ucastni.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NMrknato - Profil | St 15.2.2012 14:33:16
Ano, diskuse na MRKu byly bezkonkurenční a plnily spoustu funkcí. Podle mě , ale je to skutečně jen můj názor, že uměle zavedená "čistota" diskusí, stejně jako privátní diskuse je a bude na škodu kvalitě diskusí. Dřív stačilo jen číst a když dotyčný byl vnímavý, tak mu to přineslo 100x víc poučení a informací, než jeho naivní otázka. Před mnoha lety tu diskutovali znalí rybáři, lidi z různých profesí a ti, co napsali, mělo váhu. Dnes už nepíší.... nebo obsah diskusí přiblížili sestoupením o několik pater níž, aby se vyrovnali testerům, 16ti letým specialistům na kapře a ti neměli pocit, že jsou uráženi.
Velmi, ale velmi mně zde na MRKu chybí např. přehled jednotlivých revírů, ohledně struktury zarybňování, úlovků současných a těch z před 10-30 let, hydrologických a geologických poměrů, něco jako kdysi vycházelo v Rybářství. Samozřejmě, že 90% rybářů, co chtěj chránit kapř a chtěj vědět jak to bere na Štítě by to nezajímalo, ale pokud jsi tu hovořil něco o funkcích MRKu, tak by to mělo také svoji váhu.
NJarda 2004 - Profil | St 15.2.2012 14:30:07
Nvydra Lucky - Profil | St 15.2.2012 14:20:52
NJarda 2004 - Profil | St 15.2.2012 14:07:41
NMartin M. - Profil | St 15.2.2012 14:06:52
To myslis vazne? Za prve jsem moc rad, ze tu mame SZ a privatni diskuse. Jak uz jsem psal, MRK plni funkci informacni a komunitni. Za druhe urcite nedelame zadne kroky proti vuli uzivatelu, abysme je nastvali a vydelali na nich. Za treti si troufam z meho pohledu tvrdit, ze zadna nase konkurence nema diskuse, ktere by byly vetsim zdrojem informaci a zabavy nez u nas. Mozna nekolik jednotlivych diskusi, ale ne soucet.
NAzbest - Profil | St 15.2.2012 13:54:58
To je moc dobrá funkce.
Mám tam tři kusy a je od nich klid.
NMrknato - Profil | St 15.2.2012 13:45:55
Možná jsi ještě nepostřehl, že za muškaře se tam vydává jen zlomek těch co si říkají muškaři a jejich vztahy jsou hluboce kamarádské, jak bývá pravidlem mezi pepiky. Možná tou plevou co tento polosoukromý poloweb oddělil jsi ty a třeba i já..... Já jsem si to ujasnil již dávno a mám v tom ordnung.
NJarda 2004 - Profil | St 15.2.2012 13:18:49
NMrknato - Profil | St 15.2.2012 12:42:40
MM jistě ví, co dělá, ale podle mě to, že se utvořily privátní diskuse, SZ, tak je životaschopných jen minimum diskusí. Pokud se v těchto diskusích, odejme zadaveteli právo povolit stočení obsahu, např. dle aktuální situace, je s diskusemi konec. Možná to je záměr redakce, aby se diskuse točily okolo videí, výstav a reklam, čímž by se MRK zatraktivnil pro další potencionální inzerenty a vyrovnal se tak konkurenčnímu serveru......
NAzbest - Profil | St 15.2.2012 8:29:43
O to tu jde a o tom mluvíme-jak to udělat, aby se hnátkové nedostali zpátky pod dalšíma identitama a IP adresama.
NAzbest - Profil | St 15.2.2012 8:25:44
Nmoskyt - Profil | Út 14.2.2012 23:14:07
Podle mě je tady spousta diskuzí jaksi navíc, skoro do puntíku se opakují témata a přínos pro rybáře je nulový, zábava taky není k popukání. Cenzura sice nikdy nepřinesla nic dobrého, ale ruku na srdce, mrk by se bez některých diskuzí opravdu obešel. Ber to jen jako názor jednoho z davu :-)
NMartin M. - Profil | Út 14.2.2012 22:28:32
Nmoskyt - Profil | Út 14.2.2012 21:30:45
V určité fázi bych ty otázky prostě zastavil. Zkus nastavit znovu pravidla....... na druhou stranu taky přesně nevím jak :-) ...nic ve zlém...
NMartin M. - Profil | Út 14.2.2012 21:03:24
Nmoskyt - Profil | Út 14.2.2012 21:02:21
NMartin M. - Profil | Út 14.2.2012 20:42:56
Nmoskyt - Profil | Út 14.2.2012 20:17:37
NMajsher - Profil | Út 14.2.2012 20:07:50
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












