- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Konopné semínko
začínam s rybolovem kde sezeni konopne seminko neni to neco s marihuanou??
kde s to da sehnat prej na to berou diky moc
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nmiki - Profil | So 22.10.2005 19:54:01
NBeagle - Profil | So 22.10.2005 18:43:53
NAdmin_cz - Profil | So 22.10.2005 18:19:34
2.ani ty kyticky
takze to prodavji jako ze to pujde vyklicit ja to chci jen do srotu
hele tedka zacuinam s rybarinou a moc dlouho nechytam 1mesic placebo euforie co to je?
Nkarelc - Profil | So 22.10.2005 18:13:17
BTW: z těch semínek ti klidně vyroste celý pole konopí, ale jak už tu někdo psal, moc thc tam nebude, takže kouřit se dá, ale hlavně si zasviníš plíce a dostaví se občas pouze placebo euforie :-)))
NMartin M. - Profil | So 22.10.2005 17:36:09
NAdmin_cz - Profil | So 22.10.2005 17:33:57
dik za odpoved
NMartin M. - Profil | So 22.10.2005 17:32:51
NAdmin_cz - Profil | So 22.10.2005 17:26:00
NAdmin_cz - Profil | So 22.10.2005 17:25:15
tak ja to v pondeli pujdu koupiot do rybarstvi co tam mam rict ze chci technicky konopi?(mimochodem se dava na tesneni do topeni a trubek)Nebude ten chclap an me cumet blbe?jo chci naky cesrtvi at to nepusim varit tos e taky nak jmenuje ne
NLaky - Profil | So 22.10.2005 12:51:13
Ngeorge.brain | Pá 21.10.2005 20:29:54
Nmiki - Profil | Pá 21.10.2005 17:05:36
NLaky - Profil | Pá 21.10.2005 8:46:32
Nmiki - Profil | Čt 20.10.2005 16:43:12
Kdyby mi ale příští rok odpadl společník do dvojce, mohli bysme to dát spolu do kupy:-))))
NLaky - Profil | Čt 20.10.2005 7:05:09
NPyzda | Čt 20.10.2005 0:20:22
NLaky - Profil | St 19.10.2005 19:51:09
Nmiki - Profil | St 19.10.2005 14:13:38
NLaky - Profil | St 19.10.2005 10:41:30
G.B. Je mi to jasné(:-) , ale za tím budou mimo jiné asi i roky "dřiny a odříkání." A hafo neůspěchů a pokusů na nic. A Správná cesta se pozná na výsledcích.
Momentálně jsem začal testovat jeden zajímavej komponent, ale zatím jsem na nic moc nešpřišel. Ale on fungovat bude...
N77pepe - Profil | St 19.10.2005 10:16:44
Laky:rady jsou,stačí se jenom zeptat,ale rybáři všechno vědí,protože ty dny, které trávím u zábrany se nikdo na nic neptá.
george.brain-nech si ty řeči,kdyby jsi radši někam napsal výsledky z pardubic.
NMartin M. - Profil | Út 18.10.2005 23:07:31
Ngeorge.brain | Út 18.10.2005 22:49:18
Noskus - Profil | Út 18.10.2005 17:37:51
N77pepe - Profil | Út 18.10.2005 17:02:14
Noskus - Profil | Út 18.10.2005 16:38:46
Nmiki - Profil | Út 18.10.2005 15:50:58
N77pepe - Profil | Út 18.10.2005 15:44:01
Nmiki - Profil | Út 18.10.2005 14:58:49
Many: Celá semena. Ty šlupičky nejsou vůbec na škodu.
MrKos: Záleží, kde to meleš. Na mlýnku na maso je to v podstatě v podě a když se to smíchá s krmením, tak toho moc neodplave. Taky můžeš při mletí přisypávat např. kukuř. šrot (jako kdybys mlel podzemnici), který natáhne olej do sebe a semletá slunečnice je pak více sypká. Problém je, že to ruční mletí je poměrně fyzicky náročná záležitost a vzhledem k tomu, že jsem línej, tak raději umelu v mixéru konopí, ale jak říkám, někdy je slunečnice lepší více, než konopí.
NMrKos - Profil | Út 18.10.2005 10:22:51
NMany - Profil | Út 18.10.2005 7:26:12
NLaky - Profil | Po 17.10.2005 22:27:41
Nmiki - Profil | Po 17.10.2005 17:06:48
Nšeptal - Profil | Po 17.10.2005 12:22:10
Robert(původní): No právě. To je pak ale jako když mi chtějí sebrat papíry za to, že obcí projíždím dvacítkou. Někdo je prostě papežštější než papež.
NRobert(původní) - Profil | Po 17.10.2005 12:02:34
Nšeptal - Profil | Po 17.10.2005 10:41:45
NRobert(původní) - Profil | Po 17.10.2005 10:23:06
Nšeptal - Profil | Po 17.10.2005 7:38:07
NMilan | Po 17.10.2005 6:13:41
NMrKos - Profil | Ne 16.10.2005 18:24:09
Nsomozo - Profil | Ne 16.10.2005 15:27:25
Nmiki - Profil | Ne 16.10.2005 10:23:39
Admin: Mimochodem, kdybys nesehnal konopí, můžeš ho "nahradit" slunečnicí, kterou jen pomeleš na mlýnku na maso. Často je účinnější, než samotné konopí. Její cena je asi 3x menší za 1kg.
Pyzda: Nejlepší je přijít k vodě a hned si pořádně zahulit. To pak ani nemusíš vybalovat cajky a přesto si výborně zachytáš.....a ta prdel při tom..:-)
Nkarelc - Profil | Ne 16.10.2005 8:55:23
pyzda: jak poznám množství větší, než malé? Není to nelogická a nepřesná formulace? :-)))
Nmedvěd - Profil | Ne 16.10.2005 8:51:00
NPete - Profil | So 15.10.2005 23:38:26
NPyzda | So 15.10.2005 22:39:01
NPyzda | So 15.10.2005 21:46:00
NMrKos - Profil | So 15.10.2005 21:26:37
NAbe | So 15.10.2005 20:56:11
Nkarelc - Profil | So 15.10.2005 7:34:32
NPete - Profil | So 15.10.2005 1:11:53
Kde to žije - všechna témata
15:43NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 29
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











