- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Proc chcete snizovat pocet odnesenych ryb?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Noe | Ne 25.9.2005 20:26:38
ZN - Profil | Ne 25.9.2005 19:37:21
nezlob se, o takovýchto věcech s tebou diskutovat nebudu, a dnes rozhodně ne. Někdo může mít třeba pět vysokých, nepomůže to. Něco tě sere, já to nehodlám řešit. Mezi námi, z daní se snažím odepsat, co jde. Nehodlám živit různé pochybné existence, které sere život. A zloději? :-)))) Tady je debata fakt marná, dej se dohromady. Nebo to vyřeš. Když poznáš trotla na první pohled, toto nemůže být pro tebe problém.
PS: začni se snažit, aby jsi moh na ry merliny vyjet.
fananek | Ne 25.9.2005 19:15:49
ZN - Profil | Ne 25.9.2005 19:04:55
je mi líto, ty se svými názory se nemůžeš dotknout nikoho. Komu není zhůry dáno, v apatice nekoupí. Měl jsi se lepší učit. A o nefoukanosti nemůže být řeč, je to o blbosti. Nos, nenos, odstěhuj se na Kubu.
fananek | Ne 25.9.2005 18:58:12
macek | Ne 25.9.2005 17:56:23
MrKos - ® Ne 25.9.2005 14:10:58
dnes - Roketnice 1
Holátko Josef | Ne 25.9.2005 17:51:55
Pvl> O negramotnosti nebyla řeč, ale jestli někdo nepochopí, kde se podepsat, kde napsat bydliště .... jak se potom vyzná v zákoně, vyhlášce a BP ... občas jednám s lidmi, takže vím o čem mluvím ...
Vím, i Lucka Bílá nezná noty, přesto dokáže pěkně zazpívat ...
Pvl - Profil | Ne 25.9.2005 17:33:16
Holátko Josef | Ne 25.9.2005 17:13:00
mikdandy - Profil | Ne 25.9.2005 16:34:47
Holátko Josef | Ne 25.9.2005 16:27:44
Mohu všem, kdo volá po profi RS říci, že ta to hned nevyřeší. Nemůžou být totiž všude ve stejnou dobu. Pomohla by pomoc úřadů, které by důsledně trestaly zjišťované nedostatky ...
Dnes jsem jen ze dvou silničních mostů viděl 5 muškařů. Dnešek je dobrý na ryby, odepíšeme ze stavu 15 lipanů? Kdo je dosadí? Lipánky staré 3 roky, možná ani jednou nevytřené....
macek | Ne 25.9.2005 12:07:03
další věc je, že k tomu vzorci chování hospodáře tlačí většina členské základny…
chtělo by to začít krmit ryby nějakým bordelem aby se staly nepoživatelnými. každá by měla na sobě nálepku a na ní text "POZOR, TOTO NENÍ JÍDLO!" plus lebku&hnáty. k tomu patřičná mediální kampaň o tom, jak pan K. z Veselého Hrádku jedl, a umřel, atd. atd.
ještě přidám: za poslední 2 víkendy jsem měl 2 kontroly. jedna v rožnově – mladej kluk, chtěl vidět jen povolenku, do které mi napsal bez závad, jinak ho nezajímalo nic. druhá včera na moravici v hradci, starší pán s taškou a sežmoulaným papírkem v ruce přišel a ptal se jestli berou, myslel jsem že jde z nákupu a chce pokecat, a on najednou vytáhl kartičku a – kontrola! já – a co takhle odznak? chlapík protáhl obličej a že prej jsem nějak zvědavej, a že když já chci vidět všechno, tak ať mu taky ukážu i RL a členskou legitku. jinak stejný průběh viz výše.
co jsem tím chtěl říct je to, že RS si svou úlohu ulehčuje jak může, tihle lidi nic neuhlídají, maj to u prdele. jde jim jen o tu čárku za provedenou kontrolu, bohužel. jinými slovy ten pytlák s papírama měl obrovskou smůlu v tom, že narazil právě na tebe – dobře mu tak!
ZN - Profil | Ne 25.9.2005 7:33:53
nevím, ten pohled na to procento může být různý. V mém okolí je tak, odhaduji 40-50 %, rybářů, kteří otevřeně říkají, že pokud se zdraží povolenka, tak na to kašlou. A není to jen kvůli masu, ten koníček nebude zase až tak velký.
Jinak máš pravdu v tom, že spousta lidí řeší co s rybou až doma, bohužel. A že je to normální, za to může výchova minulé doby, všechno je všech.
PS: příklad od nás. Před třemi lety bylo cca 40 pstruhových povolenek, v potoce začalo být díky hospodaření míň ryb, letos jich bylo snad do 10. Prostě lidi tvrdí, že to nemá cenu utrácet peníze.
Martin M. - Profil | Ne 25.9.2005 7:10:28
Pokud bysme chteli oddelit jen ty, kteri maji povolenku fakt jen pro maso, tak to bude podle mne maximalne 5% rybaru. (Pricemz ne vsem se ta povolenka fakt "zaplati".)
Holátko Josef | So 24.9.2005 22:33:40
A trochu k dané otázce. Myslím, že omezování úlovků je na místě i u "konzumních" ryb. Jen se na to podívej pořádně, kolik se sadí "pánvičkových" kaprů a duháků ... proč se nesadí potočák? Protože ho nikdo nedělá a je drahý! Proč je drahý? Protože za např. 1 kg potočáka můžeš mít 3 kg kapra (cucám to z prstu), takže raději 3 kg kapra, ať se nažerem a co je mi do potočáka, když na něj stejně nechodím - vzorec uvožování "hospodářů". Když se z té vody sežere méně kapra a duháka, zbude více peněz na ostatní druhy ryb.
ZN - Profil | So 24.9.2005 10:46:25
končím tuto nic nepřinášející debatu dvou rozdílných názorů, dvou rozdílných pohledů na svět a dvou rozdílných pohledů na život.
medvěd - Profil | So 24.9.2005 9:25:18
ZN - Profil | So 24.9.2005 9:13:23
i když jsme přibližně stejně staří, myšlení máme rozdílné. Kdejaký blbec nepodnikatel si myslí, že všichni jsou zloději a okrádají ho. Jak poznáš bandu trotlů, chytrý delfíne?
Pyzda | So 24.9.2005 9:13:14
Kde to žije - všechna témata
14:34Poradna: Redakce MRK.cz 1766
14:19Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 28
12:19Rybáři vs ochránci přirody 76
10:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
10:28ATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11Staré Česke rybářské vybavení 396
8:49Poradna: Sumcařina 2572
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










