Chybí tady chat co říkáte?

Nešel by sem šoupnout nějaký jednoduchý chat?
Autor diskuse: user - Profil , 19.5.2007 všeobecné - ostatní

Vaclav - Profil | St 23.5.2007 20:10:51

Jé je,tak do čárdy bych šel,ale chat nepotřebuji.

    Vítek - Profil | St 23.5.2007 12:24:53

    hraji:je to i značka významných protikomářích cigár

      hraji - Profil | St 23.5.2007 12:12:10

      Vítek: děkuji, tak to jsem si asi popletl já. Ale i tak je to velmi sympatické místo.

        Vítek - Profil | St 23.5.2007 12:10:13

        hraji: čárda je rybářská chýše na břehu lužního lesa,kolem se sušejí sítě,uvnitř na ohništi se hřeje kotel s rybím gulášem a ještě je tam demižón slivovice k desinfekci dutiny ústní.

          hraji - Profil | St 23.5.2007 11:43:15

          Není náhodou skovo čárda v maďarštině označení pro hospodu? Pokud není, co to tedy je? Prosím vysvětlení.

            Vítek - Profil | St 23.5.2007 11:08:40

            Mě připadá MRK jako celkem obstojná čárda.

              eqino1 - Profil | Út 22.5.2007 13:23:01

              chodte na IRC, tam si muzete povidat do osprosteni...

              http://www.irc.org

                Raggo - Profil | Út 22.5.2007 13:22:05

                na xchatu a podobnejch úletech ať se každej vyblbne jak je mu libo, MRKo bych nechal tak jak je

                  Bulk - Profil | Út 22.5.2007 12:50:11

                  silva: K tomu chatu mám citový vztah :-)

                    Silvan - Profil | Út 22.5.2007 12:48:22

                    Bulk: Já jen zkoušel, jak rychle zareaguješ...že ty vždycky uděláš tak rychle "hop na špek":-)

                      Bulk - Profil | Út 22.5.2007 12:46:55

                      pořád lepší chat, než duchaplná diskuze tady:

                      http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=8798

                        Silvan - Profil | Út 22.5.2007 12:38:43

                        Minimálně jeden chat už zde je:-)

                        http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=12645

                          Axxxis - Profil | Út 22.5.2007 12:34:45

                          ted uz 11:1 jsem taky proti chatu :-)
                          Nejde jen o to zatezovani linek a serveru.
                          Uz driv jsem par ruznych chatu prolezl a na velke spouste z nich i kdyz tam bylo x lidi tak jedine cim se tam clovek pobavil bylo cteni systemovych zprav kdo prisel a odesel a pak zpravy typu "je tu nekdo na pokec?" apod.
                          Myslim si ze na tomhle serveru by chat rozhodne zadnym prinosem nebyl.

                            dandys - Profil | Út 22.5.2007 11:58:28

                            jůzr: No tak jak to tak počítám, je to 10:1 pro Ne a to jen za dnešek :-)

                              Scanix - Profil | Út 22.5.2007 11:55:39

                              Souhlas s xychtem a ostatnimi, pokec je analogie chatu s tou vyhodou, ze je tu kompletni historie :)

                                Minnow67 - Profil | Út 22.5.2007 11:04:10

                                Nechybí.
                                rou7: Souhlas. Zatěžuje to servery a linky a úplně k ničemu.

                                  x.y.c.h.t. - Profil | Út 22.5.2007 8:38:54

                                  Na co chcete chat, vždyť tyhle pokecy v podstatě chatem jsou...

                                    rou7 - Profil | Út 22.5.2007 8:27:25

                                    Nevím jestli tady odpovídali MM nebo RC, ale chat je z pohledu internetových stránek velikou zátěží a myslím si že by to jenom ubralo MRKu na rychlosti a přístupnosti. Potom je tu skutečnost, že se data napsaná v chatu většinou nearchivují a tudíž by neměly přínos pro ostatní návštěvníky, kteří by v té dané chvíli nebyli na chatu.

                                    Chat je tu velice dobře nahrazen Pokecem a Otázkama s tou výhodou, že je vše ukládáno a je to tedy k dispozici ostatním návštěvníkům.

                                    Podle mě je chat na MRKu zbytečnost.

                                      O-Shea - Profil | Út 22.5.2007 8:23:09

                                      Nechybí.

                                        medvěd - Profil | Út 22.5.2007 8:22:35

                                        Myslím,že v otázce chatu mají majitelé Mrku jasno a žádná anketa na to nebude mít vliv.Pak je tu Bulvár,různá jádra a jadýrka,kde se dá asi docela pěkně vyřádit

                                          Hyter - Profil | Út 22.5.2007 8:20:20

                                          jednoznacne NE a proc? protoze....chat tu uz je a jestli chces jiny, jen se rozhledni, ja myslim ze 99.9% registrvanych mrkaru je maximalne spokojeno.Co rikate?

                                            Silvan - Profil | Út 22.5.2007 8:18:52

                                            user: já chat k ničemu nepotřebuji, ale jestli ho chceš, ať si tu klidně je, kdo chce tak se naloguje, kdo ne tak tam chodit nebude...třeba se tam budou koncetrovat "žvanivci":-).....jo a s adminy se klidně domluv, pokud jim ten chat zacáluješ(te), určitě vám ho rádí připraví:-)

                                              user - Profil | Út 22.5.2007 8:16:49

                                              bulk:-)))))))))))))))))))))))

                                                Bulk - Profil | Út 22.5.2007 8:13:42

                                                user: hlasuji NE

                                                  karelc - Profil | Út 22.5.2007 8:12:20

                                                  user: v čem je čet lepší, že ho tak vehementně vyžaduješ?

                                                    dandys - Profil | Út 22.5.2007 8:12:12

                                                    user - ® Nebude velký problém se obrátit na správce mrku a požádat ho o anketu. Chat - ano - ne. A po měsíci vyhodnotit. Bude to objektivní a i adminům a majiteli mrku to ukáže jakým směrem se vydat :-)

                                                      Stanďour - Profil | Út 22.5.2007 8:10:39

                                                      jůzr: Umím jenom slovensky...

                                                        user - Profil | Út 22.5.2007 8:10:23

                                                        chtělo by to nějaké hlasování

                                                          user - Profil | Út 22.5.2007 8:09:20

                                                          :-)) dandys myslš že by sem šli???

                                                            Georgino - Profil | Út 22.5.2007 8:07:24

                                                            user: Bulk je stará konzerva, toho nepřesvědčíš :o)

                                                              dandys - Profil | Út 22.5.2007 8:05:43

                                                              user - ® :-)) proč chat? Kvůli tomu, abych pročítal zážitky adolescentů, jak se vykousli na díže a jak je to ve škole ..ere? :-)) o rybařině by to určitě moc nebylo.

                                                                Bulk - Profil | Út 22.5.2007 8:05:21

                                                                user: Pokud by jsi tam, tak ani ne