- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
K70 - fraška - nebo podvod???
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NJM - Profil | Pá 24.6.2005 13:54:45
NMates(původní) | Pá 24.6.2005 13:52:39
NLe Big Mac | Pá 24.6.2005 13:51:06
NOBr - Profil | Pá 24.6.2005 13:45:02
"Cože smetí?"
Ne děti, jestli ste tady neviděla?
"Ne smetí jsem už vyhodila"
sakra osobo....!
:-)
Ndudu - Profil | Pá 24.6.2005 13:44:21
NBulk - Profil | Pá 24.6.2005 13:43:18
Michal: To jo, ale potřebuje někoho kdo by mu oponoval
NMichal | Pá 24.6.2005 13:39:10
NRadek S. - Profil | Pá 24.6.2005 13:37:38
NMates(původní) | Pá 24.6.2005 13:21:16
proč nereagujete na naše příspěvky, jsou to snad provokace? Tak si tu věc obhajte, přesvěčte nás o dobré věci,zatím jste pouze hysterický!!!!
NToulovec | Pá 24.6.2005 13:18:00
toulovec
2005-06-22 v 12:56
--------------------------------------------------
seky:
myslím že nemá cenu naši vzájemnou diskusi dále rozvíjet, neb je to zbytečné, jen vyvrátím některá Vaše slova - bez úmyslu kohokoliv pošpinit. Vzájemné napadání rovněž jako "piskot" nesnáším, proto jen vyvrátím pár vašich nepravdivých, nebo mylných slov:
1) pokud jsem uvedl někdy něco mylně, okamžitě jsem to na Vašem vebu negoval, včetně náležité omluvy - stalo se to pouze jednou a to bylo zapřičiněno mou slabou počítačovou gramotností ))
1) v době, kdy jsem psal příspěvek, nebyla na Vašich stránkách umístěna anketa - k čemuž mám několik svědků z různých míst republiky - takže nepravdu říkáte vy
2) V době, kdy jsem psal příspěvek, nebyla přístupná knihovna návštěv, k čemuž mám několik svědků z různých míst republiky- takže nepravdu říkáte vy
- jinak vše běželo tak jak má - divné
3) nikoho nenapadám, nikoho neurážím, nikoho k ničemu nenavádím, (všiměte si prosím že i v diskusích píšu, aby lidé reagovali na Vašich stránkách bez toho, abych jím radil aby hlasovali pro "NE")
3) Nikde jsem nikdy netvrdil, že byly vymazány pouze hlasy "NE" jak se mi snažíte podsunout - psal jsem, že naše hlasy byly vymazány a anketa jede dál.
4) Jak si dovoluji použít nějaké argumenty že je velké procento lidí kteří Vaši akci nepodporují???? Proboha kdo jste? Co si o sobě myslíte? Já Vám tu říkám svůj názor na věc, tak prosím nezpochybňujte názor opačného směru než máte vy. Poslouchejte a čtěte, my jsme ta procenta!!! - Jen nesepisujeme ANTI K70!!!!!!!! Čím víc to proboha chcete podložit!!! Všichni nepovažují Kapra za rybu hodnou takové ochrany, kterou by jí skýtal zákon a za kterou vy velmi dobře bojujete.
5) nepředložil jsem jedinou dezinformaci o právní úpravě petic jak mi opět zdatně podsouváte - školení o právu a právních předpisech mi školení dávat nemusíte, neb jakous - takous představu díky svému povolání mám
6) Nabídkou osobní schůzky jsem mile potěšen, leč myslím, že by se minula účinkem, neb Vaší petici podepsat nehodlám a ani to není téma na které bych byl ochoten a schopen kvalifikovaně pohovořit. Prostě jsem jen proti. Pokud bychom spolu měli jít někdy na ryby, nebo se jen u vody potkat, velice rád se s Vámi setkám a kamarádsky Vám potřesu pravicí a popřeju "Petrův zdar"
Pouze jsem projevil názor k věci a vy svými poměrně nečistými a lživými četnými reakcemi můj názor zpochybňujete.
Alespoň prosím reagujte korektně a pravdivě.
Nšeptal - Profil | Pá 24.6.2005 13:05:05
Jako jsem ochotný změnit názor na cokoliv jinýho, tak v tomhle taky nevidím problém. Ovšem ne jen tak z plezíru, ale na základě racionální argumentace. Kdyby tomu tak nebylo i u ostatních, tak do teď chytáme na jasanový klacek se špagátem a ohnutý hřebík. Jestli by jsme teda ještě nelezli nahatý po stromech.
NRadek S. - Profil | Pá 24.6.2005 13:05:00
NVokoun - Profil | Pá 24.6.2005 13:04:38
NMiloš_diakritický | Pá 24.6.2005 13:01:53
takže, milý pane Sekero, jak to bylo s tím soudem a náhradou škod ? Pozvali jste se navzájem na ryby nebo jste po sobě jenom házeli paragrafy ??? Celkově je K70 fraška jako hrom, ale o to tady stejně již nejde. Vaši "umělci" pokecají s Drápalalíkem na vyděračské televizi a kapřík důchodce bude zachráněn. Nicméně, zajímala by mne konstrukce oné škody....notabene když jde asi o "společný majetek" všech členů svazu , tedy o kapra............................Pane TouloVČE, klídek, jo, jste přeci příslušník muškařského cechu !
NToulovec | Pá 24.6.2005 13:00:41
odpojili jste to proto, aby jste smazali negativní ohlasy, protože se vám nehodí do krámu, všichni jsme to viděli, nejsme blbí!
NMates(původní) | Pá 24.6.2005 13:00:21
NRadek S. - Profil | Pá 24.6.2005 12:56:51
NToulovec | Pá 24.6.2005 12:56:04
myslím že bude rozumné nechat celou věc plavat, neb je mi skutečně vaše petice ukradená a to co se rozpoutalo okolo je nechutné a nemám to za potřebí. Je mi z Vás zle.
Kde to žije - všechna témata
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13NRybáři vs ochránci přirody 82
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












