- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
K70 - fraška - nebo podvod???
V minulých dnech jsem několikrát reagoval na stránkách ankety www.K70.wz.cz. Spolu s několika kamarády a spolupracovníky jsme projevili nesouhlas s touto anketou a připojili svoje hlasy pod "NE". Druhý den jsme však překvapeně zjistili, že naše hlasy byly anulovány a anketa vesele jede znovu bez našich hlasů. Když jsem na výše uvedených stránkách projevil velice slušnou formou svůj nesouhlas s touto činností a označil tuto anketu za zmanipulovanou, anketa ze serveru dnes ráno zmizela úplně a nedostanu se ani do diskusního fóra. Co si myslíte o tomto jednání? Přijde Vám toto jednání jako férové? Mám pocit, že bude něco shnilého ve státě ...................... Hodláte tuto podivnou akci i nadále podporovat???
Autor diskuse: Toulovec - , 23.6.2005 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Bulk - Profil | Pá 24.6.2005 12:52:23
Tak a teď jste všichni způsobily průser protože si kvůli vám nebude mít kapr zastání a všude bude žrán ve všech velikostech.
Toulovec | Pá 24.6.2005 12:49:57
Vážený pane Sekera, to co tu předvádíte je nehodné dospělého muže. Myslím že jak vy tvrdíte že se jedná o osobní spor, je třeba si přečíst Vaše reakce tady a na chytej cz, kde veškeré vaše lži vyvracím a podkládám fakty a vašimi lživými argumenty. K vašemu večernímu telefonátu se již nehodlám vyjadřovat, neb v tu chvíli se teprve spor stal skutečně osobním. Vámi nabízenou schůzku jsem neodmítl, o čemž existují rovněž písemné a doložitelné důkazy. Pouze jsem vám sdělil, že s vámi rád zajdu na ryby, ale nehodlám s Vámi diskutovat o K70, neb se necítím být kvalifikovaným...... nepamatuju si jak to bylo dál, každý to snadno najde.
myslím že není vhodné, aby jste mne naprosto neprávem označoval za chorého a lstivého lumpa a lháře - já to taky nedělám a vše podkládám fakty a důkazy.
škoda že jste nenapsal že jste mi nikdy nevolal, to bych se už umlátil smíchy.
Myslím že mi nestojíte ani za tota slova.
Zajímalo by mne, proč byl z Vašich stránek odstraněn můj poslední dnešní příspěvek.
myslím že není vhodné, aby jste mne naprosto neprávem označoval za chorého a lstivého lumpa a lháře - já to taky nedělám a vše podkládám fakty a důkazy.
škoda že jste nenapsal že jste mi nikdy nevolal, to bych se už umlátil smíchy.
Myslím že mi nestojíte ani za tota slova.
Zajímalo by mne, proč byl z Vašich stránek odstraněn můj poslední dnešní příspěvek.
Radek S. - Profil | Pá 24.6.2005 12:48:47
Znovu opakuji, pan Uličný lže, odmítnul osobní setkání a využívá pouze internetových diskusí k napadání mé osoby. Z mé strany jsem udělal maximum, abychom se jako rybáři slušně domluvili, on to však nepřijal a spíše se tímto sporem baví. Svůj čas chci věnovat smysluplněji a nehodlám nějakému provokatérovi posluhovat. Věřím, že zde na MRKu je dost rozumných lidí, které zajímá více rybaření než výlevy pana Uličného.
Mates(původní) | Pá 24.6.2005 12:46:45
Hm a je to tady.............K-70 =nepovolený přístup.
Co si mám myslet teď?
Co si mám myslet teď?
dantex - Profil | Pá 24.6.2005 12:43:49
Radek S.: mě to taky zajímá. A taky mne zajímá proč je smazána diskuse na Vašich stránkách - byl to hacker, byl jste to Vy - protože tam jsou nesouhlasné příspěvky, nebo Vám došel prostor na serveru? Zdá se, že se dostáváte do úzkých a nemůžete to unést.
Mates(původní) | Pá 24.6.2005 12:40:01
Radek S.:Pane, kolega Toulovec pokud vím(a četl jsem příspěvky i na Chytej.cz)nikoho neurážel, tím méně Vaši osobu,pouze poukázal na podivné praktiky petice K-70 ať už jsou úmyslné nebo ne.A všichni víme o co kaprfíldům jde.....vyjímky z RP-3 pruty-24h....atd atd................OK, jo jděte si za tím..........Nicméně si myslím, že Vaše(K-70) "podivná" aktivita nepadne na úrodnou půdu.
macek | Pá 24.6.2005 12:34:11
Radek S> NEPROVOKUJU! prostě mě to zajímá, a pokud jste tím opravdu vyhrožoval, tak pevně věřím že vaše hrozby splníte a obhájte své stanovisko před soudem… nezastírám že mám postranní úmysly :-))
Bulk - Profil | Pá 24.6.2005 12:33:50
Radek S. Mě by to taky zajímalo jestli je to pravda co řikal Toulovec.
Radek S. - Profil | Pá 24.6.2005 12:31:48
macek: Na provokace již nehodlám dále odpovídat a zatěžovat sporem mezi mnou a panem Uličným ostatní slušné rybáře.
macek | Pá 24.6.2005 12:29:30
Radek S.> tak nám to pane řekněte vcelku a srozumitelně, vyhrožoval jste toulovcovi za jeho aktivitu soudním sporem nebo nevyhrožoval?
na vašem webu jste psal něco o nactiutrhání psaním na veřejném webu, s hrozbou následného trestního stíhání. přitom zde sám klidně píšete o něčím duševním stavu a používáte výrazy jako "ubohý provokatér"… tststs…
na vašem webu jste psal něco o nactiutrhání psaním na veřejném webu, s hrozbou následného trestního stíhání. přitom zde sám klidně píšete o něčím duševním stavu a používáte výrazy jako "ubohý provokatér"… tststs…
Radek S. - Profil | Pá 24.6.2005 12:24:06
Ano, plně souhlasím s marsipem,že problém je pouze mezi mnou a panem Uličným. Bohužel pan Uličný je typ člověka, který nechce jednat z očí do očí a využívá pouze internetové diskuse k napadání mé osoby. Nevím jak tomu zabránit a je mi velice líto, že pan Uličný jako zbabělec do našeho sporu se snaží zatáhnot všechny ostatní, jen ne sebe.
marsip | Pá 24.6.2005 12:13:20
šeptal: Bacha ať nezačne foukat do zad! :o)))
Já s peticí souhlasím i když bych byl pro horní míru i u ostatních (utlačovanějších) ryb. Ale jelikož pro ostatní ryby nikdo nic nedělá a jenom o tom žvaní, tak jsem rád alespoň za K70. Dle mého tato otázka a diskuze pod ní vedená udělá petici dostatečnou reklamu. A když ne reklamu, tak určitě zviditelnění. Dle mého je problém pouze mezi mr Toulovcem a mr Sekerou, kteří by si o tom měli promluvit někde jinde a nehledat oporu v ostatní rybářské veřejnosti, ve které se nachází dost jedinců, kteří si rádi ohřejí páreček. Nepřikláním se na žádnou stranu, pouze si cením snahy tvůrců petice něco udělat a ne o tom jenom žvanit "někde na MRKu" :o)))
Já s peticí souhlasím i když bych byl pro horní míru i u ostatních (utlačovanějších) ryb. Ale jelikož pro ostatní ryby nikdo nic nedělá a jenom o tom žvaní, tak jsem rád alespoň za K70. Dle mého tato otázka a diskuze pod ní vedená udělá petici dostatečnou reklamu. A když ne reklamu, tak určitě zviditelnění. Dle mého je problém pouze mezi mr Toulovcem a mr Sekerou, kteří by si o tom měli promluvit někde jinde a nehledat oporu v ostatní rybářské veřejnosti, ve které se nachází dost jedinců, kteří si rádi ohřejí páreček. Nepřikláním se na žádnou stranu, pouze si cením snahy tvůrců petice něco udělat a ne o tom jenom žvanit "někde na MRKu" :o)))
Bulk - Profil | Pá 24.6.2005 12:10:28
Poslední dobou se tu vážně fakt dobře bavím, jen kolegové divně koukají proč se pořád tlemím.
Radek S. - Profil | Pá 24.6.2005 12:03:33
Vážení kolegové,
k osvětlení situace.Lživé argumenty, které zde používá pan Uličný a ve kterých se vyžívá, svědčí jen o jeho primitivním přístupu. O tom jsem se přesvědčil i v telefonickém rozhovoru, kdy se jenom hloupě smál a argumentoval tím, že to všechno myslel úplně jinak. Pak byl telefonický hovor mně neznámých důvodů ukončen a již jsem se na něj nedovolal, jelikož mi telefon nezvedal. Několikrát jsem mu nabídl osobní schůzku, kterou též k vyjasnění si některých věcí nepřijal. Pane Uličný, věc s Vámi pokládám za vyřízenou, neboť pravděbodobně nejste duševně zdravý člověk nebo jste ubohý provokatér, kterému slušné chování nic neříká a který si zvyšuje už tak nízké sebevědomí napadáním druhých.
k osvětlení situace.Lživé argumenty, které zde používá pan Uličný a ve kterých se vyžívá, svědčí jen o jeho primitivním přístupu. O tom jsem se přesvědčil i v telefonickém rozhovoru, kdy se jenom hloupě smál a argumentoval tím, že to všechno myslel úplně jinak. Pak byl telefonický hovor mně neznámých důvodů ukončen a již jsem se na něj nedovolal, jelikož mi telefon nezvedal. Několikrát jsem mu nabídl osobní schůzku, kterou též k vyjasnění si některých věcí nepřijal. Pane Uličný, věc s Vámi pokládám za vyřízenou, neboť pravděbodobně nejste duševně zdravý člověk nebo jste ubohý provokatér, kterému slušné chování nic neříká a který si zvyšuje už tak nízké sebevědomí napadáním druhých.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:40Rybáři vs ochránci přirody 83
13:24Diskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13Divoký potočák nebo granulák? 61
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










