- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nové mňamky na trhu...
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NRicci - Profil | Ne 8.7.2007 20:12:41
NBachy - Profil | St 4.7.2007 12:23:37
Ať se ti tam daří, měj se.
NPetr Koch - Profil | St 4.7.2007 12:17:31
NBachy - Profil | St 4.7.2007 12:06:23
Vždycky mě dojme jak si každý obhajuje složitost lehkého revíru. :o)) No a s těmi 30% to je tedy pecka. Člověče kam ty na ty hlášky chodíš. :o))
NPetr Koch - Profil | St 4.7.2007 11:15:02
O Dyji se s tebou opravdu nemá smysl se bavit, je tam mrak krásných ryb a hodně se chytaj, ale když nejdou tak nic nezmůžeš ani s vláčákem, ani s tvýma boilísama:o))
A fotku chceme s receptem z důvodu, že víc hlav víc ví a hlavně nemáme tolik času zkoušet mraky různých receptů. Třeba předvčerejškem kluk chytil kapra 77cm na recept, který mu skládal jeden šikula. Já se svého receptu budu držet a upravovat ho celej rok.
To snad pochopíš, že jedno zachytání není o tom, že boilís je vychytany, ale může to být o haluzi, třeba tou dobou žrali kapři vše a toho většího bys chytil i na kuku. Než budem případným zájemcům dodávat hotovou směs, potřebujem zkušenosti s úspěšných směsí. A ti co mají zájem na to, že dostanou něco zdarma protislužbou dávají svůj recept. Ono je to stejně jedno, spousta lidí může poslat fotku krásné ryby a k tomu dát úplně jinej recept, ale občas se nějaká zajimavost objeví a posune nás dál.
Už teď mýchám klukům hotové směsi a oni na ně chytaj. Nic světoborného ve velikosti, ale dost ryb. Od jejich telefonátů se můžu odpíchnout dál a nemusím trávit u vody tolik času, abych zjistil, že nad 30% ptačáků je špatně.
Chápeš?
NBachy - Profil | St 4.7.2007 8:51:20
NBachy - Profil | St 4.7.2007 8:47:08
Jinač jsem kouknul na tu vaší soutěž....nedávno jsi tu psal proti sakování nočních úlovků a teď tam dáte soutěž o nejhezčí foto.... :o)
NPetr Koch - Profil | St 4.7.2007 8:33:00
NBachy - Profil | St 4.7.2007 8:18:46
Přeju ti velkého kapra, o tom žádná.
(..... Kurňa ale už bys měl z takového lehkého revíru nějakého toho většího dostat, než začnou zákazníci pochybovat..... :o)))...)
NPetr Koch - Profil | St 4.7.2007 8:05:32
Proč myslíš, že ty fotky potřebuju? Jako na kšeft?
NBachy - Profil | St 4.7.2007 7:55:29
NPetr Koch - Profil | St 4.7.2007 7:42:07
Kdo máte fotky kaprů ulovených na naše věci, zašlete na e-mailovou adresu soutez@vasr.cz a možná budete překvapeni :o))
Jinak stránky normálně jedou jen je potřeba kliknout na e-shop.
V pondělí dodám fotku dvacítky co do neděle chytím na Dyji :o))))
NPetr Koch - Profil | Út 3.7.2007 10:20:58
A co se týče té levné směsi, nachytá hodně a možná se nechá ukecat i větší mezi těma 60kama, ale já budu raději dva dny sedět bez záběru, když dojde ryba co za to stojí:o)
NBachy - Profil | Út 3.7.2007 10:10:08
NPetr Koch - Profil | Út 3.7.2007 10:02:28
NBachy - Profil | Út 3.7.2007 9:56:12
Jinak ten tvůj týden na Dyji nechci hodnotit, ale být na tvém místě tak bych po 15 kapříkách do 60cm za týden na takové řece určitě nenapsal že jsem si celkem slušně zalapal. :o) A jestli tvůj kolega takhle vyhořel na tu superkvalitu tak ostatně vidíš sám o čem to je.
Tak přeji ať se ti daří.
NPetr Koch - Profil | Út 3.7.2007 9:29:48
Máš v tom trochu guláš Bachy. Proč myslíš, že hotovky fungují jen krátkou dobu, papouškuješ tady dokola to co se tady píše v jednom kuse.
Představ si řeku s velkou obsádkou. V klidu bych nasadil hotovky a chytal na ně celej tejden.
Jestli věříš svým kuličkám bez ničeho a jeden kapr tě ubezpečil o tom, že máš pravdu, tak si tak chytej.
Já si naopak myslím, že když už se bavíme o žrádle, které je nejmíň důležitou složkou lovu, berme v potaz názory lidí co jsou trochu dál než mi.
Kámoš chytal celej tejden na zřejmě nejlepší kuličky z produkce KN a to FS a 3Xl. Za týden chytil tušim 4kapry a já asi patnáct a spoustu mi jich popadalo. Myslíš, že si myslím, že to udělal Karel špatně? Naopak ty jeho kuličky ti malí přijímali velice omezeně a v tom to je. Ryby prostě nešly a i na tu bídu vytáhl kamoš na FS 8kg kapra.
Chtěl bych tě tam s těma tvejma kuličkama vidět. By jsme tak maximálně mohli soutěžit kdo těch malejch chytí víc.
NBachy - Profil | Út 3.7.2007 9:05:05
NPetr Koch - Profil | Út 3.7.2007 8:47:17
Kde to žije - kaprařina
9:26NBoilies TB baits- chytací řada 49
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:04NOhře, úlovky, nástraha 1055
7:24NKrátkodobá kaprařina x 10040
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...













