MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Hybridní MO

Co si myslíte o existenci MO nesdružené ve společném rybolovu, která pro společný rybolov poskytne ze svých obhospodařovaných revírů pouze říční úsek a na stojaté revíry prodává hostovskou povolenku a to ještě jen na část z nich.

Autor diskuse: Tomáš.V ®
Zařazeno do: všeobecné - RŘ, MO, svazy, 3.3.2005

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Tomáš.V - ® Čt 3.3.2005 9:37:48
Pavel: v Soupisu revírů s dá pár takto oboupohlavně hospodařících organizací najít ve středočeském kraji. Ostatní kraje jsem neporovnával. Jeden z těch revírů mám možnost navštěvovat, ale jsou tam tak okleštěné podmínky pro rybolov mládeže, že tam letos snad raději ani nezavítám. Raději se vyhnu případným konfliktům.
N Pavel Čt 3.3.2005 5:17:43
Tomáš.V : To co popisuješ, nevím, že by někde existovalo, protože např. ve VČ územním svazu jsou revíry buď hospodařící samostatně, nebo hospodařící společně, kde uživatel by měl být územní svaz (v ČRS). Problém který vidím já, je v "RMV", tedy tzv. "malých vodách", na které např. MO Přelouč a.j. vydává vzláštní povolenky. Jsou to, jak popisuješ, stojaté vody (písáky a slepá ramena), kam si MO "tlačí ryby" se společných peněz, protože jestli ryby vysadí do řeky, nebo stojatých vod, zarybňovací plány neřeší . To vidím jako bordel, protože to porušuje zákon o rybářství §6 odst.1. Koho to ale zajímá? Dnes je "in" K-70! Pouze v JČ územním svazu si zarybňování "malých vod" hradí MO ze svého. Opět dle mě ale protizákoně.
Je pravdou, že nyní, kdy platí nový zákon jsou MO hybridy, já tvrdím, že "uličními výbory", bez jakýchkoliv reálných pravomocí. Např. zkuste si změnit zarybňovací plán, zkusit hospodařit samostatně, vyčlenit z revíru "malé vody" - už neexistujete.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | RŘ, MO, svazy ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPouzdra na feederové pruty za atraktivní cenu!

Série kvalitních pouzder na feederové pruty od značky MIKADO. Pouzdra jsou vyrobena z kvalitních materiálů s vynikajícím dílenským zpracováním.


akce, rybareniChub - Taška Vantage Carryall Large

Za 1569
Komfortní neoprenové madlo na suchý zip Plně prošívaná a polstrovaná s menšími vnitřními kapsami na zip Nastavitelný,odjímatelný popruh přes rameno.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Drakar - cestovní agentura Drakar - cestovní agentura

Zabýváme se zprostředkováním rybářských pobytů, a to konkrétně ve Švédsku a Norsku. Naši specializací nejsou masové zájezdy, ale nabízíme...