- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Proč ženský tak málo rybaří?
Proč je tak málo rybářek?Je to nedostatkem času,nebo vztah k rybačce je podmíněn vlastnictvím loveckýho pudu-vlastnějšího nám chlapům?Já bych si klidně nějakou hezkou nechal líbit,ale nerostou....Pokud byste o nějaký věděli-NESMÍ BEJT VE STRANĚ!!!
Autor diskuse: Azbest - Profil , 18.2.2005 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nxycht - Profil | Út 22.2.2005 9:42:06
pajda: já sem to nemyslel vážně :-) jen takovej vtípek aby se to tu trošku rozjelo :-))))
NKacula the Great - Profil | Út 22.2.2005 9:32:09
ad foto
na koleji v Suchdole, tancej holky na stole
na koleji v Suchdole, tancej holky na stole
NAzbest - Profil | Út 22.2.2005 9:15:32
Jindra-no zvlášť ten kousek s medailema je výstavní:-))
rybarka-když to někomu nebere,nebo prší,fouká,sněží,je tma,moc horko,nebo štípou komáři,tak je jasný ,že za to můžou komunisti.
Míša-kouzelná slovíčka znám dvě,ale nevím,jestli zvolit čárymáryfuk,nebo abrakadabra.To jsem fakt na rozpacích,protože to nechci zkazit a tak se u vody zmítám v depresích....:-))
rybarka-když to někomu nebere,nebo prší,fouká,sněží,je tma,moc horko,nebo štípou komáři,tak je jasný ,že za to můžou komunisti.
Míša-kouzelná slovíčka znám dvě,ale nevím,jestli zvolit čárymáryfuk,nebo abrakadabra.To jsem fakt na rozpacích,protože to nechci zkazit a tak se u vody zmítám v depresích....:-))
Nrybarka | Út 22.2.2005 8:42:01
Misa - je fakt, že když se mi zadaří tahat z vody jednu rybku za druhou a mužíček sedí kousek ode mě a ani ťuk, bývá občas dusno. Zase nadruhou stranu to bývá někdy obráceně a to se samozřejmě zlobím já. Nikdy nepochopím, jak je možné, že když chytají dva rybáři vedle sebe na stejnou návnadu se stejným zakrmením a přibližně stejnými návazcemi, bere většinou jenom jednomu z nich :-)))
NMisa - Profil | Út 22.2.2005 0:49:23
rybarka-take si myslim,ze spolecnyma zazitkama u vody a prutu se utuzuji manzelske i pratelske vztahy ( pokud manzelka nezacne tahat vetsi kousky :( nahodou je to super relax a pohoda,obzvlast,kdyz je spolecny zajem...:)))
NMisa - Profil | Út 22.2.2005 0:37:37
Azbest-to je jedno, co to je,jestli kapri kluk nebo holka,asi ti teda prijde jeste vetsi,tak bud v ocekavani:)))...hlavne nezapomen kouzelne slovicko...;-) a to by byl v tom cert,aby se nejaka nechytla na udicku :)))
Npajda - Profil | Po 21.2.2005 21:54:09
Není nad to, když ti žena toleruje a podpuruje tvoji milenku ( rybaření).
NAzbest - Profil | Po 21.2.2005 21:53:03
pajda-doufám,že Tě doma nemlátí prutama,když jí nejsi po vůli...:-))
Npajda - Profil | Po 21.2.2005 21:50:25
xycht: Slyšet tě ta moje, tak to nerozchodíš. Mám ji sem pustit?
Nxycht - Profil | Po 21.2.2005 21:48:44
Proč je tak málo rybářek? Protože ženský patří k plotně :-)))))))))
NAzbest - Profil | Po 21.2.2005 21:33:15
Žandule-jsem rád,že mé zásluhy o feminizaci fishingu jsou nehynoucí,nicméně nekoho tady ulovit pro sebe by se mi spíš povedlo,kdybych byl na chlapy.To by byl výběr.Ale ne hoši,tak to není:-))).Ani v šoku!!Mě se to dycky děsně líbí,když vidím babu za prutama,oháknutou v zeleným a v pohodě.To je fajn pohled.Ale ono i když jsem kdysi chodil do kroužku a pak dělal závodně rybolovnou techniku,tak bylo procento holek nepatrný.Ale jak byly ty potvory hejčkaný!!!:-)
NNikita - Profil | Po 21.2.2005 17:33:39
Žandule - musím tě opravit - s vymydlenejma mozkama. Jsem taky ráda za každý příspěvek od ženy a to nemusí být zrovna rybářka. V této otázce by zrovna měly uplatnění.
drda - nebyla, co se týká RS, tak v té jsem teprve čtvrtým rokem. Neznám člena RS, který by nejdřív nebyl členem Svazu a poté členem RS.
drda - nebyla, co se týká RS, tak v té jsem teprve čtvrtým rokem. Neznám člena RS, který by nejdřív nebyl členem Svazu a poté členem RS.
NŽandule | Po 21.2.2005 15:57:40
Nikita a rybářka: je super, že se tu objevuje čím dál více rybářek s "vymytejme mozkama" :-)))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic

















