- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Proč ženský tak málo rybaří?
Proč je tak málo rybářek?Je to nedostatkem času,nebo vztah k rybačce je podmíněn vlastnictvím loveckýho pudu-vlastnějšího nám chlapům?Já bych si klidně nějakou hezkou nechal líbit,ale nerostou....Pokud byste o nějaký věděli-NESMÍ BEJT VE STRANĚ!!!
Autor diskuse: Azbest - Profil , 18.2.2005 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
zandule | Ne 20.2.2005 10:05:06
Misa:No třeba se s tou aktivitou rybářských NEkomunistek zlepší :-))))))))
Misa - Profil | Ne 20.2.2005 0:40:32
Take se divim,ze jich je na MRKu tak malo aktivnich,myslim,ze u vody jich je daleko vic...ale dobra diskuse :)))...nekteri by jste je meli radi s sebou,nekteri jste radi,ze se jich zbavite...kazdemu co vyhovuje...rozhodne jsme tu -rybarky NEkomunistky :))
Kutil | So 19.2.2005 11:28:55
Azbest - nejlepší řešení bylo s tím strichinem v lepidle na členských známkách. Jenže už jsme tak dalece demokratický, že se teď budu bát že ve mně někdo objeví teroristu. Nežli to Komanči sbalili tak jsem občas měl chuť shnat samopal a střílet, pok bylo pár let optimistických, teď jsem na tom podobně.Občas pocit totální bezmoci.Ještě že mám ty ryby. Jo, ale to už je jiá otázka - že.
Azbest - Profil | Pá 18.2.2005 20:55:40
Kutil-Šťastný to muž!!A žena asi taky.Někdo holt má štěstí,protože si ho zaslouží.Já ho zase nemám protože si ho taky zasloužím:-).ale možná ho má za mě ňákej komunista.Pokud nenajdu tu babu,tak mám ještě jedno přání Ježíšku-najít toho komunistu:-((.
Kutil | Pá 18.2.2005 19:45:30
Azbest - jestli dokážeš přednést nějaké ženské takový elaborát jako jsi sepsal na téma proč chytám ryby na nějaké pro ni žádoucí téma tak ji máš na krku na doživotí, zahodí i červenou knížku, neboť prozře, a jak víš jeden napravený je Bohu - atd.V předmanželské smlouvě si potom rozdělíte vercajk v případě rozvodu. Za sebe mohu řídt že mi sv.Petr zařídil manželku se kterou jezdím na ryby víc nežli 30 let.Patří mezi to málo žen které zbytečně nemluví. Navíc jsem bordelář, takže než padne tma,tak mě donutí poklidit ve stromech a keřích opřených hafo udic.Je pravda že když chytáme stejným stylem většinou chytí víc.
Azbest - Profil | Pá 18.2.2005 18:58:28
Jak jsem měl vědět,že Žandule chce Qalentýnovi fídrák a Saharu?Popravdě jsem jí ho nedal hlavně proto,že neznám její oblíbenou značku,ale Qalentýnu by se asi hodilo Milo...To jsem věděl,že tady bude jarmark.Přitom jsem si jenom chtěl skromě přivlastnit nějakou tu pěknou feederoložku(včetně vybavení).Nicméně názory se sice různí(na otázku),ale až taková pestrost to není.Osobně netrvám na tom,že ženská musí setrvávat na obojku u plotny(dost by mi tam občas překážela a já jsem v zástěře děsně sexy..).Ocenit woblera jako dárek-to je prostě sen:-).Líbí se mi,jaká je tu přátelská atmosféra.Jsem zvedav,kdo to zkurví.
tess-Já jsem v životě ženskou neuhodil,tak bych to ustál i v tomhle případě,ale znám takový,který by jí na tom fleku hned i pochovali.Takový hezký tichý pohřeb.I tu vidličku by jí možná v zádech v upomínku nechali...:-))
tess-Já jsem v životě ženskou neuhodil,tak bych to ustál i v tomhle případě,ale znám takový,který by jí na tom fleku hned i pochovali.Takový hezký tichý pohřeb.I tu vidličku by jí možná v zádech v upomínku nechali...:-))
tess - Profil | Pá 18.2.2005 17:35:49
Představte si, že kámoš překecal přítelkyni a ta si udělala povolenku a co myslíte že se stalo? Když byla poprvé u vody, tak chytla kapra 55 a 52, kámoš samo nic a navíc kapra 55 on chytil tak po čtyřech letech chytání.... No nenasralo by vás to, on jí tam tenkrát málem hodil :-))
pier - Profil | Pá 18.2.2005 15:17:45
ještě totak ja jsem rád že mam odté čaroděnice pokoj aspon tam...........
Bára - Profil | Pá 18.2.2005 15:08:29
Žandule: manžela rovnám do latě neustále (ale né vždy se mi to daří) Taky na mě zkouší, že ženská patří k plotně.
Žandule | Pá 18.2.2005 15:04:25
Bára: no já mám taky víc kamarádu než kamarádek a tak jsem jsem taky zvyklá na ledacos :-))), je v pohodě zmasíme když budem chtít :-)))) hi hi hi
medvěd - Profil | Pá 18.2.2005 15:04:05
Není to tak dávno co jsem potkal jednu starší dámu na Svratce s mušákem.Musím přiznat,že jsem přestal chytat a čuměl jsem.Ne neměla sukýnku,ale neopreny,ale házela parádně rybky chytala
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
21:15Staré Česke rybářské vybavení 398
19:31Bečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03ATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20Rybáři vs ochránci přirody 78
14:34Poradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49Poradna: Sumcařina 2572
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











