- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut na sumcovou přívlač
Potřeboval bych poradit s výběrem prutů na sumcovlačku
Přehrada , rybník, sem tam řeka
Délkově do 2,4-2,5m
Nástrahy gumy , woblery , plandavky
Přehrada , rybník, sem tam řeka
Délkově do 2,4-2,5m
Nástrahy gumy , woblery , plandavky
Autor diskuse: DoDoS - Profil , 20.5.2025 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NTom - Tuk - Profil | Čt 22.5.2025 5:57:33
Brian >>
Jj, lehounké jsou tyhle SG a taky celkem rychlé jsou, za rozumné peníze, ale mají jedno ALE.
Pokud se k nim jeden nechová jako ke košíku vajec tak jdou do kopru ajncvaj.
Jsem na pruty (lodě, auta, mota... prostě k věci) strašné prase a jsem si jistý že nejsem sám = po 4. zlomeném SG už nevrmór. Jsou velice křehké a citlivé na úder, ať už je to větev nebo debil při nakl/vykl do/z auta. Jakož samozřejmě i mraky jiných značek tohoto stylu materiálu.
Charismou (například) snadno rozeženeš stádo (ano, vím že smečku) šakalů u Dunaje a chytáš s ní dalších 15 roků jakobynic.
Nebudu se hádat, jen jsem dal svou zkušenost s - podle mého mínění - "přeuhlíkovanými" klacíky.
Kdyby měl někdo zájem - prodám svůj definitivně poslední SG. Nedobitý, min chytaný (měl jsem strach) nepoškozený =)
SG MPP2 6'6''/259cm/100g chytaný, bez poškození. Ješte je místy prodáván bajvoko kolem Kč 1.300,- Nechám jej za Kč 700,-
K mání kolem Vysokého Mýta, kolem Přerova, v Brně, kolem Karviné, u Plzně nebo na trase Komárom (Hlohovec) - Blava - Pha - U. n. L.
Posílat jej nebudu, jsem líný balit.
Jj, lehounké jsou tyhle SG a taky celkem rychlé jsou, za rozumné peníze, ale mají jedno ALE.
Pokud se k nim jeden nechová jako ke košíku vajec tak jdou do kopru ajncvaj.
Jsem na pruty (lodě, auta, mota... prostě k věci) strašné prase a jsem si jistý že nejsem sám = po 4. zlomeném SG už nevrmór. Jsou velice křehké a citlivé na úder, ať už je to větev nebo debil při nakl/vykl do/z auta. Jakož samozřejmě i mraky jiných značek tohoto stylu materiálu.
Charismou (například) snadno rozeženeš stádo (ano, vím že smečku) šakalů u Dunaje a chytáš s ní dalších 15 roků jakobynic.
Nebudu se hádat, jen jsem dal svou zkušenost s - podle mého mínění - "přeuhlíkovanými" klacíky.
Kdyby měl někdo zájem - prodám svůj definitivně poslední SG. Nedobitý, min chytaný (měl jsem strach) nepoškozený =)
SG MPP2 6'6''/259cm/100g chytaný, bez poškození. Ješte je místy prodáván bajvoko kolem Kč 1.300,- Nechám jej za Kč 700,-
K mání kolem Vysokého Mýta, kolem Přerova, v Brně, kolem Karviné, u Plzně nebo na trase Komárom (Hlohovec) - Blava - Pha - U. n. L.
Posílat jej nebudu, jsem líný balit.
Novčák - Profil | St 21.5.2025 22:29:19
Každá značka bude mít v nabídce prut dle Tvých požadavků.
Tady se dočteš, co komu vyhovuje a proč. Zároveň zjistíš, že každýmu vyhovuje něco jinýho.
Já jsem si po přečtení recenzí a obrovské chvále koupil Sportex Black Pearl Maxx (aspoň myslím, že se tak jmenuje).
Sezónu jsem odchytal, ale nevyhovuje mi. Pro mě těžkej, ne moc citlivej špalek. Oproti tomu spousta jiných chválí tyhle pruty do nebe, tak si vyber.
Asi je fakt nejlepší v nějakým rozumným obchodě osahat, co mi sedí do ruky a pak se s tím naučit chytat.
Tady se dočteš, co komu vyhovuje a proč. Zároveň zjistíš, že každýmu vyhovuje něco jinýho.
Já jsem si po přečtení recenzí a obrovské chvále koupil Sportex Black Pearl Maxx (aspoň myslím, že se tak jmenuje).
Sezónu jsem odchytal, ale nevyhovuje mi. Pro mě těžkej, ne moc citlivej špalek. Oproti tomu spousta jiných chválí tyhle pruty do nebe, tak si vyber.
Asi je fakt nejlepší v nějakým rozumným obchodě osahat, co mi sedí do ruky a pak se s tím naučit chytat.
NKopov - Profil | St 21.5.2025 22:07:33
Brian >> je to dobrej klacík za rozumný peníz. Mam jich víc v různých gramazich .Ale neskutečně mě na tom štvou ty malinký očka.
NPaul van Drax - Profil | St 21.5.2025 21:47:49
DoDoS >> ja su maximalne spokojeny s kev nitro 270 cm, 100 g. V Deutschlansu ho sezenes za 200 ecek.
Nyarda_1 - Profil | St 21.5.2025 20:35:47
otoš >> Existuje Gamakatsu 120 g Boat verze 240 cm, ten by 150 + vyndal ještě líp. Na větší už jedině Waller 8-)
Nkubas. - Profil | St 21.5.2025 20:24:46
Pedro1 >> Nikde jsem nebyl a ta částka taky nesouhlasí :-))).
NPedro1 - Profil | St 21.5.2025 19:55:13
milanpindryc >> Škoda, že legendy z MRKu odcházejí kvůli takovým, jako jsi Ty, nebo Kubas:-(((
Nmilanpindryc - Profil | St 21.5.2025 17:40:36
kubas. >> Slammer 360, Charizma a snura kg strong :-) to nezestarne nikdy!!!
Nsiluri - Profil | St 21.5.2025 17:38:41
čolkař,zloch >> jasne moze byt, toto boli len nase skusenosti z mozno nejakej zlej varky a ked to citam tak si spominam presne aj na tu "rychlost" odozvy :) Uznaj ze po takych skusenostiach uz clovek radsej siahne inde
Nčolkař,zloch - Profil | St 21.5.2025 16:51:07
siluri >> tak nevím, chytám Huprovky 10-12 let, mám je v různých průměrch na 5-6 navijácích, vnuk na 3 + x kamarádů, odchytal jsem s nimi kromě vod u nás asi 8x Španělsko a nikdy nebyl problém s pevností natož nějaké uzly... jediný problém byl občas s jeho webem který nebral objednávky a telefon marně zvonil, ale za ty šňůry bych dal ruku do ohně 👍
NDoDoS - Profil | St 21.5.2025 15:32:34
Já jsem se koukal na Sportex Black Pearl Maxx 80 g , Westin Powercast W3 nebo W6 40-130g
Ale nevím zda by to byly vhodní kandidáti
Ale nevím zda by to byly vhodní kandidáti
Notoš - Profil | St 21.5.2025 15:11:39
Angler76@ >> Akilas je dobrý proutek! Primárně ale nebyl určen na sumcovláčku. Já ho chytám dodnes hlavně candáty a štiky. Má pevnou páteř a na větší vzdálenost v pohodě prosekneš většího candáta. Je i docela citlivý, je to především prut na gumy...Myslím si, že v gramáži 80 sumec kolem 150 + čísel se dá zdolat naprosto v pohodě. Jako na samotný lov sumců jsou dnes samozřejmě i vhodnější pruty.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












