Prut na sumcovou přívlač

Potřeboval bych poradit s výběrem prutů na sumcovlačku
Přehrada , rybník, sem tam řeka
Délkově do 2,4-2,5m
Nástrahy gumy , woblery , plandavky
Autor diskuse: DoDoS - Profil , 20.5.2025 dravci - náčiní, doplňky

Nkralicek - Profil | St 21.5.2025 15:03:42

Angler76@ >> První generace byla skvělá (mám dodnes), další generace ztěžkly a byly takový necitlivý až tupý při porovnání s tou první (zbavil jsem se jich). Jinak ano, Akilas není uplně blbej prut. Ve srovnání s Charismou je to obrovskej posun vpřed.

    Nčolkař,zloch - Profil | St 21.5.2025 14:07:32

    otoš >> já bych topnul barvenou voskovanou Huprovku 🤔

      NAngler76@ - Profil | St 21.5.2025 13:27:38

      Nečetl jsem celou diskusi,ale přispěvatelé svého času vynášely do nebes i pruty Gamakatsu konkretně Akilas.Změnilo se od té doby něco v jeho hodnocení?Díky

        Nkubas. - Profil | St 21.5.2025 11:41:49

        kralicek >> Tam se to snese a je to "blbuvzdornej prut", tím ty pozitiva tak nějak končí :-).

          Nkralicek - Profil | St 21.5.2025 11:36:54

          kubas. >> V Norsku se s tim furt nějak vláčet dá. Půjčuju je, když se mnou jede někdo, kdo nemá vlastní výbavu.

            Notoš - Profil | St 21.5.2025 10:14:30

            siluri >> to vypadá na tu 9ti pramennou pletenku od Berkley

              Nsiluri - Profil | St 21.5.2025 10:12:16

              Brian >> co to tam mas jaku lajnu, to vyzera jak 0.6 :)

                Nkubas. - Profil | St 21.5.2025 10:09:19

                Pedro1 >> Samozřejmě, KG strong k tomu a můžeš i za hranu světa :-).

                  Notoš - Profil | St 21.5.2025 10:09:03

                  kubas. >> Na ten sportex carboflex, jak si mi před mnoha léty doporučil, dodnes nedám dopustit...Z dnešního pohledu je to již takový ,,kolík" ale kujwa ten má odchytáno! je to chytací prut, přitahuje svou aurou sumce..
                  :-))

                    NPedro1 - Profil | St 21.5.2025 10:07:29

                    kubas. >> @kralicek Kecáte oba, Charisma + Slammer budou top do konce světa!!!

                      Nkubas. - Profil | St 21.5.2025 10:06:06

                      otoš >> S náběhem do Bohnic ale :-).

                        Notoš - Profil | St 21.5.2025 10:04:53

                        kubas. >> ale zas tě to udržuje ve fyzické kondici!
                        :-)

                          Nkubas. - Profil | St 21.5.2025 9:29:41

                          kralicek >> Charisma byl překonanej prut už před 20 lety, natož teď. Šílenost s něčím takovým jít vláčet za mě.

                            Nkralicek - Profil | St 21.5.2025 9:22:40

                            Brian >> to neni o tridu, to je minimalne o tri. Charisma je strasna. Mam dve a SG4 taky dva.
                            Charisma byla dobra v dobe, kdy nebylo zas tak na vyber. Dnes je to fest prekonanej prut.

                              Nbart.bm - Profil | St 21.5.2025 9:20:44

                              Brian >> plný souhlas. Mám dva XLNT3. Jeden do 100g druhý do 150g na tuhle přívlač a paráda. Už mám na přívlač všechny klacky jen od SG.

                                NPedro1 - Profil | St 21.5.2025 8:32:48

                                DoDoS - >> Zkus pohledat tady.

                                https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=756074

                                  NBrian - Profil | St 21.5.2025 8:30:51

                                  Kup tohle, o třídu výš než Charisma, bez urážky.

                                    NTomazzz - Profil | Út 20.5.2025 22:45:19

                                    DoDoS - >> Za me uz 15 let jednoznacne WFT Charisma, mam 4 ks a kazdy jiny, pomer cena/vykon dokonala a mam nekolik kousku, delku i gramaz si prizpusobis svym potrebam.

                                      NMrtweyUbrus - Profil | Út 20.5.2025 22:37:34

                                      Nejsem odborník ale není to krátký pro chytání ze břehu?