Prut na ostrieze

Ahoj. Chcem si kupit prut na ostrieze. Uvazujem nad Daiwa Pro Staff Perch 1,95 meter 3-14g. Chcem taky kratsi prutik na ochytavanie prekazok a brehov skor na kratsie vzdialenosti. Chcem sa spytat ci ma niekto s tymto prutom skusenosti. Pisu ze ma extra fast akciu co by bolo fajn na jig a drop shot ale chcel by som chytat aj s mensimi voblermi do 6-7 cm. Zaujima ma ci teda jeho akcia nie je na voblery priliz spickova, ci by to vobec slo. Uvitam aj tipy na ine pruty ale len z portfolia daiwa. Dik.
Autor diskuse: Fox12311 - Profil , 21.4.2025 dravci - náčiní, doplňky

NFlip - Profil | Po 17.11.2025 18:55:40

Na tento týden předpovídají u nás přes den teploty lehce nad nulou v noci až mínus 6. Takže je velká šance,že menší stojáky budou trvale nebo alespoň na chvíli zakované. Tím pádem budou mít pronásledované pruhy minimálně na chvíli klídek.

    NPindˇa - Profil | Út 11.11.2025 19:43:23

    Flip >> Dík.

      NFlip - Profil | Út 11.11.2025 17:14:01

      murphyy >> Já od nich beru všechno z tungstenu,od čeburašek až po kulky na Carolina rig. A stejně tak háčky,karabinky ,obratlíky atd.atd.atd. Rovněž s flourocarbonem jsem spokojený. Na Alíkovi je větší výběr ale Temu to má ještě o něco levněji a hlavně dodá rychleji. A to všechno bez poštovného.😊

        Nmurphyy - Profil | Út 11.11.2025 17:08:06

        Flip >> jj kamos odtial tiez berie za zlomok ceny za co sa to predava u nas, a kvalita to iste by som povedal, niekedy aj zaujimave nove typy najdes, a pre veci co trhas neni o com.. asi tiez zacnem brat odtial :)

          NFlip - Profil | Út 11.11.2025 16:50:38

          murphyy >> tyhle typy nástrah i čeburašky kupuju zásadně na Alíkovi. A fungují stejně. Ale cena je třetinová.
          To se potom trhá o mnoho veseleji😂

            NFlip - Profil | Út 11.11.2025 16:48:14

            Pindˇa >> Určitě něco z toho by použít šlo ale je tam taky dost věcí,kterých se potřebují zbavit. Za tyhle peníze určitě vybereš lepší.

              Nyarda_1 - Profil | Út 11.11.2025 15:36:29

              murphyy >> Přibalil bych i pakl desítek, větší okoun ji šlukne taky (pokud na ni tedy zabere).

                NPindˇa - Profil | Út 11.11.2025 14:14:34

                murphyy >> Dik.

                  Nmurphyy - Profil | Út 11.11.2025 14:13:59

                    Nmurphyy - Profil | Út 11.11.2025 14:05:12

                    Pindˇa >> uz ti to chlapci zrejme povedali, napisali, tiez za mna ked to ma byt ako darcek tak nez takyto "vyber" by som radsej zobral komplet balenia nejakych nymf, smackov
                    EDIT: a cenovo 85kc za 5ks za mi tiez zda ok v ramci naseho trhu aj z tejto stranky, aj ked urcite by si nasiel aj lacnejsie hlavne pri akciach
                    https://www.nastrahy.cz/nymfa-redbass--l-80-mm-baleni-5ks?search=nymfa

                      NPindˇa - Profil | Út 11.11.2025 13:37:30

                      maximotak >> To jde mimo mě, vláčku ani plavačku nechytám, proto taky níž ten dotaz.

                        Nmaximotak - Profil | Út 11.11.2025 13:23:44

                        Pindˇa >> jinak ale jsem si ted vybavil sady "Sejkspirsplavku" ze sedmdesatek - takovou bych bral, okamzite! :)

                          NPindˇa - Profil | Út 11.11.2025 13:15:28

                          maximotak >> Myslel jsem si to.

                            Nmaximotak - Profil | Út 11.11.2025 12:37:39

                            Pindˇa >> vis, jak je to se setama - preci nechytas od vciiira... :)

                              NPindˇa - Profil | Út 11.11.2025 12:11:55

                              @P3 Dik za telefonát a nasměrování 👍

                                NPindˇa - Profil | Út 11.11.2025 11:01:15

                                Jako laik se zeptám, jestli se tahle sada, téhle značky hodí koupit na okouny, jako dárek, nebo hledat jinde, popřípadě, kde nebo u jaké osvědčené značky. Děkuji.
                                Zvýhodněná sada REDBASS na okouny | NASTRAHY.CZ https://share.google/cgWqffzNXEP1FSxST

                                  NFlip - Profil | Út 4.11.2025 13:46:21

                                  murphyy >> s tím mohu jedině souhlasit. Protože s tím mobilem je to někdy jako s ohněm. O něm se také říká,,že je to dobrý sluha ale zlý pán" Takže pokud s ním člověk nakládá rozumně může dobře posloužit.

                                    Nmurphyy - Profil | Út 4.11.2025 12:57:14

                                    Flip >> mam to celkom podobne, tiez ho mam len na to co popisujes, tiez nekomunikujem na soc. s. mam len whatsapp a mail samozrejme. na net a mrk tiez na PC..
                                    benefit moderneho fonu oproti tlacitkovemu vidim ze mas v nom uz docela dobry fotak, co niekedy pre spomienku pri fajn rybe je fajn ze nemusis nosit zvlast fotak.. dalej v pripade potreby sa vies pripojit na internet a kupit si listok na vlak, bus..len priklad a je ich mnoho.
                                    a kedze na neho necucim cez den tak tiez nabijam raz za tyzden, tyzden a pol.
                                    ale jasne samozrejme ako kto chce, pojde za mna hlavne o zvyk, len som chcel nastinit ze ked uz ten telefon mam, tak nech mi uz ponuka aj spominany fotak a dalsie veci, ktore nemusim pouzivat ale su situacie kedy sa mi to moze hodit..to bol len ten point co som chcel vyzdvihnut.
                                    ok povedali sme si ako to mame, myslim ze stacilo uz o tom :)

                                      NFlip - Profil | Po 3.11.2025 19:42:48

                                      Dneska mi od starého dobrého fachmana od Shimana pana Kanclera dorazily oservizované a vyladěné(vůle) staré dobré strojky TWP 2500 FA,2500 FC a 3000 Rarenium. Ten chlap má zlaté ruce. Kdybych tak dlouho žil, tak věřím že i za dalších 20-25 let co už je mám budou ještě solidně šlapat.