Nejlepší Live sonda? poraďte

Chci si pořídit nějakou dobrou live sondu, když koukám na videa tak v akváriu se opravdu lepší chytá..
Autor diskuse: u x a - Profil , 11.12.2024 dravci - náčiní, doplňky

měla by se live sonda v čr zakázat na svazových vodách?

A) ano60%

B) ne 38%

C) zdržuji se hlasovaní2%

Od 25.11.2025 hlasovalo 55 čtenářů.

jaka - Profil | Po 16.12.2024 23:00:45

sliver >> Naštěstí jsou to takové příručky, jakoby vznikly automatickým překladem v prohlížeči.

    Pařezz - Profil | Po 16.12.2024 20:46:01

    u x a >> neblázni :-). Už dnes na live je málokterý zajímající se dravčík o nástrahu větší než standardní velikost nástrahy. Takto dostanou infarkt a potom v té vodě už fakt nic nebude :-(

      p.horys - Profil | Po 16.12.2024 19:31:45

      u x a >> To je dobrá nástraha pro borce co se leští ve fitku :D :D :D Mrtě ušetří :). Určitě by se nejen svaz měl zamyslet : ).

        u x a - Profil | Po 16.12.2024 8:30:21

        Knapík >> tak alespoň něco když už nic, zajímavé že to vezme štika 80cm ,alespoň se nechytají kudly..

          Knapík - Profil | Po 16.12.2024 8:09:27

          u x a >> to už by si člověk zazdolával i bez záběru.

            u x a - Profil | Po 16.12.2024 6:08:49

            Pařezz >> tak podle svazu je dravečci více než kapř..ochrana prakticky nulová, napomáhat k lovu malých dravců 100% i když vlastně už se objevují první vlaštovky třeba na Nechanici nakázali nástrahy min 20cm a hned se tam rybáři přivazovali ke stromům a skákali pod auta, já být ve vedení svazu zavedu nástrahy min 25cm pak by se možná chytalo na 20cm nástrahy, co jsem koukal tak největší chytatelná nastraha je 62cm ,takže je tady jsou velké rezervy..https://youtu.be/y8VHIq12Vk8?si=Peks558tsWL2vIBl

              Pařezz - Profil | Ne 15.12.2024 22:15:41

              sliver >> každý je jiný. Někdo má rád tajemství a nechce třeba high-tech echolot, někdo třeba zvídavý a koupí si to jako hračku, někdo je narcis a musí se předvádět, jak je skvělý. Každopádně doba se změnila, je nás dohromady hodně moc, co se snažíme o dravce a každý přispěl svou troškou. A šance, že se v dohledné době situace zlepší, ….. na to si každý může zodpovědět sám.

                Kopov - Profil | Ne 15.12.2024 18:55:25

                u x a >> přesně tak. Akorát se na něj chystám. 60cm-filet s kůží 902gr. Bez Live 😅

                  u x a - Profil | Ne 15.12.2024 18:33:09

                  siluri >> přesně ano se nedivím že ty smrdutý slizký kapř nikdo nechce, navíc za ty prachy..candáta by žral každý

                    Knapík - Profil | Ne 15.12.2024 17:32:59

                    Hugo Fisher >> poplácání vůbec, ani nic podobného. Popravdě se snažím čím dál tím míň.

                      siluri - Profil | Ne 15.12.2024 17:19:32

                      u x a >> zrovna vcera mi kamarad pisal ze zo zubaca 3,5kg zivej vahy vazil filety a 1,2kg.
                      2 tyzdne dozdu som bol kamaradovi nerybarovi filetovat sumca zo sadok - 4kg ryba, sice som to nevazil ale myslim ze tiez nieco cez kilo cisteho masa.. A potom vychadzaju clanky ze ludia jedia malo ryb - bodaj by nie ked das za kilo filiet zo sumca (tusim) 63eur - par eur si urcite prihodili zato ze mu to vyvrhli a odrezali hlavu ale teda strasna cena

                        Hugo Fisher - Profil | Ne 15.12.2024 16:47:43

                        Knapík >> a co já přesně s tím mám dělat? Čekáš poplácání po zádech, radu, tip? Nuže zkusím to, když jsou ty svátky. :) Snaž se dál, jistě budeš za svou snahu odměněn. Jen to nevzdávat! Věřím v tebe.

                          u x a - Profil | Ne 15.12.2024 16:16:53

                          Medusa >> udělej dva filety zvaž to..

                            Knapík - Profil | Ne 15.12.2024 16:05:02

                            Hugo Fisher >> ad ryba, co našla mou nástrahu...
                            Já se pořád snažím rybu svojí nástrahou hledat sám 🖖

                              ovčák - Profil | Ne 15.12.2024 15:44:18

                              baronprašil >> A proč myslíš, že je takto pojatý? Pro jakou generaci je typický míchaní ČJ a AJ? Chlap, kterej vláčí 20 let a vyzkoušel otep prutů všech značek se nepohrne do obchodu pro “dokonalou” nástrahu, nebo prut, co “sám” chytá ryby. A takovýmu frajerovi většinou nebude 20 let.
                              Ne že bych je miloval, ale často ví, co a proč dělají a na koho cílí.

                                Medusa - Profil | Ne 15.12.2024 15:42:34

                                u x a >> ahoj ja mam v kadi 9kg kapra ))))) a tudiz kolik mam masa ))))dik

                                  u x a - Profil | Ne 15.12.2024 15:34:09

                                  poldeci >> tak kapř je ryba která by se měla dávat zdarma nebo tak za 40kč kg dnes prodejce neví co by za to chtěl, z kapra 5kg máš 1kg masa..

                                    poldeci - Profil | Ne 15.12.2024 14:18:17

                                    u x a >> čo neni bude, kapra ste prestali jesť na vianoce tak čo s ním, už iba strieľať
                                    Si myslíš ,že ta otazka praky,luky,kuše je tu iba tak

                                      u x a - Profil | Ne 15.12.2024 14:09:51

                                      šampáno >> doufám že jezdíš v elektroautě?! Mě pokrok také baví ale je třeba si uvědomit že ČR není usa, Amerika náš vzor kolébka demokracie a je tam povoleno střílet ryby lukem proč to u nás není povoleno?

                                        sliver - Profil | Ne 15.12.2024 9:07:25

                                        Pařezz >> no jo, já chápu proces lovu s tím bazmekem. Vidíš, nakonec u nás kapři jsou ochránci dravců :-)))))
                                        Mě by to nebavilo, ale nevadí mi to. Spíš mě trochu sere, kam to spěje. Dřív ti někdo nakoukl do krabičky, tak riskoval smrt :-) a dneska samé návody a instrukce. Rybařina mi přišla v uvozovkách trochu jako umění a dneska na to jsou manuály jak dílenské příručky na opravy aut.