Nejlepší Live sonda? poraďte

Chci si pořídit nějakou dobrou live sondu, když koukám na videa tak v akváriu se opravdu lepší chytá..
Autor diskuse: u x a - Profil , 11.12.2024 dravci - náčiní, doplňky

měla by se live sonda v čr zakázat na svazových vodách?

A) ano60%

B) ne 38%

C) zdržuji se hlasovaní2%

Od 25.11.2025 hlasovalo 55 čtenářů.

Nhydrolog - Profil | St 26.11.2025 10:09:55

Knapík >> jo boilies od ty doby už lidi nemusí řešit jestli jim spadla nastraha z háčků..

    Njirka a pepa - Profil | St 26.11.2025 10:06:01

    Knapík >> to mate svatou pravdu☝☝☝

      Nhydrolog - Profil | St 26.11.2025 10:04:30

      aleš vavřina >> a to je přesně te důvod proč si tohoto neváží všechno se bere že je samozřejmě

        NJendaL - Profil | St 26.11.2025 9:59:46

        aleš vavřina >> samozrejme máte pravdu, na tuto skupinu jsem zapomel. Ale tato skupina se tak často a hlasitě nevyjadřuje. Vic je slyset ta druhá varianta

          NPac.fox - Profil | St 26.11.2025 9:59:20

          JendaL >> přesně tak

            Naleš vavřina - Profil | St 26.11.2025 9:57:34

            JendaL >> planě předjímáš ..., vůbec nepočítáš s tím, že někdo z přesvědčení live sondu odmítá a preferuje jiné hodnoty a definici pojmu "rybářský úspěch"

              NKnapík - Profil | St 26.11.2025 9:55:33

              jirka a pepa >> a přitom právě boilies a pípáky způsobily to, že rybář už není ten, kdo čeká u prutu na záběr, ale kdokoli, kdo si nahodí a zárověň se věnuje čemukoli dalšímu.

                Naleš vavřina - Profil | St 26.11.2025 9:54:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                JendaL >> Zpracované to má hezky, to se musí uznat, ale ten obsah stránek a hlavně pohnutky k tvorbě jsou již jiné kafe - takový utrejch nepodala ani Maryša Vávrovi...
                Věřím, že pro nováčky mohou být tyto stránky slušná past - ale dnešní doba taková prostě je, mít vše hned a ještě si to koupit v dárkovém balíčku převázaném tučnou fakturou.
                S obsahem stránek se neztotožňuji a je mi líto těch, co se nechají lapit. protože nezažijí ten hřejivý pocit z vlastního pokroku a sebeutváření se jako rybáře.

                  Njirka a pepa - Profil | St 26.11.2025 9:50:00

                  JendaL >>

                    Njirka a pepa - Profil | St 26.11.2025 9:48:56

                    JendaL >>
                    Me prijde ze pan Dašek to totiz má hodne ale hodne pěkné ty webovky.
                    A je to on kterému jsem volal a má úplně plno!!!!!!

                      NJendaL - Profil | St 26.11.2025 9:42:56

                      jirka a pepa >> Kritizovat na konkrétní osobě nic nebudou. Všechny kritiky jsou neadresné, směřující do davu. Taková česká klasika, psal jsem to už před pár řádky dole. Ti co na Live sondu nemají peníze ji budou chtít zakázat, ti co ji mají jsou potichu a vyhovuje jim stav věci.

                        NPac.fox - Profil | St 26.11.2025 8:48:59

                        Tom - Tuk >> nic se neděje.

                          Nu x a - Profil | St 26.11.2025 8:28:22

                          hydrolog >> i to je možné

                            Nhydrolog - Profil | St 26.11.2025 8:27:33

                            u x a >> já si myslím že tě vezme i na houby za peníz

                              Nu x a - Profil | St 26.11.2025 8:23:34

                              jirka a pepa >> nejsem si úplně jistý ale tenhle průvodce naučil Otoše tady z mrku chytat ryby a hlavně vázat uzlíky

                                NJendaL - Profil | St 26.11.2025 8:21:26

                                u x a >> netuším. Spíš jen plavanou v loďce po řece

                                  NTom - Tuk - Profil | St 26.11.2025 8:19:16

                                  Pac.fox >>
                                  Pravda, promiň. Zmátl jsem se s ukliknutím na jméno a pomotal jsem příspěvky. Promiň.

                                    Njirka a pepa - Profil | St 26.11.2025 8:04:59

                                    JendaL >>
                                    No tak to je dost profesionální
                                    Jsem zvědavý co místní kritici budou kritizovat na panu Daškovi. Viděl jsem nějaké jeho videa a vyloženě věc která by mě osobně strašně vadila tam nebyla
                                    Ale samozřejmě jsem neviděl všechna videa určitě

                                      Nu x a - Profil | St 26.11.2025 8:02:04

                                      JendaL >> dělá i průvodce na plavanou?

                                        NJendaL - Profil | St 26.11.2025 7:54:58

                                        https://fishpro.cz

                                        Toto je ale velice pěkné ty stránky průvodce!