Nejlepší Live sonda? poraďte

Chci si pořídit nějakou dobrou live sondu, když koukám na videa tak v akváriu se opravdu lepší chytá..
Autor diskuse: u x a - Profil , 11.12.2024 dravci - náčiní, doplňky

měla by se live sonda v čr zakázat na svazových vodách?

A) ano60%

B) ne 38%

C) zdržuji se hlasovaní2%

Od 25.11.2025 hlasovalo 55 čtenářů.

jirka a pepa - Profil | Út 25.11.2025 21:00:51

Bulda 64 >> Jakoze jiné rybaření ma pozitivní vliv na ryby obsadku? Moc vám to smysl nedává. To můžeme celkově zakázat rybarinu ☝

    kubas. - Profil | Út 25.11.2025 20:36:25

    Popik >> Jakože dávat třeba 10 okounů do podberaku a pak je slavne fotit a pouštět? Když je povinnost navíc okouna zapsat bezprostředně po ulovení a navíc jen max 4ks? To je příklad jak hrom, sereblity.

      schiwa - Profil | Út 25.11.2025 20:36:19

      jirka a pepa >> Já myslím, že ani né, obojí mi přijde jako prasárna a neúcta k rybám, ale věřím, že ulovit harpunou candáta bude asi pracnější než přes live sondu, jediný rozdíl je v tom, že harpunovaná ryba už neodplave, ale zase na druhou stranu můžeš si vybrat větší kus.

        schiwa - Profil | Út 25.11.2025 20:29:00

        Pac.fox >> No, ale tak by to být nemělo. Rybařina by měla být dostupná stejně a pro každého nebo by se to mělo rovnou říkat i dětem v rybářském kroužku, že candáty si budou moct zachytat jen s vybavením za statisíce jak ve videohře.

          schiwa - Profil | Út 25.11.2025 20:20:00

          poldeci >> Šanci na reprodukci a dorůstat do větších velikostí, aby ty šance ryba vs rybář byly vyrovnané. Před livesondou se ryby nemají kde schovat, rybář rybu vidí v přímém přenosu vidí i nástrahu a není složité jí ulovit tak jako kdyby lovil naslepo. O chyť a pusť jsem nic nepsal, za mě je lepší rybář, který jde na rybu, uloví si jednoho candáta, kterého si odnese než magor na lodi, který tam bude každý den trápit candátí dorost z hloubky přes livesondu a zbytečně popíchá spoustu ryb.

            Popik - Profil | Út 25.11.2025 20:09:37

            Bulda 64 >> Ale jistě ze ma. Nauci nevzdelane klienty, jak spravne a šetrne zacházet s rybou 😉

              Bulda 64 - Profil | Út 25.11.2025 20:06:07

              jirka a pepa >>
              Tak ty myslíš, že průvodce má nějaký pozitivní vliv na stav dravců v našich vodách ??
              To jsi hodně mimo viď..

                jirka a pepa - Profil | Út 25.11.2025 19:59:10

                roman >>
                A důvod pro tak rezolutní odpověď?
                Člověk v téhle době má málo situací kdy je něco pouze černé a pouze bílé. Tak bych chtěl vědět proč je vaše odpověď naprosto bez připuštění jiných možností….

                  jirka a pepa - Profil | Út 25.11.2025 19:55:59

                  schiwa >>
                  Tak harpunu asi srovnávat je trošku mimo ne??
                  To jste asi přestřelil ☝

                    roman - Profil | Út 25.11.2025 19:27:05

                    jirka a pepa >> určitě ano

                      Kopov - Profil | Út 25.11.2025 19:12:01

                      kubas. >> taky mi to tak přijde. Tady se opravdu klube veliká prasárna .

                        Kopov - Profil | Út 25.11.2025 19:11:17

                        jirka a pepa >> ale jo mohlo by to tak být a asi i bude. Člověk co má dost ,dela hovno a nudí se. Zároveň by chtěl víc a víc. Rád ze své funkce otravuje lidem život a buzeruje je,nic mu není blbé. Hraje si na hodného a přitom nedělá nic nezištně. Takhle bych to viděl. Kéž bych se pletl

                          kubas. - Profil | Út 25.11.2025 19:10:21

                          Kopov >> To z dostupných informací zavání takovou pomalou "privatizací" svazových vod :-(.

                            jirka a pepa - Profil | Út 25.11.2025 19:05:03

                            Kopov >> nuda a zisk? To nějak nejde dohromady ne??
                            Promiňte že se Vám do toho motám ☝

                              hydrolog - Profil | Út 25.11.2025 18:59:53

                              jirka a pepa >> rybarina byla pro me vzdy jen konicek s bonusem cerstveho rybího
                              masa, už jako malý jsem si dal předsevzetí že na rybareni, rybách se nechci obohacovat o to horší mi přijde to že někteří jedinci si udělali že svazových vodách svůj business to nemám na mysli prodejce vybavení ale jedno jde s druhým

                                Kopov - Profil | Út 25.11.2025 18:53:03

                                JendaL >> hele,mě přijde že tu vůbec nejde o nějaké sondy. Co sondy umí ,to vseci už víme. Tady se spíš klube ultra prasárna ze které bude mít hodně lidí smutnou hlavu. Za vším zas stojí nuda jednoho člověka a zas jeho chtíč po zisku že?

                                  jirka a pepa - Profil | Út 25.11.2025 18:52:04

                                  hydrolog >>
                                  To mate pravdu 👍
                                  Ale jedno ze základních ekonomických poučení říká, ze je důležité podnikat v tom co Vás baví….

                                    hydrolog - Profil | Út 25.11.2025 18:29:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Na rybareni se mi líbilo to že tam hrálo určitý podíl na úspěchu štěstí a dokazal zachytat, prechytat jedinec s horsi výbavou třeba začátečník, dite nebo...
                                    s vybavením které je dnes k dispozici jsou karty poměrně jasně rozdány. Takže když člověk nezainvestuje tak už na začátku muze předpokládá že nezaboduje, ,
                                    Z rybariny se stal ještě větší byznys než jsem předpokládal.

                                      u x a - Profil | Út 25.11.2025 17:53:53

                                      jirka a pepa >> v ČR určitě ano....v Rusku třeba ne

                                        jirka a pepa - Profil | Út 25.11.2025 17:52:38

                                        roman >> takze rybářský průvodce rovná se automaticky zlo??